Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lustereczko powiedz przecie, kto dla Polski najlepszy na świecie

Lustereczko powiedz przecie, kto dla Polski najlepszy na świecie

Wyświetlaj:
szymon26 / 84.40.188.* / 2006-02-10 10:05
Wszystko sie zgadza, przy czym My Naród zagłosowaliśmy za koalicją PIS-PO lub PO-PIS, o czym świadczą wyniki wyborów jak i obecne sondaże
VITO-RIO / 83.11.25.* / 2006-02-10 22:13
Z tą koalicją to nawet WASZ PREMIER Kazimierz M. nie uwierzył chociaż taki łatwowierny ... Biję się w piersi - chciałem głosować na P.O> tak jak i 3 innych kumpli z którymi byliśmy na rybach w Szwecji podczas wyborów . Ale cóż ... w dobre miejsca na ryby trzeba rezerwować 4-5 miesięcy wczesniej więc jak teraz zrobią jakieś wybory w 1-szym tygodniu maja to znowu nie zagłosujemy na P>O> a będzie nas tym razem 8 osób. UWAŻAM ŻE NAJWIĘKSZYM ZWYCIĘSTWEM III RP jest to że mogę wyjechać na ryby do normalnego kraju jakim jest Szwecja - czysta woda , powietrze , mili ludzie (chociaz mało przystępni) ceny już jak u nas (Tylko Wódka droga) a dom można kupić także za 150.000 Euro (tyle że na odludziu). Gdyby tylko te Szwedki były trochę podobne do KOBIET to bym dawno wyemigrował . BYLE DO WIOSNY !
hicek / 62.255.0.* / 2006-02-10 23:36
Tak trzymać. I co złapaliście?
real / 81.219.244.* / 2006-02-10 11:41
Sorry Panie Szymonie, ja nie głosowałem na KOALICJĘ, bo takiej partii w wyborach nie było. Nie sądzę również, że na KOALICJĘ głosowała grupa toruńska, bo oni szli do wyborów z hasłem "...zatopić Platformę". To, że dwie partie (zupełnie z innej bajki) osiągnęły podobny wynik świadczy TYLKO o tym, że podobna ilość wyborców, ma sprzeczne poglądy i wizje kraju!!! Koalicja, to pozostałość retoryki wyborczej i medialnej.
suplement / 80.226.182.* / 2006-02-10 11:58
U Hitlera, retoryka powyborcza też szybko zmieniła się po uzyskaniu nadzwyczajnych
pełnomocnictw, medialnego poparcia tłumu. To jest manipulownaie tłumem, osobiście
uwielbiam Le Bona Psychologie tłumów, te zjawiska opisywał już bardzo wcześnie,
tylko my mamy już XXI wiek i mniej ciemnogrodów.
jan s / 83.8.245.* / 2006-02-10 08:27
Nowa władza antagonizuje, stosuje metodę faktów dokonanych, nie liczy się z większością społeczeństwa.
Jakby pochodziła z Marsa.
psikusa / 84.40.209.* / 2006-02-10 08:15
BRAWO!!!! popieram.. tylko że ja niestety na nich nie głosowałam tylko na PO.. i co?? muszę patrzeć jak ten kraj się cofa i cofa.. chociaż it ak byliśmy do tyłu.. boże.. ręce można załamać.. ale tak to jest JAK INTELIGENCJA MA W DUPIE WYBORY - sami sobie moga podziękować CI którym nie chciało się przejśc i zagłosować - teraz mamy to co mamy - bo prości ludzie pod wezwaniem poszli na to co im doradzono zagłosowali - i nie mam do nich zalu jeżeli nieswiadomi byli co robią.. DO TYCH CO BYLI SWIADOMI: ''..po czynach ich poznacie.."
Marek53 / 83.24.2.* / 2006-02-11 16:12
To jakiś nowy, nieznany mi test na inteligencję. I odkrywczo prosta definicja.
Ale podoba mi się szalenie. Proste to jak budowa cepa.
I wynik natechmiastowy:
- na PO - inteligent
- na PiS, LPR i Samoobronę - prostak.
- na SLD - trzyba zdefiniować.

Proponuję natychmiast POwołać komisję, która będzie POprawnie głosujących obdarzała dyplomem mgr POprawności POlitycznej, a prostakom wypalała klejmo na czole.

Do następnych wyborów,oczywiście w pełni demokratycznych, dopuścimy tych z cenzusem mgr PO PO.
A ci z klejmem do pasienia świń.

Jest tylko jeden problem. Co zrobić z tłumem inteligencji (w/g starej definicji), która głosowała niePOprawnie. Zdegradować i do pasienia krów.

Jedno się przynajmniej wyjaśniło. Inteligencja nowego typu ma DUPY (o głowach jakoś mowy nie było), więc będzie przynajmniej można jej dokopać.
real / 81.219.244.* / 2006-02-11 20:29
He,he,he, - dobre, jak zwykle. Jeśli można, to ja też panu coś zaproponuję, mianowicie proponuję, aby zamówił pan sobie klawiaturę, z jednym klawiszem, który zawierał by skrót "PO". Wzrośnie panu szybkość pisania (wydajność pracy), i poprawi się panu samopoczucie. Dziękować mi pan nie musi (wymagałbym chyba za wiele).
Marek53 / 83.24.41.* / 2006-02-12 02:03
Jasne, że podziękuję. Samopoczucie mam niezłe.

Moja klawiatura ma te klawisze (P i O) obok siebie. Dawno już skleiłem je gumą do żucia.

Z Pańskim wymaganiem też nie ma problemu. Staram się wymagać więcej od siebie niż od innych. I polecam takie podejście do życia. Działa.

Szkoda, że przy okazji, nie zdeklarował się Pan, czy jest inteligentem starego typu, czy w/g wzoru psikusa.

węzykiem
MarekP / 85.219.252.* / 2006-02-10 12:51
Psikusa oczywiscie uwaza ze skoro on/ona glosowal/a na PO to zalicza sie do inteligencji. I jedynie dlatego ze inni jemu/jej podobni nie poszli do glosowania to PO przegralo.
To sie dopiero nazywa zyc w swiecie fantazji i samouwielbienia.
jojo / 80.226.182.* / 2006-02-10 09:11
Tylko Korwina Mike ta sama inteligenja niszczyła przy każdej okazji, takie inteligencke
pieniatwo ....
mann / 83.8.226.* / 2006-02-10 09:21
P. Korwin Mikke jest tak wysublimowany, że nieliczni potrafią go zrozumieć.
smerfman / 80.226.182.* / 2006-02-10 10:52
ale z tej sublimacje, jakąś kwintesęncje można wyciągnąć, tak jak z książki Łysiaka
które dokładnie opisuje te środowisko. W końcu czy to kawa, czy herbata jest w tym
dużo wody oraz esensji, fusów, czasami likierku, rumu ... .alkoholu.
Elton / 83.28.187.* / 2006-02-17 23:11
popieram Pana w 100% i dziękuję za ten głos
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy