Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Macierewicz: Kontrwywiad cieknie jak zepsuty durszlak

Macierewicz: Kontrwywiad cieknie jak zepsuty durszlak

Wyświetlaj:
Sabre / 2008-02-20 10:13 / Tysiącznik na forum
Macierewicz jest uważany przez swoich zwolenników za "kata komunistów". Warto może przypomieć, że na swoich listach Macierewicz umieścił jednego, tak, tylko jednego, byłego członka PZPR - Jaskiernię. Wszystkie inne nazwiska na tej jego liście, to byli koledzy z Solidarności. Kat komunistów, czy Solidarności?
Uważany jest także za kogoś, kto uzdrowił polski wywiad ... . Po tej sławnej publikacji jego raportu, nazwiska ludzi którzy współpracowali z naszym wywiadem można było przeczytać w internecie. Kto zechce teraz wspólpracować z naszym wywiadem? Uzdrowił go, czy rozłożył go na łopatki?
Obecny "nabór" do SKW prowadzony w harcerskich zastępach, 17-dniowe kursy, egzaminy zdawane przy pomocy faksów, mają zapewnić lepszą jakość kontrwywiadu?
absurd / 81.190.10.* / 2008-02-20 17:28
czy powtarzanie bzdetów świadczy o inteligencji .. czy o chęci manipulowania głupszymi?

nie przepadam za ekipami politycznymi w polsce

nie lubie Macierewicza .. ale nie sądze aby on i jego ekipa byli głupkami. (przynajmniej nie az takimi).

w te "rewelacje" o 17 dniowych kursach .. to nikt nie uwierzy .. no chyba ze przygłupi.

a przecież jednym z zadań mediów jest utrzumywanie głupoli w aktualnym stanie .. oraz pozyskiwanie nowych

jak narazie to media maja sie czym chwalić .. no i są skuteczne ..
Floyd / 2008-02-20 10:34 / Tysiącznik na forum
Ja tam wolę komunistę niż szpicla na rzecz tegoż komunisty, Macierewicz widocznie też, Sabre widocznie nie.
Ogólnie rzecz biorąc to nie lubię Macierewicza choć za małą mam wiedzę aby orzekać kto ma rację w tych tajnych kwestiach.
Sabre ma widocznie dużą wiedzę na ten temat i mam nadzieję, że nie na podstawie lektury gazetowej, choć jak czytam to co pisze, to tak jak bym słuchał wczorajszych komentarzy w TV.
maa / 2008-02-20 15:09 / Tysiącznik na forum
Człowieku, chyba coś psuje ci się w głowie...

a) zaczyna Pan używać drewnianego języka PiS (nowomowy):
"za małą mam wiedzę ". Po polsku mówi się np. "nie wiem".
Używanie nowomowy przez PiS jest jednym z koronnych dowodów na jego i jego zwolenników ideologiczną bolszewizację.


b) Wywiadu się nie lubi. Można nim pogardzać (za kradzieże, śledzenie, zabójstwa, itp.). Ale swój wywiad należy pielęgnować. I pilnować, bo rzeczą wywiadu jest być niemoralnym, nieuczciwym i skutecznym, więc niepilnowany przestaje służyć państwu i zaczyna mu szkodzić. Ale winą wtedy należy obarczać w przede wszystkim nie wywiad, lecz polityków, którzy do tego dopuścili.

Oczywiście, mógłbym być uprzejmiejszy. A Pan mógłby pomyśleć, zanim coś napisze.
taki tam / 87.205.69.* / 2008-02-20 20:45
Co to jest "rzecz wywiadu" i od kiedy bycie niemoralnym jest rzeczą?
KAP / 2008-02-20 11:40 / Tysiącznik na forum

Ja tam wolę komunistę niż szpicla na rzecz tegoż komunisty,

stad mi wychodzi ze teczki UB/SB beda wyrocznia moralnosci. Prowadzili je prawdziwi komunisci (albo na zlecenia prawdziwych) , a dotyczyly one szpicli (co prawda nie wszyscy byli szpiclami ale tojuz ich problem)
Floyd, bardzo uwazalbym z ferowaniem takiego podejscia. Za latwo zamieni nam sie kat z ofiara. Pozdrawiam.
Sabre / 2008-02-20 10:48 / Tysiącznik na forum
Pudło. Sabre nie lubi ani komunistów ani szpicli. A twoje preferencje w tym kierunku mnie nie interesują.
Nie trzeba mieć żadnej dużej wiedzy (wystarczy trochę oleju w głowie), by rozumieć że w tych służbach powinni pracować specjaliści. Jakoś zastępowy po 17-dniowym kursie mi do tego nie pasuje (z całym szacunkeim dla harcerzy). Nawet jeśli wcześniej przeszedł test na wariografie:) - tekst dla tych ze zbyt "małą wiedzą" (oszukać wariograf potrafi większośc pracowników wywiadu).
srututuu / 83.24.189.* / 2008-02-20 18:41
no nie krępuj się SB - Sabre, przecież czuć swąd prowokatora!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy