Forum Spółki giełdowe CCC SA

LPP i CCC wycenione przez analityków Millennium DM

LPP i CCC wycenione przez analityków Millennium DM

Wyświetlaj:
mr nice 77777 / 88.156.139.* / 2015-03-13 16:01
Co taki c*** analityk może wiedzieć??? Chyba to co powie mu zwierzchnik, jak mówią że tak będzie to znaczy odwrotnie😄
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ALLLE / 91.223.52.* / 2015-03-13 08:51
Hm tak poczytałem te opisy i chyba nikt nie ma pojęcia co się dzieje obecnie, Kryzys LPP wynika z tego że Rosja blokuje rynek. TZ w przypadku LPP oznacza to że Salony w Rosji. W ogóle nie funkcjonują ze sprzedaży. nie zarabiają.
Sam nosze Reserved i naprawde jakość ciuchów jest zadowalająca. Przedewszystkim kto słyszał że kiedy kupuje się kurtkę a ona przedrze się w ciągu 2 lat można odzyskać zwrot za ubranie.
vczvczxv / 91.246.67.* / 2015-03-13 09:15
buchachaaa jakość jest zadawalająca:)))) dobre najlepszy kawał jaki przeczytałem od miesiąca
ertus / 89.72.248.* / 2015-03-13 06:55
jak ktoś pisze że bojkotuje to albo ma coś z głową, albo pieniędzy tyle że nie pisze na forach bo siedzi na Karaibach...Jakośćm wzory, kolorystykai fason w RESERVED jest dla koszul - ogólnie fatalna (znajdzie się jedne dwa na sezon które moga przyciągnąć uwagę), Swetry jednokolorowe - OK, spodnie - OK (jeansów nie kupuje sie nie wypowiadam), ubrań w Reserved nie kupuję zatem się nie wypowiadam, polo - jak najbardziej ok - tu kolorystyka i ilość do sporego wyboru. w porównaniu z H&M czy Carry na plus; Napiszemy ze koszule coraz gorsze...ale koszule np. w ZARZE tak samo...od lat tendencja do lekkiego dna...'KAPHAL' celowo tak napisane - wszystko do d...od fasonu po ceny; Bytom - poza ubraniami...ceny kosmiczne...a jednokolorowa koszula za 299zł to troche za malo..w tej cenie zrobi mi krawcowa....jak bede chcial...teraz buty...kupuje tylko w 4 firmach: Rylko, CCC, Wojas, Badura - ceny LAsockiego super konkurencyjne , fasony bardzo dobre, but wygodny, w przyp, reklamacji nie ma problemu - reklamowalem juz 2 razy i zawsze albo zwrot gotowki - dla mnie to jeszcze lepsze - kupie nowe, albo wymiana na ten sam jesli mi zalezy; W wojasie buty byly i sa niektore ok, choc ceny czasami strasza...to juz nie kupuje ze wzgledu na Koroniewska i Dowbora...pseudo mistrzów smaku...jak znikna moze sie pojawię...Ryłko trzyma poziom butów ale fasonów zdecydowanie za mało w innej niż czarna kolorystyce i na koniec Badura ktora znowu popada w czern...zmiencie na inne kolory...sprawa butó w dot. kozaków, wizytkowych ,eleganckich w innych nie chodze, chyba ze do ogrodka...ale wówczas trampki kupuje w Lidlu (oj tak) albo Biedronce!!! (mam trampki, tenisówki 'zamszu' z zamówką 2 sezony) ze wzgledu na cene...i fason który tez jest ok; w przyp. butw do biegania kupuje drozsze w sportowym ale raz na 3-4 lata...jak ktos gustuje w codzinnych chodzniu w NIKE, ADIDAS czy DIADORA...nawet w zime to sie nie dziwie...ze wypisuje dyrdymaly o reserved czy CCC...bo przeciez on/ona kreuje mode chodzac w sportowych na co dzien i dresie...
butrex / 91.193.208.* / 2015-03-13 08:35
z butami więc do Fun in Design, kolorów sporo wiecej sam projektujesz ;)
oxygen002231 / 188.137.52.* / 2015-03-12 23:32
Reserved jakościowo miernota - na niektórych rzeczach psu nie dał bym spać ale ceny ... hmm... tak to jest jak się "myślało, że ..."
kliszaq / 109.241.41.* / 2015-03-12 23:31
Od 2 lat bojkotuje sklepy reserved oraz ccc
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bolek704 / 109.173.208.* / 2015-03-12 21:59
ostatnio jakość towarów w Reserved znacznie się obniżyła, szczególnie koszule męskie stały się kiepskie, kolorystyka i wzory też jakieś takie badziewne, coraz rzadziej tam kupuję.
jmsde / 83.21.17.* / 2015-03-12 21:17
towary z LPP od pewnego czasu są coraz gorszej jakości dlatego dużo klientów ucieka od tej marki, większość z tych ciuszków po drugim praniu jest w takim stanie że wstyd założyć.
misiek331973 / 89.73.197.* / 2015-03-12 19:49
CCC sprzedaje kompletne łajno - buty syntetyczne śmierdzące po trzech założeniach na cały dzień i buty dla dzieci rozpadające się po miesiącu - w mojej ocenie lepsze wyniki spowodowane są zmianą polityki reklamacji - kiedyś nie było z tym kłopotu teraz idą na całość
krju / 77.112.221.* / 2015-03-12 20:29
kupuje produkty Lasocki w CCC i nie narzekam. jak kupujesz buty za 30 pln to czego oczekujesz?
misiek331973 / 89.73.197.* / 2015-03-13 07:16
kupuję buty dla dzieci na poziomie 100 zł - nie powinno być to kompletne g... poza tym o ile mnie pamięć nie myli w Polsce są dwa lata rękojmi na buty, którą CCC realizuje delikatnie mówiąc z wielkim bólem
poza tym nie uważam, że nawet, jak ktoś sprzedaje buty za 30 zł to Klient ma się liczyć z grzybem lub koniecznością ponownego zakupu po miesiącu - niech nie wprowadzają do obrotu produktów butopodobnych
j@ / 93.179.211.* / 2015-03-12 21:58
Linia Lasocki produkowana jest w Polsce...reszta to Chińskie. ..coś
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ricky / 83.29.46.* / 2015-03-12 14:07
Rozumiem, że wycena LPP to wróżenie z fusów... Powód rekomendacji "analitycy uważają", a czym to umotywowane, to już nikt nie wie.
Anonim2015 / 81.219.222.* / 2015-03-13 09:49
Hm, po prostu nie rozumiesz w takim razie... Niektóre rekomendacje są dostępne jako pdfy w sieci, warto poczytać. Oprócz załamania na wschodzie, ważne są też: duże nasycenie polskiego rynku, a co za tym idzie brak możliwości dalszego rozwoju i kiepskie dopasowanie oferty do potrzeb niemieckiego klienta, Niemcy bowiem miałyby być nowym kierunkiem ekspansji (ale to raczej mżonka...) nie wspominając już o dramatycznie wysokim kursie dolara, który dla importera, jakim de facto jest LPP oznacza katastrofę. Wystarczy?
spaślak / 91.231.24.* / 2015-03-13 20:59
Ja tam jestem spokojny mimo iż akcje LPP w tej chwili są w odwrocie to prędzej czy później wrócą na szczyty. Gdyby nie temat Rosji i Ukrainy to przypuszczam iż 1 szt kosztowała by już ze 12tysi. Dolar tez nie pomaga ale spokojnie inwestowanie w dobie konfliktów ma tez swoje plusy można pospekulowac a kto sprytniejszy to i na spadkach zarobi. Pracuje przy inwestycjach Lpp i zaręczam iż ich dynamika rośnie wiec jest tylko kwestią czasu kiedy to przyniesie kolejne rekordy w sprawozdaniach finansowych. Ci co bojkotuja polskie firmy które odniosły sukces i moga konkurować z największymi to kretyni i chyba nie do końca rozumieją tematu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Anonim2015 / 81.219.222.* / 2015-03-13 23:11
Poziom inwestycji nie ma tu większego znaczenia - LPP przed kłopotami zawsze uciekało do przodu i do tej pory się to sprawdzało. Teraz musi jednak zmierzyć się z nową sytuacją: zmianą kierunku ekspansji. Ze Wschodem LPP handlowało zawsze, zanim zbudowało tam pierwszy sklep, ale o Zachodzie nie wie prawie nic. Natomiast ci, którzy wiedzą, twierdzą, że oferta LPP dla Niemców czy Austriaków będzie kompletnie nieatrakcyjna, bo tamtejszy klient zainteresowany jest głównie ceną a nie modą. W Polsce zaś liczba sklepów w sieci osiągnęła punkt krytyczny i chyba tylko Inditex ma większą sieć u siebie, czyli w Hiszpanii, no ale tam przyjeżdżają turyści, a Zara jest marką globalną.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy