Forum Polityka, aktualnościKraj

Macierewicz chce komisji śledczej ds. morderstwa

Macierewicz chce komisji śledczej ds. morderstwa

Wyświetlaj:
AROIIO / 188.222.15.* / 2010-10-20 09:52
Bodajeś konał w rozpaczy! Bodaj ród twój wygasł! Bodaj diabeł duszę z ciebie wywlókł… zdrajco! zdrajco! PO trzykroć zdrajco!
TYLE POWIEM O TUSKU
############# / 83.19.187.* / 2010-10-20 11:17
Prawdziwy Polak-katolik??????
tesa1959 / 2010-10-20 10:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Język miłości PIS.
EURO STUDENT / 2010-10-20 11:12
a znasz język miłości PO? Zgoda buduje itp buble
tesa1959 / 2010-10-20 11:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie jestem fanem żadnej partii i ogólnie wkurza mnie taki język,a najczęściej używają go z PIS.
jt / 78.8.228.* / 2010-10-20 12:26
Tak?.A może Palikot,Niesiołowski,Bartoszewski,Wajda i Kutz też są z PiS?.A może nie pamiętasz ich "tolerancyjnych" wypowiedzi?.
tesa1959 / 2010-10-20 14:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Bartoszewskiego nie mieszaj w to (reszta owszem). Bartoszewski jest bardzo mądrym człowiekiem i miał prawo się zdenerwować(co prawda mógł utrzymać język na wodzy). Jest to człowiek, który w życiu przeszedł niejedno piekło, a nie został na marginesie (a może właśnie dlatego) tylko chce, aby w tym kraju ludzie żyli bezpiecznie. Słuchałam wielu jego wypowiedzi w Sejmie :były mądre i na temat, bez nienawiści. Pamiętam jak się zdenerwował i uważam, że wtedy puściły mu nerwy - to był incydent.
jt / 78.8.59.* / 2010-10-20 16:48
Ja w nic nie mieszam Bartoszewskiego.Jego wypowiedz była chamska i tyle.A to że był w Auschwitz nie znaczy że może "więcej" ,że mam Jego wypowiedz inaczej oceniać.Uważam że wszyscy są równi,nie ma "równiejszych".
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-20 14:48
Bartoszewski to jedyny wiezien obozu koncentracyjnego w Oswiecimiu ktorego po kilku miesiacach wypuszczono na wolnosc ze wzgledu na zly stan zdrowia.
Rzeczywiscie wiele w zyciu przeszedl.
tesa1959 / 2010-10-20 14:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie rozśmieszaj mnie. Pewnie kolaborował z Hitlerowcami, bo ze względu na stan zdrowia szło się do gazu.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-20 16:33
No widzisz ty nawet nie znasz biografi swojego idola i moralnego nauczyciela.
Nic dziwnego ze takie bzdury wypisujesz.
pan władek / 89.231.112.* / 2010-10-20 11:09
tylko cytat z Sienkiewicza.
Gall# / 178.180.76.* / 2010-10-20 09:45
Nad tą zbrodnią nie wolno przejść do porządku dziennego.

Maniakalne wzywania do wyeliminowania PiS i braci Kaczyńskich - NIENAWIŚĆ I SZYDERSTWO – tyle miał do zaproponowania swoim zwolennikom Tusk i kierownictwo PO. Strategia kłamstwa i nienawiści przyniosła PO zwycięstwa wyborcze i zebrała już krwawe żniwo. O wczorajszym zabójstwie i usiłowaniu zabójstwa na pracownikach PiS wiedzą już wszyscy . Na wyjaśnienie tajemniczej katastrofy, w której zginął Prezydent Kaczyński, dowództwo armii i kwiat polskiej elity politycznej przyjdzie nam jeszcze poczekać, bo wyjaśnienie tej sprawy Tusk pozostawił swojemu sympatykowi - Putinowi. Jest pewne, że udział samego Tuska w tej sprawie przyjdzie wyjaśnić Polakom – nie Putinowi.
Ekipa Tuska nie ma nic prócz szyderstwa i nienawiści na przykrycie katastrofalnych skutków ich 3-letnich rządów: afer, upadku kultury politycznej, dewastacji państwa. Tuskowi pozostaje trwanie przy władzy za wszelką cenę – odrzucenie demokracji, nienawiść i przemoc; siłowa konfrontacja z opozycją.
W Platformie to wiedzą – szykują się do konfrontacji; wzięli armię, służby specjalne, zniszczyli media i mechanizmy kontroli władzy, w sojuszu z Putinem zakwestionowali suwerenność kraju – czy możemy biernie na to patrzeć?

Tusk, Komorowski, Niesiołowski, Palikot, Sikorski napędzają przemysł nienawiści – ta machina wprawiona w ruch zaczyna sama się napędzać - dalszy rozlew krwi jest już tylko kwestią czasu; dziś doszło do wielkiej
tragedii - mamy bezczynnie czekać na następną?

Żądamy śledztwa i ukarania winnych sprowadzenia zagrożenia na osoby związane z PiS
Żądamy zapewnienia odpowiedniej ochrony BOR dla Jarosława Kaczyńskiego i kierownictwa i PiS.
Żądanym natychmiastowej dymisji premiera Tuska.
tesa1959 / 2010-10-20 10:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Przecież śledztwo jest prowadzone przez prokuraturę. O co Ci chodzi.Wy już wydaliście wyrok nie tylko bezpośredniemu zabójcy.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-20 11:23

Przecież śledztwo jest prowadzone przez prokuraturę

Z jakiego kraju piszesz.?
Z pewnoscia nie z Polski.
tesa1959 / 2010-10-20 11:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No tak - podział na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków. Gratulacje. a na marginesie: u nas @ są w ZOO i nie mają obywatelstwa. Może zmieniłbyś nazwę autora.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-20 14:08
Dziecko drogie,
Brak argumentow zastepujesz chamstwem?
Moj komentarz dotyczyl Twojej oczywistej niewiedzy na temat realiow polskich.
Tylko ktos mieszkajacy poza Polska moze myslec ze prokuratura cokolwiek wyjasni.
tesa1959 / 2010-10-20 14:58 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ty pewnie jesteś w centrum wydarzeń i masz informacje z pierwszej ręki. Czy przypadkiem też nie uważasz, że nie było żadnej katastrofy smoleńskiej, a wszyscy zostali zamordowani w Polsce itd (gdzieś przeczytałam na Money, ale nie pamiętam tytułu tego artykułu)?
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-20 16:31
Czy Ty dziecko potrafisz myslec samodzielnie?
Powtarzasz bzdury, wymyslasz bzdury i sie nimi podniecasz.
Przestan bo ci zylka peknie.
tesa1959 / 2010-10-20 16:44 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie, ja czytam różne źródła, oglądam wiadomości z różnych źródeł starając się pomijać komentarze (nie zawsze to się da) i sama staram się wyciągać wnioski. Miło mi, że nazywasz mnie dzieckiem, ale już trochę przeżyłam (mam 14 miesięcznego wnuka) i zapewniam Cię, że nie jestem zaślepiona. Nie lubię jednak, gdy ktoś od razu stawia wyroki.
Jeśli chodzi o moją wypowiedź dotyczącą nazwy autora, to zapewniam Cię, że nie miałam zamiaru być chamska. To miał być żart - przyznaję - niefortunny i za to Cię przepraszam.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-20 17:04

Nie lubię jednak, gdy ktoś od razu stawia wyroki.

Niestety nie widac tego w Twoich wypowiedzich.
Kilka przykladow Twoich wyrokow ktorych podobno nie lubisz:

No tak - podział na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków


Czy przypadkiem też nie uważasz, że nie było żadnej katastrofy
smoleńskiej, a wszyscy zostali zamordowani w Polsce itd

Czytaj swoje teksty zanim je opublikujesz zebys nie musiala za nie przepraszac.
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy