Forum Forum podatkoweInne

Loteria paragonowa. Wygrasz samochód, nauczysz się zbierać paragony

Loteria paragonowa. Wygrasz samochód, nauczysz się zbierać paragony

Wyświetlaj:
ja n / 95.215.192.* / 2015-04-26 11:05
Ten śmieszny człowiek, wprowadzając np.odpis od podatku za prywatne lecsenie może zyskać krociowe wpływy do budżetu. Jednak ten ciul woli organizować jakieś durne loterie I ścigać małych handlarzy.
ja n / 95.215.192.* / 2015-04-26 11:03
Ten śmieszny człowiek, wprowadzając np.odpis od podatku za prywatne lecsenie może zyskać krociowe wpływy do budżetu. Jednak ten ciul woli organizować jakieś durne loterie I ścigać małych handlarzy.
asasin / 31.135.192.* / 2015-04-26 11:03
to nieuczciwa konkurencja , niezgodne z prawem i zasadami wolnego rynku!jestem handlowcem , ale nie mam obowiązku posiadania kasy fiskalnej - ryczałt ewidencjonowany!odprowadzam uczciwie podatki- dlacze3go jestem dyskryminowany?!dlaczego ministerstwo wmawia ludziom , że ten co nie wydaje paragonu fiskalnego jest złodziejem?!a nie raczy powiedzieć ,że są inne zasady opodatkowania i nie każdy musi mieć kasę?budżet korzysta na takich ja ja więcej niż na płatnikach VAT- my nie mamy odliczeń , ulg, zwrotów - płacę od obrotu!mogę mieć stratę , a i tak płacę !
asdasd / 109.243.61.* / 2015-04-26 10:59
Ale co mnie obchodzi, czy ktoś zapłacił podatek? I tak płacimy ich zbyt dużo!
Alosza / 83.10.61.* / 2015-04-26 10:57
No wot nastojaszczij Pawka Morozow!!!
qneser / 87.206.68.* / 2015-04-26 10:57
Wolę zapłacić więcej człowiekowi, od którego kupuję towar albo usługę, niż tym pajacom na ośmiorniczki i utrzymywanie armii pasożytów z budżetówki.
Dobry Gino / 213.158.222.* / 2015-04-26 10:56
pachnie ewakuacją w resorcie? wybory niebawem, może by jakieś przetargi zooorganizować? specyfikacje fantów podspecyfikowac? na Słowacji ta loteria to pełna klapa, ale w Portugalii parę lat temu duży sukces......
jeszcze polak / 109.58.144.* / 2015-04-26 10:55
kapica niech weżmie mlotek i walnie sie w ten glupi leb, no moze lepek....... barani?
965874 / 5.172.236.* / 2015-04-26 10:54
Grających ministerstwo kusi autami i sprzętem elektronicznym.Nic od nich nie chcę - chcę żeby ich szlak trafił !!!!!
Sowa i kumple / 37.128.4.* / 2015-04-26 10:52
Zacznijcie od siebie kanciarze narodu, mniej na ośmiorniczki i drogie wina bando złodziei.
PAN PIOTRUŚ PAN / 87.205.71.* / 2015-04-26 10:50
POLSKICH SKLEPÓW NIE MA WSZYSTKO OBCE - OBCE - OBCE TAK JAK PAŃSTWO POLSKIE JEST OBCE DLA SWOICH OBYWATELI TAK OBCEGO PAŃSTWA POLSKIEGO DLA SWOICH OBYWATELI NIE BYŁO
do tępych lemingów / 91.90.160.* / 2015-04-26 10:49
A ex minister Sławomir Nowak przepłacił z ta banda złodziei PO-PSL z publicznych pieniedzy 250 milionów złotych za pendolino i jakoś nikt nie pyta z prokuratury dlaczego zakupilismy te składy najdrożej na świecie od firmy mającej procesy na całym świecie za łapówki .Polska to za PO jedno wielkie szambo.
geoxe / 213.158.221.* / 2015-04-26 10:48
TAKA ' LOTERIA ' BYLABY DOBRA LECZ 20 LAT TEMU A NIE DZIS !. Wy jako ministerstwo sie budzicie z opoznionymi pomyslami co pokazuje ze jestescie oderwani od rzeczywistosci. Czy pan minister chodzi jak normalna osoba na zakupy co dnia ? spotyka sie w sklepie z ludzmi zeby porozmawiac ? chyba nie !. Panie ministrze nasz ukochany jakby pan bywal w skepach to by pan widzial i wiedzial ze ludzie juz od lat biora praktycznie w 100 proc. paragony i nawet tzw. odkladany czy spadajacy paragon podnosza a i sklepy szczegolnie duze sieci daja obowiazkowo paragon a nawet jak pan zapomni odchodzac od kasy to krzycza wrecz zeby pan paragon zabral . 99 proc. ludzi ,handlowcow , sklepow, sieci itd . jest az nadto ucziwych ! by sie pan nieraz az zdziwil ze jak pan nawet portfel by zapomnial to zaraz ludzie krzycza ze pan zapomnial i biegna aby oddac . Skoro pan tego nie wie to juz wskazuje ze nie uczestniczy pan juz od dawna w zyciu normalnego spoleczenstwa. Dzis to raczej ludzie zauwazaja ze wy jako ministerstwa marnujecie pieniadze podatnika ! na co ? wlasnie na paragon ktory jest marnowaniem papieru i moze byc prostszy oraz '' krotszy '' bo nie musi miec tej dlugosci w sensie fizycznym gdyz to marnowanie papieru , tuszu itd. . Oj ministrze kochany ! to ze 1 proc. ludzi w kazdym spoleczenstwie kombinuje to nie znaczy ze prawo musi byc restrykcyjne dla calej reszty. Dzis to raczej by pana zdziwilo ze wychodzi pan z sklepow co dnia z kilkoma dlugimi jak waz paragonami i wtedy by pan zobaczyl jak wasze regulacje , biurokracja i rozne chore udziwnienia etc marnuja papier bo to nie jest normalne jak czlowiek co dnia w postaci paragonow moze zlozyc kwadrat z papieru metr na metr ! marnotrawstwo . Dzis raczej ludzie powini wam w ministerstwie zrobic konkurs i zapytac ' kiedy zaczniecie robic oszczednosci , upraszczac prawo , likwidowac polowe zbednych przepisow i co najwazniejsze kiedy sie samo zredukujecie bo to jest marnotrawstwo pieniedzy gdyz urzednikow jest o 3 / 4 nadmiar !. ludzie juz dawno spelnili wasze zalozenia wiec teraz kolej na was bo mowiliscie 5 lat temu ze sie zredukujecie gdyz kazdyy urzednik to obcoazenie podatnika, ze uproscicie prawo itd i co ? teraz kolej ograniczyc koszty w ministerstwie i sferze urzedniczej oraz procedurach bo jak gdzies dzis jest cos nie tak to juz tylko w sferze ministerstw i urzednikow . Chyba jako ekonomista wie pan ze nadmiar procedur , urzednikow to sztuczne koszty obciazajace dzis podatnika a te pieniadze moglyby isc na inwestycje .
Kuba1 / 95.49.190.* / 2015-04-26 10:47
Panie Kapica muszę się zgodzić z tymi ludzmi którzy twierdzą że jest pan palantem bo jest pan.Używa pan metod rodem z peerelu. Poniekąd się nie dziwię bo jest pan spadkobiercą tego całego zła jakie w tedy się panoszyło. Ale mi się wydaje ze winę ponoszą za to pańscy rodzice bo zapomnieli panu wpoić zasady zdrowego myślenia. Nie wiem czy pan już doszedł do tego że jest pan kołem napędowym pazerności państwa a które wszystko co zabierze obywatelowi to i tak przetrwoni. Nie ma pan za grosz wstydu(stare przysłowie)zresztą szkoda słów dla pana.

Najnowsze wpisy