Forum Polityka, aktualnościKraj

Macierewicz chce by Tusk nacisnął na Rosjan

Macierewicz chce by Tusk nacisnął na Rosjan

Money.pl / 2010-09-06 16:09
Komentarze do wiadomości: Macierewicz chce by Tusk nacisnął na Rosjan.
Wyświetlaj:
Pol^^ / 178.181.93.* / 2010-09-06 18:17
W Panu nadzieja Panie Antoni - jeszcze pogonimy różową hołotę.
buc_pucybut / 2010-09-06 16:51 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
koch66 / 83.2.33.* / 2010-09-06 18:29

że rudy umoczony jest w tą katastrofę

spójrz na to bez emocji i pomyśl czy tylko rudy. Jeden już w wmówił wyborcą że go truli i został prezydentem . Ta katastrofa wygląda na sfingowaną analizując dostarczane stopniowo informacje tylko przez kogo???? każdy miał w tym jakiś interes??? przedobrzyć też można??????
i znając ciebie z twoich wypowiedzi zaraz zrobisz ze mnie UB-eka lub debila ?????
buc_pucybut / 2010-09-06 18:57 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
koch66 / 83.2.33.* / 2010-09-06 19:48

wy wyborcy Peło macie ten problem że ślepo wierzycie TVN i GW "z nieoficjalnych wiadomości TVN ....." a

nie dotyczy to mnie. W sposobie rządzenia dla mnie nie ma żadnych zmian od lat 60 tych te same metody trochę inaczej tylko nazywane, takie samo traktowanie w urzędach etc etc .Znikła PZPR a pojawiły się PO=PIS=SLD=PSL i czy jest lepiej???
Ze Tusk dał plamę to już pisałem na tym forum i że Kaczyński paple jak stara baba a nic konkretnego nie robi też pisałem.
Nie ma żadnego znaczenia kto z tej czwórki przejmie stery kurs się nie zmieni.
A o Wałęsie, jak on mógł to wszystko tak spieprzyć????
Może dla Polski byłby dobry komisaryczny rząd????
buc_pucybut / 2010-09-06 22:07 / Tysiącznik na forum
Słuchaj jeżeli jesteś premierem nie ma takiego czegoś jak dał plame niech spier.... plamę to można dać nie wysyłając faxu we wtorek tylko w środę rano rządzenie to nie zabawa i ta masa expertów i ustaw w zamrażarce ten rzad działa destrukcyjnie
koch66 / 83.2.33.* / 2010-09-06 16:13
ależ miał kaca tak długo nie było o nim w Money
No teraz to można z powrotem z wielkim zaciekawieniem chłonąć wieści jedyne i tylko wyłącznie prawdziwe o katastrofie pod Smoleńskiem.
Tusk winien czy nie winien????
No i na osłodę proszę dodać (Money) jak się zapatruje wszechwiedzący na sprawę krzyża.
Można czy nie można przenosić?????
MN4 / 78.8.35.* / 2010-09-06 16:09
Mamy szczęście, że samolot nie rozbił się za rządów Jarosława. Aż strach się bać.

Najnowsze wpisy