Forum TechnologieHi-Tech

Losowania Lotto są ustawione? Sprawdź

Losowania Lotto są ustawione? Sprawdź

Money.pl / 2012-01-27 12:25
Komentarze do wiadomości: Losowania Lotto są ustawione? Sprawdź.
Wyświetlaj:
XXXRAFAŁ / 37.30.8.* / 2012-03-21 01:59
czytam to WSZYSTKO I MAM IDEALNY POMYSŁ - DLA TYCH NIEDOWIARKÓW - SKREŚLAJCIE SOBIE SYSTEM 12 LICZB W DOMKU -BEZ PUSZCZANIA W MASZYNĘ - PO PÓŁROCZNYM ROZPOZNANIU NIE TRAFICIE NAWET PIĄTKI, A SZÓSTKA NADAL BĘDZIE NIEOSIĄGALNA. JEŚLI LOTTO KANTUJE, TO WASZE SKREŚLENIA SĄ DLA NICH NIEWIDOCZNE - TO WYTŁUMACZCIE SOBIE TERAZ JAK LOTTO TO ZROBIŁO, ŻE NIE TRAFILIŚCIE?? A MOŻE MAJĄ KAMERY U KAŻDEGO GRACZA W DŁUGOPISIE????????????
mnbbnm / 213.238.104.* / 2012-12-22 22:48
ZŁODZIEJE I OSZUŚCI, MIĘDZY KOŃCEM ZAWIERANIA ZAKŁADÓW A LOSOWANIEM SĄ 3 GODZINY I 15 MINUT, WSZYSTKO PO TO BY W TYM CZASIE PROGRAMY KOMPUTEROWE MOGŁY SPRAWDZIĆ WSZYSTKIE KOMBINACJE LICZB I WYBRAĆ TE KTÓRE NIE ZOSTAŁY SKREŚLONE! JAWNE OSZUSTWO !!! A TE WYGRANE TO TYLKO ZMYŚLONE SĄ TAK JAK ZMYŚLONE SĄ DANE OSÓB KTÓRE WYGRAŁY.., KTO SPRAWDZI CZY FAKTYCZNIE WYGRAŁ PAN JAN Z KRAKOWA?! OSZUSTWO !!!
toja@ / 77.255.215.* / 2012-11-04 19:50
a ty uparcie wierzysz, ze tyle milionów skreśleń i nikt nie trafił? Skoro wiadomo jakie numery zostały skreślone to można tak ustawić losowanie, żeby te numery nie padły - w końcu każda kumulacja daje najwięcej kasy i kolejki w kolekturach. A kulki nie muszą być podrabiane - kamery i triki wystarczą, żeby zmylić oko patrzącego telewidza.
sceptyczny_44 / 178.180.78.* / 2012-03-11 02:33
W kraju gdzie afera goni aferę, gdzie bycie oszustem jest już normą, gdzie buduje się stadion za kwotę dużo wyższą niż np. wiadukt w Millau(proponuję porównać skalę inwestycji) aż nie chce się wierzyć, że tak gruba kasa jaka jest z losowań nie stała się pokusą dla jakiejś grupki. I co z tego, że prawdopodobieństwo trafienia 6 przy jednym prostym zakładzie jest równe 1 do 13983816, co z tego że prawie 50% to zysk brutto z zawartych zakładów, skoro można z pozostałej części przeznaczonej na "wygrane" zasilić kieszenie konkretnych osób. Do czasu jak nie powrócą stare dobre praktyki z losowaniami, jak nie zniknie ten cyrk przy losowaniach, jak nie pozwolą każdemu z ulicy wejść na losowanie, nie uwierzę w uczciwość losowań. A obecna technika spokojnie pozwala na manipulowanie wynikami i niech nie błaźnią się "autorytety" świata nauki, że się nie da. Niech mi TS zapłaci z 0,5 mil a też będę mówić, że to uczciwe i nie ma w tym oszustwa.
Rangoon / 89.228.115.* / 2012-02-28 13:03
Coś mi się wydaje, że tego nie ustawiają "zbytnio" ]:-> bo jakoś zwykle ok 200 pare osób nie ma problemu by trafić 5-tkę. Ale ciekawi mnie oznaczenie kul w MM, jest na zwykle 5-6-ciu cyfra 1 lub 7, na reszczie chyba nie widać bo oznaczenie jest nie na widoku kamery, chyba, że to jakieś "krypto znaki dla zmyłki"?
lotomaniak / 95.48.186.* / 2012-02-09 13:31
całe losowanie to tylko grafika komputerowa po co kombinować z kulkami skoro można wygenerować całe losowanie z komputera i wybrać takie liczby których nikt nie skreślił - i mamy kumulację - jest na to sposób NARÓD musi skreślić wszystkie kombinacje i wtedy nie da się oszukać
zupa grochowa / 77.114.37.* / 2012-11-08 18:42
Tez tak myślę...Jest to najbardziej prawdopodobny i...niemożliwy do sprawdzenia sposób...Przed losowaniem na bieżąco informacje o z maszyn ,z kolektur trafiają do bazy danych TS i pozwala na wyeliminowanie ew.wygranych tj. zestawów numerków.Wcześniej,z ,, nagranych''w tv setek,tysięcy milionów kombinacji losowań.....są wybierane TE,które MAJĄ BYĆ WYBRANE!!
Edward Mocarny / 2012-02-09 14:51 / Bywalec forum
Zawsze wiedziałem ze są ustawione , dlatego jeszcze niw yrgałem!!
~lehu / 93.181.130.* / 2012-02-09 09:39
Odkąd sprzęt dostarcza amerykańska firma są ustawiane - co powoduje wyższe wpływy do budżetu no i te sławetne kumulacje. Co by to było gdyby wygrywało 12 grających - nikt nie chciałby grać
aspaklar / 2012-02-09 11:00 / Bywalec forum
ja i tak gram, a moze ktoremus z Was udalo sie duzo wygrac?
kasz1 / 83.7.132.* / 2012-02-08 19:53
Sprawa jest prosta wiedzą jakiej kombinacji nie było skreślonej następnie wkładają kulki o tych liczbach z procesorem, czy też najprościej z magnesem gdy ta kulka jest na tyle blisko otworu że ją wyczuje włącza się elektromagnes z podciśnieniem kulka jest zasysana.Nie trzeba być Fizykiem Jądrowym .Wystarczy być elektronikiem by tak to zrobić.
Riger / 89.228.115.* / 2012-02-07 15:36
Najprostsze rozwiązanie to "lewy lottomat", dodatkowy terminal, w którym już chwile po losowaniu co jakiś czas dodrukowuje sobie ktoś kupon z gotowymi wynikami i wcześniejszą godziną, i tak możliwe, że padają czasem 2 główne wygrane. Ciekawi mnie motyw, moment gdy kule są zasysane, już po zablokowaniu jednej. To pod nią widać, kolejną zasysaną przez chwilę, ciekawe czy te kule pod tą już zalokowaną coś by wnosiły do przyszłych prób, przewidywań/typowań liczb. Od jakiegoś czasu szybko wskakuje ujęcie kamery pomijając poniżej, i widzimy miniaturkę, że liczba "wjechała" w górę, została zassana i zablokowana.
Człeczłazantor / 85.219.168.* / 2012-01-31 19:48
Niestety kulki nie muszą być wcale sterowane. Mogą zrobić sobie powiedzmy 10 losowań i... po zamknięciu lottomatów sprawdzają które będzie dawało najmniejsze wygrane.Mają wystarczająco dużo czasu i jakiś lepszej klasy komputer z dużą mocą obliczeniową może sprawdzić w zbiorze kombinacji posłanych co i jak.Nigdzie nie ma udowodnionego tego że to jest losowanie na żywo !!! A wiemy że są losowania testowe przed losowaniem .... Ciekawe tylko ile ich jest i które później jest puszczane nam!!!
zioło / 83.5.72.* / 2012-10-21 10:13
za duże kumulacje ,aby to było wiarygodne ,spęd ludzi do gry ,a dzielą się wybrani elita
royalista / 85.222.86.* / 2012-01-28 21:03
A myślałem, że Money.pl zajmuje się czymś ważniejszym niż Strefą 51. Dlaczego nie widzę odpowiedzi na pytanie po co państwowa firma miałaby kręcić lody? Dlaczego nie widzę odpowiedzi na pytanie jakim cudem przez ponad pół wieku nikt z TS nie pisnął słówka o tych 'przekrętach'? Ploty, ploty, ploty... A tak na marginesie - jeśli ktoś z czytających ten tekst powyżej ma uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa (a takim byłoby ustawianie losowań), to ma obowiązek powiadomić o tym organa ścigania, bo inaczej sam popełnia przestępstwo. Pozdrowienia!
Fantastik bombastik / 195.150.161.* / 2012-01-27 21:50
Nie zgadzam sie z teoria doktorka, ze obstawiajac 1,2,3,4,5,6 zmniejszam prawdopodobienstwo wiekszej liczby osob do podzialu glownej nagrody. Zaloze sie, ze znajdzie sie duzo osob, ktore "dla jaj" skreslaja wlsanie taki ciag liczb. Jak kiedys wpadnie taki komplet, to bedzie do podzialu na wiele osob...
coś wpadło / 89.78.4.* / 2012-01-27 20:06
trafiłem dziś czwórkę, 124 PLN.
kuleczka lotto / 79.185.207.* / 2012-01-27 19:49
Szanowna Pani Redaktor...!
Serdecznie dziękuję za ten artykuł, poruszający tylko problem, a który zapewne i najprawdopodobniej został napisany w oparciu o brak wnikliwej wiedzy osób w nim cytowanych.
Z informacji jakie są mi znane i nie tylko mnie, istnieje już matematyczny wzór i sposób na obliczenie każdego losowania lotto. Moim zdaniem ten artykuł w pełni nie odzwierciedla stanu faktycznego w tym zakresie. Graczom lotto, zamiłowanym sympatykom gier liczbowych należą się bardziej rzetelne informacje, które jeszcze bardziej spopularyzują tą loterię. Z wyrazami szacunku pozdrawiam. Odpowiem na każdy mail
Ubawiony / 195.114.185.* / 2012-01-27 19:00
Ja wierzę że wszystko jest OK - dowód: sam wygrałem dwie duże bańki, nieźle zainwestowałem i grać już nie muszę!
Ale z drugiej strony, ponieważ lotka obserwuję od początku... dlaczego dziesiątki lat tzw kumulacje prawie wcale nie wystepowały, dlaczego przez dziesiątki lat maszyny bardzo rzadko losowały kolejne liczby w kolejności np. 13, 14, 15 ... teraz to raczej bardzo czesto występuje? OK, zgodnie z teorią każdy ciąg liczb jest możliwy. A skoro każdy to czekam z utęsknieniem na 1,2,3,4,5,6 albo na coś w tym stylu ha ha ha ha ha ! A publikowane są gdzieś informacje czy częściej trafiają na chybił trafił - czy też wypełniajac kupon...
wsad / 89.77.3.* / 2012-01-27 18:47
wystarczy nagrać losowanie w poniedzialk a wyemitować we wtorek np.!!!
esu / 2012-01-27 18:08
Wystarczy wydrukować kupon po losowaniu ze wsteczną datą i jeśli nikt inny nie wygrał - to mamy wygraną.
esu / 87.105.133.* / 2012-01-27 18:16
Oczywiście

1 - możemy być jednym z wielu zwycięzców, lub wyłącznym.

2 - facet z budki tego nie zrobi tylko ten kto pilnuje systemu w Warszawie.

Najnowsze wpisy