Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Łukaszenka ogłosił program wyborczy

Łukaszenka ogłosił program wyborczy

Money.pl / 2010-11-27 18:06
Komentarze do wiadomości: Łukaszenka ogłosił program wyborczy.
Wyświetlaj:
tesa1959 / 2010-11-27 18:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

do końca pięciolatki na każdego mieszkańca Białorusi przypadać będzie co najmniej 28 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej, a budowanych będzie 10 milionów metrów kwadratowych mieszkań rocznie.

tzn. czteroosobowa rodzina otrzyma 112 m2. Tak idiotycznych obietnic nie słyszałam. Jak on zamierza to wykonać skoro do dzisiaj w jednym mieszkaniu mieszka po kilka rodzin?
Anonim z manufaktury / 95.41.236.* / 2010-11-28 05:46
...


Nie wiem , gdzie Pani widziała te kilka rodzin w jednym mieszkaniu.
W każdym kraju są jakieś slumsy.

Te 112 m2, to żadna rewelacja.
To raptem kwadrat o powierzchni 10 m x 11,2 m.

Policzyłem szybko powierzchnię mieszkalną wśród moich najbliższych znajomych i rodziny, to na 1 osobę przypada od 50 do 250 m2 !
Podkreślam : na jedną osobę.

Nie wiem jaka średnia jest w Polsce.

Program bezpłatnych mieszkań dla rodzin wielodzietnych - na pewno jest bardziej skutecznym programem pro-rodzinnym, niż nasze becikowe, czy in vitro.

Natomiast : "Na Białorusi gospodarka nadal rośnie, co przyznają międzynarodowe organizacje finansowe"

Przyznają to niechętnie.

Ja też.

Albowiem jeszcze 10 lat temu eksportowałem na Białoruś swoje produkty, mając prawie pozycję monopolisty .

Natomiast 5 lat temu sami rozwinęli taką produkcję u siebie, kupując w UE technologię - a nie wprowadzając zagraniczne firmy na swój rynek, i jeszcze trochę, to z eksportera stanę się importerem.

Łukaszenka jest "klasycznym" nacjonalistą : to, co białoruskie- jest najlepsze.
Owszem, według naszych standardów nie jest demokratą : trzyma politycznych opozycjonistów "za mordę", ale większość białoruskiego społeczeństwa to toleruje i popiera.

Pozdrawiam
kpiarz / 83.29.85.* / 2010-11-27 19:47
On tak samo to wykona ja prezes PIS J. K.:)))
Prostownik / 89.204.137.* / 2010-11-27 18:33
A który z polityków kiedykolwiek dotrzymał obietnic?
Przecież nie chodzi o to żeby złapać zająca, tylko o to żeby go gonić.
tesa1959 / 2010-11-27 19:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale ten zając ucieknie z prędkością światła! Tylko idiota goni go.

Najnowsze wpisy