Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lustracja - dziennikarze podzieleni

Lustracja - dziennikarze podzieleni

Money.pl / 2007-03-13 09:30
Komentarze do wiadomości: Lustracja - dziennikarze podzieleni .
Wyświetlaj:
1955 / 83.17.92.* / 2007-03-19 09:31
Żakowski i Najsztub chcę innych krytykować , lustrować kościół, ośmieszac wyborców PiSu i LPR , ośmieszac katolicyzm sami usatwiając sie na "piedestale" tylko czego ? Ani to etyka ani to moralność ! Tragiczne firgury, które wyrzekły sie Polski. Czekają na powrót swojej krainy OZ na swoich komuchów ale oni juz nie wrócą !! twórcy funclubu kwaśniewskiego i millera, olekswego czarzastego,pęczaka itp
Ja osobiście nie mogę juz na te gęby patrzeć!!! a ten ich program TV4 to największe dziadostwo jakie widziałem w mediach.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-03-13 11:55
Ktoś niedawno bardzo mądrze wyjaśnił - jak to możliwe, że są tacy "dziennikarze-schizofrenicy", których teoretycznie głównym zajęciem jest nieść prawdę swym czytelnikom, a boją się ujawnienia prawdy o swej działalności za komuny.

Otóż jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze - czyli o wpływy z reklam firm, które są umoczone po pachy w postkomunistyczne patologie, a takie firmy oczywiście sympatyzują z antylustracyjnym rejwachem od lat uprawianym przez środowiska związane z GW.
POLSKA / 83.13.118.* / 2007-03-18 14:00
NIECH WKOŃCU PIERWSZA WŁADZA W POLSCE KTÓRĄ NIGDY NIKT NIE ROZLICZAŁ ,BO ZAWSZE MÓWILI I PISALI CO CHCIELI I KIEDY CHCIELI BEZ KONSEKWENCJI PRAWNYCH ZOSTANIE PRZESWIETLONA I NAPEWNO SPORA JEJ CZĘŚĆ PÓJDZIE W ZAPOMNIENIE JUZ DO KOŃCA SWOJEGO ŻYCIA NIE OŚMIELI SIE PISAĆ I GŁOSIĆ BREDNI NA SWOJE LUB WYWIADU INNEGO POTRZEBY
ZLUSTROWAĆ ICH NATYCHMIAST NIECH WIDZĄ ILE AGENTÓW JESZCZE ZOSTAŁO ŻAKOWSKI I NAJSZTUB PIERWSI NIECH WYLEĆA NA BRUK I ZA 500-1000ZŁ SOBIE ŻYJĄ JAK PRZECIĘTNY POLAK TO WTEDY ICH ROZUMKI SIĘ ODKRYJĄ.
A JA GŁOSOWAŁEM NA PLATWORME I OBIECUJE ŻE JUZ TEGO BŁĘDU NIE POPEŁNIE -ŻAŁOSNA PARTIA DOBRZE ,ŻE NARÓD W WIĘKSZOŚCI ZAGŁOSOWAŁ NA PIS CHWAŁA MU ZA TO !!!!!!
POWIEM STANOWCZO ,ŻE POLSKI NARÓD JEST JEDEN Z NAJMONDRZEJSZYCH NARODÓW I ZAWSZE WYBIERA DOBRZE.
NIECH ŻYJE POLSKA
armia / 213.199.212.* / 2007-03-18 22:20
Jestem z Tobą POLSKA i z Narodem. Wybralismy dobrze i nie dajmy się tym opozycyjnym PO - wcom i SLD - owcom, ktorzy ciągle płaczą i kopią dołki mam nadzieje że w nie sami wpadną. trzymajmy się !!!
POLSKA / 83.13.118.* / 2007-03-18 14:00
NIECH WKOŃCU PIERWSZA WŁADZA W POLSCE KTÓRĄ NIGDY NIKT NIE ROZLICZAŁ ,BO ZAWSZE MÓWILI I PISALI CO CHCIELI I KIEDY CHCIELI BEZ KONSEKWENCJI PRAWNYCH ZOSTANIE PRZESWIETLONA I NAPEWNO SPORA JEJ CZĘŚĆ PÓJDZIE W ZAPOMNIENIE JUZ DO KOŃCA SWOJEGO ŻYCIA NIE OŚMIELI SIE PISAĆ I GŁOSIĆ BREDNI NA SWOJE LUB WYWIADU INNEGO POTRZEBY
ZLUSTROWAĆ ICH NATYCHMIAST NIECH WIDZĄ ILE AGENTÓW JESZCZE ZOSTAŁO ŻAKOWSKI I NAJSZTUB PIERWSI NIECH WYLEĆA NA BRUK I ZA 500-1000ZŁ SOBIE ŻYJĄ JAK PRZECIĘTNY POLAK TO WTEDY ICH ROZUMKI SIĘ ODKRYJĄ.
A JA GŁOSOWAŁEM NA PLATWORME I OBIECUJE ŻE JUZ TEGO BŁĘDU NIE POPEŁNIE -ŻAŁOSNA PARTIA DOBRZE ,ŻE NARÓD W WIĘKSZOŚCI ZAGŁOSOWAŁ NA PIS CHWAŁA MU ZA TO !!!!!!
POWIEM STANOWCZO ,ŻE POLSKI NARÓD JEST JEDEN Z NAJMONDRZEJSZYCH NARODÓW I ZAWSZE WYBIERA DOBRZE.
NIECH ŻYJE POLSKA

Najnowsze wpisy