Forum Polityka, aktualnościKraj

Macierewicz oburzony decyzją prokuratury

Macierewicz oburzony decyzją prokuratury

Money.pl / 2012-07-02 16:12
Komentarze do wiadomości: Macierewicz oburzony decyzją prokuratury.
Wyświetlaj:
ździcho / 178.42.22.* / 2012-09-19 13:28
Antoś zdecyduj się wreszcie. Dwie bomby, czy zaniedbania organizacyjne?
Baryłka12 / 2012-09-19 15:05 / Bywalec forum
Nie dziwię się Macierewiczowi, ta sprawa ma o wiele więcej niewiadomoych niż wyjaśnionych spraw... tak działą nasz rząd...
ździcho / 178.42.22.* / 2012-09-19 15:08
Ja mu się też nie dziwię. Im więcej niewiadomych, tym bardziej on staje się medialny. Zrobi chłopina karierę na tym nieszczęsciu
ajhbergen / 2012-09-19 13:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Arabski jest winny bo takie ma nazwisko. Ale czego chca od Tuska i od Radka? Moze pozyczyli od Maciarewicz pieniadze i nie oddali?
sorge Polonia / 37.30.98.* / 2012-07-02 18:31
zdradzani jesteśmy na każdym kroku.
Ale przyjdzie czas rozliczeń. . . .
rapsody / 217.173.187.* / 2012-07-02 18:40
Tu chyba jakiś ZBOWID jest :D
rapsody / 217.173.187.* / 2012-07-02 18:03
A ja jestem oburzony Panem Macierewiczem.
coś tu cuchnie trepami / 37.31.84.* / 2012-07-02 18:25
co nie jest niczym dziwnym dla tubylca grasującego w nibyPOlandii, niczym, jak u siebie na WSI.
rapsody / 217.173.187.* / 2012-07-02 18:34
Wiem wiem, Ty wolałbyś aby był powrót posła Ziobry robiącego spektakl polityczny i osądzający ludzi przed kamerami tv. Ale jestem temu przeciwny, widziałem co się dzieje, jak przychodzą do władzy ludzie mściwi i żadni odwetu.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-07-02 19:48

obiącego spektakl polityczny i osądzający ludzi przed kamerami tv

a ten "bandyta" od dopalaczy to juz siedzi czy prokuratura nie POsluchala Premiera Tuska i go nie wsadzila.
A Tusk tak grzmial przed kamerami ze "ten Pan bedzie siedzial"
oby się ziściło / 37.31.59.* / 2012-07-02 18:55
trzymaliście za mordy towarzycho przez prawie pięćdziesiąt lat, przy wsparciu towarzyszy z czerezwyczajki. Jesteście w ekstralidze mściwości i odwetu. Teraz wam przyszło imputować innym własne cechy, a mnie się marzy, że puszczą wam w końcu zwieracze i sięgnięcie po służbowe TT-ki celem zamachnięcia się na niewygodną rzeczywistość, to wtedy pogadamy.
celsjus / 2012-07-02 16:31 / Bywalec forum
Panie Macierewicz podziwiam za upor i konsekwencje.
Niestety duch kreatywnej asertywnosci umarl w tym zkretynialym spoleczenstwie, polska staje sie powoli skansenem dla komunistycznych hien i idiotow ktorzy mysla ze zyja w panstwie ktore sie o nich troszczy. to ze tak nie jest POkazuje kazdy dzien, wystarczy umiec czytac. A ktos umie troche myslec no to juz hit.
rapsody / 217.173.187.* / 2012-07-02 18:04
Kreatywny to jest, ale w wymyślaniu bzdurnych teorii i śledzeniu nieistniejących spisków! Gratuluje.
mecedeusz / 37.30.98.* / 2012-07-02 18:34
na szczęście coraz mniej czyta GW, gdyby nie ogłoszenia o pracę pewnie by się skończył ten tytuł. Ale sprawa jest prosta, mnożyc bezrobotnych i niech oni kupują ten wyborczy gniot.

wkrótce społeczeństwo zrozumie czym byli w rekach pampersowej władzy. bo to pajdokracja bezmyślnie dała im władzę.
celsjus / 2012-07-02 16:28 / Bywalec forum
Poza tym intelektualna patologia wsrod zwyklych ludzi, ktorzy jak komentator xjasiux. zyje w nadziei ze nie bedzie placic na elity ktorym tak dopinguje i ze bedzie w gronie obywateli wyroznionych. Co za jelopiada, te zbiorowa komunistyczna organizacja obejmujaca polityke, administracje i wymiar niesprawiedliwosci ma rowniez was, zwolennicy terroru gleboko w d.
celsjus / 2012-07-02 16:25 / Bywalec forum
To jest kpina. Ci ludzie to aparat terroru ich niezawislosc polega ze trzymaja z komunistycznym okraglostolowym porzadkiem - w skrocie komuną. Swietna wiekszosc czolowych prokuratorow i prawnikow to zwykle komuchy wiec czego sie spodziewac.
xjasiux / 85.222.90.* / 2012-07-02 16:12
Boszzzz Antek i Jarek: dorwiemy się do władzy i na pewno TUSK będzie winny. Teraz jest niewinny, ale to się zmieni...Nie ważne dowody czy ich brak zemsta musi być. Szkoda, że tych dwóch też nie leciało, byłoby już dawno po PiSie i tym całym p**********...
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-07-02 16:59
Do xjasiux, niestety, najczęściej pod wpływem emocji, dla kilku sekundowej ekstazy następuje POczęcie przyszłego elektoratu...
W twoim przypadku wielka szkoda że rodzice twoi nie pomyśleli o np. prezerwatywie, nie musiał bym czytać tak żałosnych wyPOwiedzi...
Szkoda jedynie że jak juz cię POczęli to nie zadbali o naukę logicznego myślenia, wtedy nie pisał byś takich kocopałów a postrzeganie rzeczywistości byłoby o wiele szersze.
Pozdrawiam.
P.S.
Może jeszcze nie jest za późno, zacznij myśleć choć podobno niektórych to jednak boli. Powodzenia.
jan-ru / 178.42.242.* / 2012-07-02 17:39
Boli och boli,tym bardziej jak jedno jest prawdziwe,dojdziemy do władzy to wszystkich winnych wsadzimy,czyli tzn że politycy mają wpływ na prokuraturę, jak się tak odgrażają,zaprzeczają własnym słowom o niezależności prokuratury .Prawda jest jedna kto ma władzę ten ma prawdę ,tylko czy prawdę mówi?Czasami żeby logicznie myśleć trzeba wziąć sobie kartkę papieru i wszystko poukładać w kolejności zapisując,nie wąski obieg wiadomości ,tylko wszystko, za i przeciw,choć by bolało.Ale ktoś pisze "POczął" w ten sposób to wiadomo że logika jego myślenia jest jednostronna i dziwna bo ta strona chyba nie używa prezerwatyw ze względu na swoje nieskazitelne poglądy i przekonania .Temat do logicznego rozwiązania z postrzegania rzeczywistości:dlaczego Macierewicz boi się lecieć do Katynia a do USA nie boi się lecieć?
P.S.
Niech ból będzie z tobą.
xjasiux / 85.222.90.* / 2012-07-02 17:20
Cóż, przy świadomym rodzicielstwie nikt nie myśli o prezerwatywach. Ale dzięki za radę, przekazałem ją rodzicom. Z dwóch komentarzy jakie odnoszą się do mojej wypowiedzi oba zarzucają mi brak logicznego (i wskazują że jestem wyborcom PO hahahaha) myślenia a sami komentujący nie potrafią chyba zrozumieć wypowiedzi liderów PiS. Wszyscy twierdzą, że nie posądzają prokuraturę o stronniczość jednocześnie dodając, że jak dojdą do władzy to winni się znajdą. Pytanie więc OCB? Jarosław K. jest zawistny i rządny zemsty więc nie jest obiektywny wypowiadając się w tej sprawie. Jego umysł już dawno dał znać, że nie jest z nim najlepiej. Miliony list i informacji które niby posiada ale nie powie...Antek, znany z tego, że zawsze widzi wszędzie spisek. Wy, którzy też w ten sposób się wypowiadacie też nie umiecie inaczej żyć niż w strachu przed spiskami, żdyokomuną, lemingami, rysiami...Nakręcają Was, jeszcze bardziej manipulują niż PO własnym elektoratem. A tam gdzie pokazuje się wypowiedź niepasująca do Waszego światopoglądu, od razu PO PO PO PO...I po kiego wacka podkreślacie PO w każdym zdaniu? Podnieca Was to? To takie ekstracool bo antyrządowe?EURO 2012 też jest wg PiS niewypałem bo miało być x tys. km autostrad. Przypominam, że PiS obiecywało 3 mln mieszkań i co z tego wyszło? Tego się już nie pamięta...Ale cóż...co złego to nie my występuje po każdej stronie barykady...
pokrótce / 37.31.60.* / 2012-07-02 18:02
w zasadzie każdy może sobie myśleć co chce, co mu wpojono, co wynika z jego genotypu. Natomiast znamiennym, jest obecnie dopuszczanie myśli, że Jarosław dojdzie do władzy. I to jest postęp niesamowity do pierwotnych wersji, że faceta mówiło się już po prostu i zwyczajnie nie ma. Co do Jarka, no cóż otrzymał lekcje jak się rządzi w postkomunistycznym bagnie spajanym tzw. służbami. Pozostaje mu faktycznie zakasać rękawy i posprzątać, bez względu, czy jakaś wesz zostania wyczesana, a jakaś gnida zmiażdżona. A ubowcom życzącym innym, żeby "gdzieś polecieli", no cóż trzeba życzyć szczerze i bez żadnych zahamowań, tego samego i według rzymskiej zasady "po dziesiąte pokolenie", tak dopomóż Bóg i wszyscy diabli razem wzięci..
xjasiux / 85.222.90.* / 2012-07-02 21:37
Powiało grozą...teraz proszę o wykazanie, że jako 30latek jestem ubowcem...to po pierwsze.Tak, lekcja, tajne służby, komuna...to ulubione słowa bezsilnej "nowej władzy" - jak coś nie wychodzi - to nie nasza wina to "układ" nam przeszkadza...szafa Lesiaka, FOZZ, Telegraf, PC, likwidacja WSI, Blida, ministrowie MSZ agentami itp czy choćby lista macierewicza, łże=elity, wykształciuchy...wszystko to układy i agenty...

Najnowsze wpisy