Forum Forum inwestycyjneSpółki

LUG - do kiedy ta spółka będzie tak rosnąć?

LUG - do kiedy ta spółka będzie tak rosnąć?

Marek Money / 2010-01-20 13:01
Czy ktoś mógłby rzeczowo określić zasięg wzrostów producenta opraw oświetleniowych LUG S.A.? W spółkę przed kilkoma dniami zainwestował fundusz inwestycyjny Black Pearl (więc wiadomo, że powinni być zainteresowani "pilnowaniem" kursu akcji:-)), przewidywany jest split akcji 1:4. Słychać też coś o przenosinach na główny parkiet. Ostatnio wzrosła o 30 proc. ale do tej pory kurs cały czas z niewiadomych dla mnie przyczyn (bo spółka ma dobre wyniki) "spał". Nie wiem jaki może być zasięg owych wzrostów. Czy ktoś mógłby "pochylić się" nad tym "papierem" i napisać co myśli?
Wyświetlaj:
tusiek / 89.77.182.* / 2010-01-21 21:41
Jest to dobra sp.ale na wrzesień
okoń / 83.24.243.* / 2010-01-20 15:52
spekulacja:) skoro fundusz na tym siedzi to trzeba kupowac:D no i efekt owczego pędu...
Marek Money / 2010-01-21 20:08
Nie rozumiem co masz na myśli pisząc o tym "owczym pędzie". Wydawało mi się, że jak kupuje się akcje spółki, która generuje tyle dobrych wiadomości to raczej nie jest to "owczy pęd" lecz w miarę (bo na giełdzie oczywiście nic nie jest pewne) racjonalne działąnie. "Owczy pęd" to bardziej przypomina mi raczej gdyby ktoś kupował dziś Kolastynę bo może będzie postanowienie o upadłości ukłądowej i kurs wtedy silnie wzrośnie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy