Forum Forum emerytalneZUS

Ludzie pracy niszczeni w ZUS w OStrowcu Sw

Ludzie pracy niszczeni w ZUS w OStrowcu Sw

zniszczony emeryowany czlowiek / 83.238.240.* / 2008-03-15 18:10
Jak tak dalej będą ludzie traktowani jak w Ostrowcu Św przez urzędników takich jak Agatowska - to po co ta Instytucja i mówienie ze coś się robi Tu sie ludzi poniża i niszczy aby sie wykończyć. Wykonuje to w w/w - drań i bez wychowania urzędniczka Jak im nie wstyd strac sie o podwyżki Chyba za to ze doprowadzają ludzi do zgonów . Tak jest w Ostrowcu Sw.
Wyświetlaj:
L.D. / 87.205.158.* / 2008-07-24 22:12
Witam
W ZUS w Ostrowcu Św są wieczne kolejki.Kierownictwo urzędnicze wyższego szczebla
oddzieliło się od klientów pierwszym piętrem i czuwajacą ochroną .Oznacza to dla klienta czerwony znak stopu.Ochrona zawiadamia ,że klient czeka na parterze, a potem czeka , czeka ,czeka....Najczęściej rezygnuje z przedstawienia sprawy ważniejszemu urzędasowi
i odchodzi z niczym.Kiedyś chciałam otrzymać wymaganą przez banki informację , o nie zaleganiu ,potrzebną do kredytu.Informowano mnie z góry ,że moje dokumenty nie są w porządku.Zrezygnowałam ze starań ,po dwóch mieiącach otrzymałam pismo ,że nie zalegam.
Pod Zus w Ostrowcu powinno sie podłożyć bombę i zlikwidować raz na zawsze to
siedlisko upokarzania ludzi.
Z poważaniem
L.D.
Sądny / 83.238.240.* / 2008-03-30 20:17
To jest prawda dlaczego taka baba robi z ludżmi co chce niszczy ludzi oszukuje Nie znając żadnego zagadnienie na korytarzu z pracownikami z okienek ustawia sposób załatwienia tematu W tej Instytucji oszukuje sie ludzi nawet nie dając nienaliczając ustalonej podwyżki
Kinia* / 80.53.53.* / 2008-07-25 08:01
Ludzie pracy zajmuja sie praca ,urzednicy odciaganiem characzu za ich prace i bronia puzniej ,zeby jak najmniej z tego oddac,zastanawialam sie dlaczego Pani Jaworowicz zTVP1 jeszcze nie naglosnila sprawy przekazywania naleznych skladek z ZUS do OFE,wszyscy nazekaja,ze maja w ZUS durzo pracy,a potrafia skladke za jeden miesiac rozbic na 7 czesci i 5lat i chyba tu chodzi ,aby nikt sie nie doliczyl tych pieniedzy ,wszystko jest w metnej wodzie pisane.

Najnowsze wpisy