Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Ludzie po jego szkoleniach odchodzą z pracy". W cztery minuty zarabia prawie 20 tys. funtów. Sprawdziliśmy, jak szkoleniowcy polują na klientów

"Ludzie po jego szkoleniach odchodzą z pracy". W cztery minuty zarabia prawie 20 tys. funtów. Sprawdziliśmy, jak szkoleniowcy polują na klientów

Wyświetlaj:
ZdenekS / 95.49.45.* / 2016-02-10 12:43
Gość zarabia na naiwniakach łażących na jego niby szkolenia a nie na forexie i tyle w temacie. A durniów wszędzie znajdzie. Jakby zarabiał kupę kasy na forexie to miałby w d......... jakiekolwiek szkolenia.
bankierr / 87.99.108.* / 2016-02-10 12:42
Bazowanie na chciwości i lenistwie drugiego człowieka daje efekty :-) Nie udało mi się nigdy zarobić "za darmo". Za to kompetencja i systematyczność przynoszą regularne zyski i takie podejście do inwestowania mogę polecić.
Remigiusz W 72 / 195.189.78.* / 2016-02-10 12:39
Witam, słabo się robi na sercu jak patrzę, jaki świat jest zepsuty od chęci posiadania pieniądza. Często jest tak, że ludzie gonią za pieniądzem bo ciągle im mało i mało, a jeśli już sporo zarobią to nie mają czasu wydawać tych pieniędzy, bo muszą zarabiać kolejne.... Szok... Ostatnio robiąc pewne testy grupa ludzi, (moich znajomych) miała określić najważniejsze dla nich wartości w życiu. Ja pier...., nie mogłem uwierzyć gdy zobaczyłem, że wielu wpisało jako wartość pieniądze. Oczywiście ja też pracuję, zarabiam, z czegoś trzeba żyć w tym kraju, jednak najważniejsze dla mnie wartości to miłość, rodzina, uśmiech na twarzy, zdrowie. Jeśli te wartości cenimy i czerpiemy z nich ogromną radość to wszystko inne staje się mniej ważne. Przyjeżdża taki hochsztapler do Polski i robi ludziom wodę z mózgów. Wielu ludzi czuje potrzebę posiadania bogactwa, bo to pozwala im zaistnieć, pozwala wyzbyć się kompleksów, pozwala zaimponować innym. Bardziej wartościowe dla człowieka jest poczucie, że może czuć się potrzebny innym, że może coś tworzyć, produkować dobro. Takie poczucie jest bardziej wartościowe tylko, że trzeba chcieć to zrozumieć.
Z własnego doświadczenia wiem, że posiadanie kolejnej drogiej rzeczy budzi chęć posiadania następnej. Szybko się człowiek nudzi swoimi zabawkami i popada w blednę koło potrzeby zarabiania większej ilości pieniędzy. Postanowiłem i zrezygnowałem z przesadnego materializmu i czuje się z tym szczęśliwszy. Mam więcej czasu dla rodziny, dla chłonięcia radości życia i dla samego siebie. "Sekret" przyciągania myślami jest ważny, ale ważne jest to aby przyciągać rzeczy i sytuacje wartościowe moralnie, które przysłużą się wszystkim bez wyjątku.
zbigniew6502 / 31.61.140.* / 2016-02-10 12:35
CWANIAKI SIĘ ZABAWIAJĄ ZA KASĘ MILIONÓW NORMALNIE PRACUJĄCYCH LUDZI KTÓRZY ZA TO WSZYSTKO I TAK ZAPŁACĄ.
Piotr524 / 95.40.25.* / 2016-02-10 12:32
Naciagacz i oszust . Poczytajcie sobie o ludziach co popłyneli na forexie jak Frank skoczył z 2 zł na przeszło 4 zł i mieli stop loss . He he . A ile jest jeszcze kruczków o ktrych nie mówią tzw milionerzy . To jest gra dla profesjonalistów co posiadaja wiedze na ten temat a nie z takich szkoleń .
kkk64 / 188.146.67.* / 2016-02-10 12:31
Wszystko co mówi ten pan jest prawdą, na forex można zostać milionerem w ciągu kilku dni. Pod jednym warunkiem, sprawnie zainwestujesz kilka set tys. Bo startując od 1000 zł, raczej nic nie wskórasz
bz6576 / 83.9.71.* / 2016-02-10 12:40
Słabo. Grając w totka możesz zdobyć 20 mln jeszcze szybciej. Jest tylko jeden "mały" drobiazg: musisz trafić w odpowiednie liczby. Forex to taki totolotek z mniejszymi wygranymi i możliwością przegrania wiąkszej kasy niż się włożyło.
kkk64 / 188.146.67.* / 2016-02-10 12:51
Jeżeli siedzisz i bawisz się tylko na wykresach, to tak jest. Jeżeli dokonujesz analiz strategicznych, czytasz o sytuacji w krajach, na których walutach grasz i znasz dane historyczne. To możesz przewidzieć jak zachowają się rynki. No i podstawowa zasada inwestowania, zainwestuj w walor sumę, na której stratę możesz sobie pozwolić. Osobiście przyjąłem, iż jest to 10 % całości inwestowanej sum na walor. Przykładowo inwestując 10 tys zł w 10 par, wkładam po 1000 zł w każdą. Jeżeli tracę, natychmiast zamykam opcję. Tylko kretyn inwestuje 100% własnego majątku w jedną parę walut i liczy na stoploos
Tomek1038 / 88.156.167.* / 2016-02-10 12:29
Ja sie dziwie ze ludzie dają sie na to nabrac, na takie kabarety w dzisiejszych czasach.Myślałem ze po Amwayu w latach 90tych mineła na naiwnośc widac nie.
Kiedyś byłem na czyms podobny - dotyczyło flexcom, jako 30 latek byłem w szoku jak ludzie reagowali na bajki tam gadane.
Masakra
loclip / 77.115.119.* / 2016-02-10 12:28
Hahaha no on zarabia na naiwnych ludziach! Mało za seminarium też pewnie nie bierze, na ludzkiej naiwności mozna sie bardzo wzbogacić. W ciągu jednej godziny można zarobić i 10 tys zł wystarczy 100 osób i seminarium płatne po 100 zł od osoby...proste! I do tego dobry kit!
Diabetyp1 / 77.91.61.* / 2016-02-10 12:28
Mam przed sobą maksymalnie rok życia z rentą 900 PLN,chociaż umrzeć mogę nawet za 1 sekundę.Jakieś propozycje ?
SHSRRHTR / 178.213.90.* / 2016-02-10 12:28
ON MOŻE I SRAĆ KASĄ=JA I TK WOLE ŁOPATE,SPALAM CHOLESTEROL,NOCĄ ŚPIE DOBRZE,NIE OBAWIAM SIĘ ,ŻE MNIE ZABIJĄ DLA PORFELA, FOREX=JEST OK DLA SPEŁNIANIA SAMOBUJSTWA
m68 / 194.183.42.* / 2016-02-10 12:27
Zwykły naciągacz i oszust. Pranie mózgów jak na spotkaniach Amwaya :)))
gorszy sort / 83.23.2.* / 2016-02-10 12:27
Bez tej bandy bezmózgów, którzy myślą, że zarobią nic nie robiąc nigdy by się ten Secker takiej kasy nie dorobił. Bo niestety tam gdzie jedni zarabiają to inni muszą tyle samo stracić. A na kim łatwiej zarobić jak nie na pewnym siebie amatorze, który nie liczy się z ryzykiem, bo go przecież nie ma...

Najnowsze wpisy