Forum Polityka, aktualnościPolityka

LPR żąda referendum w sprawie traktatu UE

LPR żąda referendum w sprawie traktatu UE

Money.pl / 2007-07-07 15:41
Komentarze do wiadomości: LPR żąda referendum w sprawie traktatu UE.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.136.* / 2007-07-08 10:44
...A gdyby zrobić referendum na temat przydatności LPR-u w życiu publicznym i jego milimetra w ogóle?...
autor autor / 83.6.232.* / 2007-07-07 22:21
biały mundurek z długimi rękawami, nakjlepiej wiązanymi z tyłu. Takimundurek pasuje do ministra jak ulał (tfu, olał)
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-07-07 15:41
Romek zamiast wydawać na referendum to dołóż te pieniądze np. do mundurków i książek dla rodzin wielodzietnych tak jak to obiecałeś a od traktatów to już mamy innych specjalistów np. Lecha i Fotygę:)
Karillon / 2007-07-07 17:23 / Bywalec forum
Ależ błyskasz wypowiedzią i elokwencją. Teraz to naprawde dowałiłeś temu Giertychowi. Buhahahahaaa. Nauczyłeś się w domu takiego podejścia. Jeżeli nie stac Cię na mundurek dla dziecka to nie stac Cie po porstu na dziecko. Po co plodzic potomkow skoro sie wie ze nie bedzie sie w stanie w godnych warunkach tegoż dziecka wyedukowac, wychowac. Śmieszne jest też cala ta nagonka prasy telewizji i churem powtarzających to samo takich srodowisk opinitworczych jak ty. Mundurek w odpoiwedzi na caly ten syf który razem z popkulturą amerykanską łykneismy tj. narkotyki agresja w szkole, niechec do nauki a takze negatywne podejscie do szkoly ma nadac tejże szkole URZĘDOWY CHARAKTER miejsca w kotrym zdobywa sie wiedze, uczy postaw aktywnego obywatelstwa etc.etc. Moim wzorem stosunków miedzyludzkich w spoleczenstwie jest szwecja, norwegia itp. Jestes takim samym mcDonaldem jak reszta tego chłamu ktory zawsze nawet w konfrontacji z zachodnimi brukowcami bedzie negaował Polski Rząd.
kpiarz / 83.7.142.* / 2007-07-07 20:25
A zapomniałem jeszcze o jednym czy zastanowiłeś się skąd Roman wpadł na pomysł tych mundurków? Jeśli nie to dowiedz się do jakiej szkoły on posyła swoje dzieci. A tak naprawdę to przecież te niesczęsne mundurki zaczerpnięte są ze szkół elitarnych miedzy innymi z tego jak to już określiłeś amerykańskiego "syfu".
kpiarz / 83.7.142.* / 2007-07-07 20:18
Czy ja napisałem, że mnie nie stać? Naucz się czytać ze zrozumieniem! Ja tylko chciałem podkreślić jak Pan Minister spełnia obietnice. A do McDonalda nie chodzę i wcale za amerykańskim "syfem" jak to nazwałeś też nie jestem. Każdy ma swoją osobowość i wciskanie go np. w szary mundurek wg. mnie jest naruszeniem wolności osobistej. Przecież można ten problem rozwiązać inaczej. A co do ciebie to chyba ty jesteś zaślepionym i patrzącym tylko w jedną stronę osobnikiem, bo można być aktywnym obywatelem bez "pasiaka" na grzbiecie. A jeśli myślisz, że chodzenie w mundurku załatwi sprawę narkotyków to chyba nie muszę pisać jak jesteś naiwny:) Pozdrawiam
marek 19-53 / 83.24.28.* / 2007-07-07 21:43
"Wciskanie w mundurek" nie jest naruszeniem wolności osobistej. Cywilni pracownicy lotnictwa chodzą w mundurach i strojach firmowych, lekarze i pielęgniarki w fartuchach lub określonych ubraniach, w wielu firmach w strojach firmowych, do banku nikt nie przyjdzie do pracy w sandałach, szortach lub stroju kąpielowym.
kpiarz / 83.7.143.* / 2007-07-07 22:06
MARECZKU ALE SZKOŁA TO PRZECIEŻ NIE KOSZARY:) A uczniowie to nie pracownicy korporacji:) Wluzuj troszkę!
pchelek / 2007-07-07 21:46 / Tysiącznik na forum
na mundurkach giertycha brakuje znajomych z 1938 roku znaczkow i symboli - to niedopatrzenie - ale sadze ze giertych sie zmitynguje, wysili umysl i te znaczki uzupelni

Najnowsze wpisy