Forum Polityka, aktualnościKraj

Macierewicz chce komisji śledczej ds. morderstwa

Macierewicz chce komisji śledczej ds. morderstwa

Wyświetlaj:
PST 27 / 78.131.143.* / 2011-02-22 12:24
Tylko skąd wziąść sędziów.
~dziennikarz / 79.186.184.* / 2010-10-21 12:13
czy media i rząd się opamięta?-KOMPROMITACJA KROPKI i ...rozwiązać wybiórczą,tvn,tvn24,...? lub zawiesić do wyborów i SKOŃCZĄ się wszystkie KŁOPOTY POlityczne-przestaną dzielić POLAKÓW i jedyne zniknięcie pseudo -dziennikarzy jak kropka przestanie: jątrzyć, dzielić POLAKÓW-
kompromitacja mediów -eliminować pseudo-dziennikarzy-którzy tylko dzielą nienawiścią ludzi-
szarlatani?
kompromitacja mediów-pierwsze ofiaryPObolszewi? i pseudo -dziennikarzy?(wybiórczej,polityki,trybuny,tvn,ttn24,....?) -plotkują ludzie-to ci dziennikarze i POmatołki wydali CHAMSKĄ-bezpardonową walkę PIS-owi - ponad 8mlionów ludzi,którzy od ponad 8 lat popierają śp. PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO i PREMIERA KACZYŃSKIEGO-to nie politycy PIS mają się ZASTANOWIĆ-ale powinni się OPAMIĘTAĆ PSEUDO : DZIENNIKARZE,profesorzy,socjolodzy,psycholodzy zapraszani do mediów i OPLUWAJACY tylko jedną PARTIĘ- PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi-czy do mediów będą zapraszani do DYSKUSJI W PROGRAMACH: GŁÓWNIE ludzie opluwający ludzi PIS(w przewadze 4:1 razem z prowadzącym?-) i to ma być demokracja?,a może anarchia?,czy totalitaryzm?,czy paranoja? pseudo-dziennikarzy?-czy ?:wółek,rólicki,piasek,kropka,miecug,szklo,jonas,roman,kik,my,wybiórcza,tvn42,śpiewok,loży,kawa,to jest,....nie powinne być zawieszone? Do wyborów-studenci mówią-oni głównie opluwają 8 ml. ludzi PIS,którzy stoją murem za KACZYŃSKIMI-następna PARANOJA MEDIÓW?-kibicują ,zapraszją, popierają POLIGŁUPA,niesioła,...-gdzie ich etyka?,czy potrzebny lekarz?-jeszcze PIS wróci do WŁADZY,na który zagłosuje 3/4 społeczeństwa-zawsze SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE o15% dla PIS -a od 8 lat są :DOPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami wg.WYŻEJ WYMIENIONEJ ZASADY(zawyżania i zaniżania)- PRZYCZYNĄ SĄ DZIENNIKARZE,którzy nakręcają CAŁĄ SPIRALĘ NIENAWIŚCI poprzez ZAPRASZANIE do DYSKUSJI ludzi w stosunku nie 1:1,ale 4;1 na korzyść PObolszewi łaczenie z pseudo-dziennikarzami i ZADAWANIEM GŁUPICH PYTAŃ POLITYKOM , NAPUSZCZANIE ich na siebie i OPLUWANIE ponad 8 MIL. LUDZI popierających PIS i PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO oraz PREMIERA KACZYŃSKIEGO -wciąż powtarzanie FAŁSZYWYCH SĄDAŻY przez media i rządzących polityków ,że PIS ma tylko 26% jest GŁUPOTĄ i myślą,że to pomoże PO jest:mrzonką, paranoją i marzeniem bez pokrycia KLAKIERÓW PObolszewi?,a prawdziwe sądaże są całkiem INNE,wciąż - znacznie ROSNĄ dla PIS,a MALEJĄ znacznie dla PO,a PSL i SLD nic z krytyki PIS nie zyskują ,ale tracą-staczają się do ZERA jak PO…
Moherowy Beret / 77.237.15.* / 2010-10-21 11:28
Odczuwanie nienawiści jest bardzo destrukcyjne. Współczuję. Ręce mi opadają, gdy słucham wypowiedzi POzytywnych polityków i ich wyznawców... Jak żyć wśród ludzi, którzy wyznają "filozofię Kalego"? Czego chcą, co można zrobić, aby zaprzestali takiego myślenia ?
waz(USA) / 64.21.107.* / 2010-10-21 02:46
I ja jako wyksztalciuch stojacy tam gdzie dawniej stalo ZOMO nienawidze PISu.
Mowiac inaczej ... inni szatani sa tam czynni... Jestem wlasnie jednym z takich czynnych szatanow.
Byś X / 83.10.180.* / 2010-10-20 21:17
PiS = Paranoja i Syf a do tego sieją nienawiść pod patronatem swego szefa Jara K. i to właśnie oni są moralnie odpowiedzialni za atmosferę w Polsce. Po trupach do władzy.
ździcho / 77.254.60.* / 2010-10-20 21:11
Zespół Maciorewicza na pewno znajdzie cienką nić łączącą to zdarzenie z mordem smoleńskim. Zapewne ci sami ludzie, co zamordowali Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku próbowali zamordować wczoraj jego brata w Łodzi, by nic nie stanęło na przeszkodzie kondominium.
Votan / 89.174.119.* / 2010-10-20 20:47
Żaden polityk tak nie poróżnił polaków jak Kaczyński, i nie wydzierać mi się że jestem zwolennikiem PO bo wszystkie partie polityczne w Polsce mają poziom szmatławej gazety, ale prezes PIS (nie cały PIS) swoimi głupawymi wypowiedziami sięga samego dna.
Czy można tego delikwenta skierować na leczenie zamknięte lub wygnać z kraju, bo jeszcze z kilka miesięcy i będziemy mieli wojnę domową !!!
)()()()()()()( / 91.94.203.* / 2010-10-20 21:02
Kaczyński już od czasu rządu Olszewskiego systematycznie niszczy polską prawicę.
Czasami jest mi wstyd przyznać się do moich prawicowych poglądów, bo jestem wtedy uważany za narodowego socjaliste w stylu Kaczyńskiego
koty / 95.160.169.* / 2010-10-20 19:09
Jak dla mnie to wszystkiemu jest winien Kaczyński. Powinien iść na bardzo długi urlop i odpocząć. Skąd w tym człowieku tyle nienawiści. Kiedyś głosowałam na Lecha Kaczyńskiego lecz całe szczęście że nie oddałam głosu na Jarka. Uważam że ten człowiek jest bardzo chory.
jot-24 / 62.152.144.* / 2010-10-20 19:03
Ludzie ! Przestańcie oglądać telewizję, a zwłaszcza TVN, a będziecie zdrowsi psychicznie i szczęśliwsi !Przestańcie się pasjonować partiami politycznymi, a zajmijcie zarabianiem pieniędzy , wtedy na pewno będzie wam się lepiej żyć ! Zamiast polityce - poświęćcie ten czas rodzinie - a będzie mniej patologii w Polsce. Nie pozwólcie , by banda cwaniaków manipulowała wami ! Pamiętajcie, w całej historii ludzkości tak było - największym wrogiem człowieka zawsze był rząd . To rząd robi ogromne długi i ograbia ludzi , hamuje inicjatywność i przedsiębiorczość obywateli , tworzy warunki dla korupcji itd
Nieważne kto jest u władzy.Lepszym od innych byłby tylko ten rząd który , zamiast obywatelom, nakładałby kaganiec władzy, by nie pozwalała sobie za wiele.Niestety, dlatego ,,,,ze dajecie się podszczuwać jeden na drugiego, zamiast myśleć logicznie -rząd robi co chce. Dźwiga podatki , a wy mu klaszczecie. Opozycja nie jest wcale lepsza, bo też ma skłonności do rozrostu uprawnień rządu kosztem obywatela !
astartis / 81.190.133.* / 2010-10-20 16:51
A boski Donald nawołuje do spokoju i chce wszystko ugłaskać.
Totalitaryzm pełną gębą.
Zmartwiony / 83.27.15.* / 2010-10-20 16:04
Mam same złe przeczucia.
Ludzie intuicyjnie czują strach przed tym co może nastąpić. Niektórzy, jak ten desperat z
Częstochowy/Łodzi nie potrafił zrobić nic innego.
Gdyby w 1938 roku powiódł się zamach na Niejakiego Adolfa H. Europa oszczędziłaby
kilkadziesiąt milionów istnień ludzkich… A co mówilibyśmy o zamachowcu? Że szaleniec...
Jarosław K. jest bardzo niebezpiecznym narodowym socjalistą.
Nigdy nie walczył o wolną Polskę ani o demokrację. Zawsze walczył o władzą dla siebie!
Uważa, że Polska to On!
Pamiętam doskonale sprzed kilkunastu lat serbskiego patriotę – Swobodana
Miloszewicza.
Dokładnie takie same, sprawdzone metody działania. Łatwo jest rozbudzać nacjonalizmy,
zwłaszcza wśród ludzi starszych lub niesamodzielnych. Ludzi, którzy nie potrafią ocenić
czyichś prawdziwych intencji od wypowiadanych słów.
Boję się, że w ciągu 2 lat w Polsce poleje się krew. Jarosław nie cofnie się przed
niczym, aby sięgnąć po władzę dla siebie.
brzydzącysiępis / 83.27.26.* / 2010-10-20 18:59
ale się ścierwo odszczekuje
jot-24 / 62.152.144.* / 2010-10-20 18:25
te przygłup, płyta ci sie zacięła?
tak działa propaganda Tuska ?
jt / 78.8.59.* / 2010-10-20 16:37
Sam wymyślasz te banialuki czy ktoś Ci POmaga?.
Junosza / 83.19.69.* / 2010-10-20 17:25
Spoko, ten tekst jest regularnie wklejany na każde forum. Nawet pisać im juz się nie chce nic nowego. Widać są przekonani, że ludzie już tak zidiocieli, że nie odróżniaja propagandy od informacji.
poszukujący sensu / 80.238.99.* / 2010-10-20 15:24
Zastanawiam się czy przy okazji kwestii psychiatrycznego badania sprawcy tego bestialskiego zabójstwa w punkcie PiS w Łodzi nie należałoby poruszyć publicznie kwestii badań psychiatrycznych kandydatów do polskiego parlamentu.
Jako obywatel RP i wyborca coraz wyraźniej dostrzegam taką potrzebę gdyż mój rozum, rozsądek mówi mi, że niektórzy parlamentarzyści wyraźnie zatracili się w obłędzie, a tacy ludzie powinni w psychiatrykach dochodzić do siebie, a nie sprawować władzę z ramienia parlamentarzysty.
Szkoda przy tym, że niektórzy parlamentarzyści będący moim zdaniem zdrowi na swych umysłach, są niestety moim zdaniem na tyle cwani, bezczelni, bezmyślni..., iż po drodze im z szajbniętym przywódcą stada.
CBAsprawdzam / 91.94.203.* / 2010-10-20 20:59
Przecież Ryszard C. z Częstochowy to członek PiS!
Myslę, że ta cała wojna obu partii go doprowadziła do takiej desperacji, a za brak ostatecznego rozprawienia się z Tuskiem obwinia Kaczyńskiego.
Swoją drogą, zdecydować się na coś takiego, wiedząc, że resztę życia spędzi się za kratami?
poszukujący sensu / 80.238.99.* / 2010-10-21 00:25
Zwróć uwagę jaką demagogię się sieje. Tak naprawdę z wypowiedzi tego sprawcy wiemy tylko kogo nienawidzi i przeciwko komu chciał i skierował swój atak. Nie wypowiedział ani jednego słowa (nigdzie o tym nie przeczytałem ani nie usłyszałem) na temat z kim on sympatyzuje.
PiS dopracował się wrogów wszędzie. Ten człowiek, zapewne chory na umyśle, może może sympatyzować z PO, SLD, Gertychem, czy Lepperem.
A nie wykluczyłbym również teorii iż w chorym jego umyśle mógł zrodzić się pomysł dopomożenia PiS-owi przez taki atak w którym życie poszkodowanych jednostek nie liczyło się. Nie zdziwiłoby mnie gdyby twierdził iż sam Bóg przemówił do niego i nakazał mu to uczynić.
Nie wiem czy prawdę absolutną kiedykolwiek poznamy. Zna ją tylko Najwyższy.
jot-24 / 62.152.144.* / 2010-10-20 18:28
Masz rację.Kto współpracuje z takimi szajbusami jak palikot czy niesiołowski powinien być przebadany psychiatrycznie
poszukujący sensu / 80.238.99.* / 2010-10-21 00:09
Czytaj co jest napisane i nie twórz fikcji. Przebadani powinni być wszyscy i nie tobie lub mnie wydawać oficjalną diagnozę medyczną, kto powinien się leczyć. My możemy mieć sobie prywatne poglądy, i tylko prywatne. Od wydania oficjalnej diagnozy są konsylia lekarskie.
W kwestii prywatnej oceny tych dwóch panów to uważam, że Palikot jest przeginaczem, ale Niesiołowski jest zdrowo i rozsądnie myślącym człowiekiem i politykiem, który nie ma w zwyczaju nadstawiać drugiego policzka i zawsze bardzo dobitnie wyraża swój pogląd.
marium81 / 89.171.24.* / 2010-10-20 14:43
Czy w tym kraju nie ma prokuratury i policji? Czy politycy są wykształconymi/doświadczonymi śledczymi aby rozwiązywać sprawy kryminalne?
jot-24 / 62.152.144.* / 2010-10-20 18:31
jak nie ma zaufania do odpowiednich organów , trzeba samemu prowadzić śledztwo.
Sprawa Olewnika jest doskonałą ilustracją niezależności tychże organów
koch66 / 83.2.33.* / 2010-10-20 15:08

Czy politycy są wykształconymi/doświadczonymi
śledczymi

jeden li tylko on najświatlejszy umysł skarbnica wszelakiej wiedzy nawet tajemnej znawca nad znawcami a imię jego Antoś z domu Macierewicz herbu Grzyb
Nie znasz li takowego????
matros61 / 217.113.229.* / 2010-10-20 14:41
Komisja może sobie powstać lub nie, to mało ważne bo i tak nic nie wyjaśni, a wręcz przeciwnie, zagmatwa.
Inna sprawa ważniejsza, bo to nie policja powinna chronić biura poselskie, tylko z pieniędzy na te biura partie powinny zapewnić ochronę w wyspecjalizowanych firmach.Polcja jest powołana do ochrony bezbronnych i biednych obywateli,którzy na te biura bulą niemałą kasę
ali135 / 178.167.130.* / 2010-10-20 14:25
...czyli zieje gniewem, siarą, nienawiścią i tym wszystkim co najgorsze. Ktoś o tak ukształtowanej osobowości już nigdy się nie zmieni. Chyba, że na gorsze, jeśli jeszcze coś gorszego zostało do zrobienia.
pie...ła / 62.152.144.* / 2010-10-20 18:34
chrzanisz jak zwykle
yazzik / 89.72.162.* / 2010-10-20 18:22

...czyli zieje gniewem, siarą, nienawiścią i tym wszystkim co najgorsze. Ktoś o tak ukształtowanej
osobowości już nigdy się nie zmieni. Chyba, że na gorsze, jeśli jeszcze coś gorszego zostało do
zrobienia.

Jeśli twoim zdaniem ktoś domagający sie sprawiedliwości ma nie ukształtowaną osobowość to jestes bardzo ograniczonym człowiekiem ,swoją drogą ciekawe jak ty walczysz o sprawiedliwość dla siebie,jak zachowujesz sie gdy ktoś Cie obraża,lub otwarcie Ci grozi,albo morduje twoich przyjaciół,rodzinę ? Zastanów sie nad tym ,a dopiero wtedy wyraz swoją opinię.Z góry dziekuje.
Bela48 / 77.237.15.* / 2010-10-20 14:37
Lepiej skup się na swoich faworytach, co robią i mówią. Swoją tu pisaniną na pewno im nie pomagasz...
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy