Forum Polityka, aktualnościGospodarka

LOT ogłosi upadłość? "To studnia bez dna"

LOT ogłosi upadłość? "To studnia bez dna"

Money.pl / 2012-12-12 12:01
Komentarze do wiadomości: LOT ogłosi upadłość? "To studnia bez dna".
Wyświetlaj:
Omilatex / 91.215.33.* / 2012-12-12 12:36
Ok, ja upadam mam długi i nie płacę faktur, nikt mi nic nie zrobi bo takie jest prawo polskie to wiemy wszyscy. Ale aby być podobnym do polityków i urzędników dołożę, kupię kilka Ferrari, Bentleyów i inne takie na kilkanaście milionów złotych, do tego wybuduję sobie biurowiec za 150 mln, potem ogłoszę upadłość i poproszę rząd o 500 mln zapomogi bezzwrotnej bo wiadomo że tego nikt nigdy nie zwróci, ciekawe czy ją dostanę bo inne państwowe przeżeracze w taki sposób pożarły miliardy .Jak oni mogą to mogę i jak tym bardziej że płacę wszystkie podatki w 100 % . Ba myślę że jestem bardziej upoważniony do takich dopłat jak np LOT czy PKP czy inne związki ,czyż nie tak jest w normalnym państwie ? A czy Polska to normalne państwo ?
spokój grabarza / 5.184.21.* / 2012-12-12 12:34
No to jeszcze 2 fakty o "trudnej sytuacji na rynku lotniczym".
1) lot szukał inwestora strategicznego. Wiesław Kaczmarek SLD wymienił się akcjami ze SWISS AIR, BANKRUTEM !!!! bo było najtaniej. Czyli oddał część majątku za papier toaletowy.
2) lot zamiast przez ostatnie 4 lata kupować ekonomiczne AIRBUSY, które mało zużywają paliwa, wolał BEOINGI, bo "amerykanske", choć te nie były tak konkurecyjne do airbusów jak teraz dreamliner. Czyli WYRZUCALI ŚWIADOMIE PIENIĄDZE W BŁOTO !!!!

i teraz ratujcie ? A zdychaj LOCIE.
Kamanikla1 / 91.215.33.* / 2012-12-12 12:31
Tak mafia urzędnicza szasta pieniędzmi podatników. LIT i setki innych tego typu firm gdzie siedzą kolesie i rodzinki wpływowych niszczą dorobek narodu kasując krocie i nie nie robiąc.Czemu tak jest ? kto za to odpowiada ? ile miliardów ba bilionów stracone przez te lata ? kto sie obłowił i obławia i czemu nie ponosi odpowiedzialności za swe czyny ? podatnik musi za wszystko i jest szkalowany, poniżany na każdym kroku. Szara strefa na mega skalę a nikt nic nie robi. Może to i dobrze bo wszystko wreszcie padnie i zacznie się nowa epoka ka=mienia łupanego, nie będzie urzędników,kolesi i partyjniaków, związkowców i innych niszczących dorobek narodu.
jjj673 / 81.210.123.* / 2012-12-12 12:21
"Winni są i politycy, bo odsuwali restrukturyzacje, powoływali prezesów z nadania nie merytorycznego, ale politycznego". Otóż to. Czy ktoś pamięta jeszcze tego geniusza co myślał, że skoro został prezesem to automatycznie został ekspertwem od rynku paliw? Dzięki jego eksperymentom LOT bardzo długo kupował paliwo najdrożej na świecie.
anonim859 / 194.61.69.* / 2012-12-12 12:15
A z Cejrowskiego się śmieją i robią z niego idiotę, jak mówi, że POlska straciła niepodległość wchodząc do Unii. A tu proszę:
"W tej chwili to jest kwestia udzielenia finansowania na ratowanie firmy. Musimy na tę pomoc publiczną uzyskać zgodę Unii Europejskiej, to jest kwestia najbliższych kilku tygodni"
dreamcantry / 94.42.189.* / 2012-12-12 12:18
stocznie niemiecki i francuskie nie potrzebowały żadnej zgody Unii !

chłopaki z Trójmiasta przejmą LOT !
Lasso Pancza / 83.10.107.* / 2012-12-12 12:06
Skarb państwa dorzuci miliard, oni ogłoszą upadłość i drimlajnery sprzedadzą za pół ceny. Tak się robi interesy polityczno-finansowe w naszym grajdole. Wszędzie można tylko nie w grajdole. Tu nic się nie opłaca.
Gawel123 / 2012-12-12 12:59
a czy nie jest finansowo zwiazany z cala grupa star alliance???oni nigdy nie upadna, to sa wszystkie linie narodowe
USA_man / 178.23.108.* / 2012-12-12 12:01
Nakupili Dreamlinerów, a teraz bankrutują.
A tłukli niedawno biednym ludziom w PO-lsacie i TVN (Tusk Vision Network), że Dreamliner to, Dreamliner tamto, Dreamliner zjadł śniadanie. Taki on ładny - Amerykański.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy