Forum Forum finansoweInne

Lokata Millenium walutowa w Funtach GBP

Lokata Millenium walutowa w Funtach GBP

Emiliabe / 85.237.163.* / 2008-10-23 16:22
Mam pytanie; jak się wypłaca środki z takiej lokaty?? Chodzi o kursy walut: zmieniają się w ciągu dnia, w związku z tym wartość środków na mojej lokacie w przeliczeniu na złotówki waha się w ciągu dnia nawet o 100 PLN. Jak będę wypłacać te środki to jak to zrobić żeby mi je wypłacili po najkorzystniejszym kursie?? ponoć o chęci zdeponowania środków powiadamiam bank telefonicznie. Nie mogę tego zrobić przez internet o dowolnej porze. Proces wypłacania pieniędzy jest następujący: Z lokaty na konto walutowe, następnie z konta walutowego na konto złotówkowe. Czy ktoś może mi w tej sprawie doradzić?? Jakby ktoś chciał dokładnie wiedzieć jest to LOKATA ODNAWIALNA 6-cio miesięczna, znam zasady jej działania tylko ten moment wpłaty środków mnie interesuje. czy moge je wogóle wybrać w Funtach?? Pewnie nie.
tara / 2008-10-23 17:23 / Tysiącznik na forum
jest taka zasada jesli zakładałas lokatę w dewizach wowczas po upływie lokaty srodki przelewane sa na rachunek dewizowy wraz z odsetkami i tylko ty decydujesz czy chcesz przewalutowac srodki z tego konta gotówkowego walutowego na złotówki ,najkorzystniej jest samemu wybrac sobie te dewizy z konta i sprzedac w kantorze gdyz lepiej tam płaca.Jesli masz załozona lokatę odnawialna to jesli chcesz wybrac piniadze musisz ja w dniu konca lokaty lub w nastepnym zerwac i wowczas przeleja ci te dewizy na konto gotowkowe dewizowe i bedziesz mogła je wypłacic,jednak jak nie zgłosisz sie do banku to lokata jest odnawialna na nastepny okres oczywiscie na warunkach procentowych takich jaki na ten w banku,dlatego nalezy sobie sprawdzac gdyz w innych bankach mozesz znalezc sobie korzystniejsza oferte .

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: