Forum Polityka, aktualnościKraj

Macierewicz oskarża. "Wizyta prezydenta zmarginalizowana"

Macierewicz oskarża. "Wizyta prezydenta zmarginalizowana"

Wyświetlaj:
sfera2 / 2010-08-16 18:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Macierewicz, już na siłę szuka przyczyny która mogłaby obciążyć rząd. Przyczyna jest jedna Pilot przekroczył dopuszczalną wysokość lotnika czyli 100 m i nie był to błąd przyrządów ponieważ słychać odczytywaną wysokość.
Pozostaje pytanie dla czego złamał przepisy? Już niedługo może się okazać że jednak była presja Prezydenta RP. Za tą hipotezą przemawia obecność dowódcy wojsk lotniczych w kabinie. Potwierdzeniem będzie całkowite odczytanie rozmów z czarnej skrzynki, jeśli po wejściu do kabiny generał jako najstarszy stopniem i dowódca powinien przekazać dowództwa kapitanowi, taki jest zwyczaj w wojsku. Dopóki nie przekaże podczas trudnej sytuacji, decyzje podejmuje starszy stopniem.
Na tym nieprzygotowanym lotnisku w normalnych warunkach samoloty jednak lądowały, a przy złej pogodzie kiedy niema widoczności powinien odlecieć na zapasowe lotnisko lub wrócić do Warszawy. Tylko taka jest rzeczywistość i niema co kombinować na siłę.
kri / 83.5.225.* / 2010-08-17 01:00
SZ. Pan Sfera2
"Przyczyna jest jedna Pilot
przekroczył dopuszczalną wysokość lotnika czyli 100 m i nie był to błąd przyrządów ponieważ słychać
odczytywaną wysokość."
W powyższym zdaniu mija sie Pan z danymi z MAK. Samolot był sterowany przez autopilota. Autopilot zniżał w oparciu o wskazania wariometru (prędkosci opadania) i ewentualnie automatu ciągu (prędkości poziomej). Na wysokości ok300m był jedyny raz na ścieżce. Piloci lecieli we mgle i nie mogli optycznie zweryfikować jego działania. Odczytywana wsokość podana przez Pana dotyczy pomiaru radiowego wysokości w odniesieniu do poziomu gruntu (a nie lotniska). Tzw wysokość decyzji była ustawiona na 100m - nie widać efektu tego w stenogramie. Jednak jest decyzja 2 pilota - odlatujemy na wysokości ok 80-90m. Także świadczą o tym podniesione klapy. Na podstawie danych MAk można odtworzyć przybliżoną trajektorię lotu - świadczy ona o zejśćiu autopilota poniżej scieżki w trzech falach. Takze na podstawie tych danych można określić prędkości poziome średnie - prędkośc ta na odcinku 2-1km spadła do 173km/h - przekracza dopuszczalną minimalną. Precyzyjne dane techniczne są w skrzynkach - stanowią one dowód i przyczynę zejscia ze scieżki autopilota.
Z pozdrowieniem
nikt byle kto / 79.189.252.* / 2010-08-24 11:48
po pierwsze na pewno nie powinien być używany autopilot w tej procedurze (chyba że pilot nie wie co robi). Nie ma wątpliwości co do tego, że decyzja o przejściu na drugi krąg powinna zapaść wcześniej. Jeśli ktoś zna pilotów którzy jeszcze w dzisiejszych czasach lądują wg takiej procedury to jeśli będą szczerzy to powiedzą wprost "dusza na ramieniu tętno x2 i śmierć w oczach. Nikt przy zdrowych zmysłach tak nie ryzykuje bez potrzeby. Deficyt czasu jest tak mały, że aby nie tracić czasu na akomodację wzroku "pierwszy" pilotuje wg przyrządów a "drugi" wpatruje się w okno do momentu zobaczenia ziemi (pasa) i jeśli zobaczy natychmiast przejmuje stery i kończy lądowanie. Poza tym pilot ma obowiązek poznać warunki lotniska docelowego. Radiowysokościomierz zainstalowany na tym samolocie to zaawansowane urządzenie i na pewno jeśli działał prawidłowo nie powinien pokazywać "złej" wysokości. Ewidentną przyczyną podstawową była ryzykancka realizacja lądowania, a dlaczego ... nie ma się już kogo zapytać. U nas niestety nieczęsto ocenia się sytuację w sposób rozsądny.
PS sąd który uniewinnił pilota "helikoptera z Milerem" ubawił mnie do łez uzasadnieniem wyroku. Per analogia jeśli w czasie prowadzenia autobusu zmieni się pogoda i będzie gołoledź to dalej gnamy 120 km/h a gdy spowodujemy wypadek uzasadnienie jest proste nie jesteśmy samobójcami.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 19:08

Dopóki nie przekaże podczas trudnej sytuacji, decyzje podejmuje starszy stopniem.

Widzisz biedaku, masz zerowe pojecie o tym co sie dzieje w samolocie.
W samolocie kapitan i zarazem przerwszy pilot jest nawazniejsza osoba i nawet marszalek nie moze mu niczego kazac ani przejac od niego prowadzenie samolotu.
sfera2 / 2010-08-16 21:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Już jednego kapitana za odmowę rozkazu przekazanego telegraficznie od tego generała do samolotu chciano oddać pod sąd wojenny, Klich go wybronił ale i tak musiał odejść z pułku. Powodem katastrofy było zejście poniżej minimalnej wysokości, przy braku widoku ziemi. teraz trzeba znaleść winnego takiej sytuacji.
Teorie o sztucznej mgle są tak głupie, że szkoda nawet o nich pisać. Co może zrobić nawet sztuczna mgła jeśli pilot nie złamał podstawowych zasad pilotażu. Teraz należy znaleźć powód tego działania.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 21:42

Powodem katastrofy było zejście poniżej minimalnej wysokości...

Prokuratorzy nie wiedza ze w samolocie byl 97 pasazer ktory tutaj na tym forum pisze pod ksywa sfera2.
Wszysto widzial co sie dzialo w samoloci bo siedzial na kolanach kapitana Protasiuka.
Te nie rozpoznane slowa ze stenogramu to wlasnie jego.
rozwado / 2010-08-16 18:35 / Tysiącznik na forum
w zmowie z Putinem i Tuskiem. Samolot byl tak pomyslany ze pekl pod ciezarem Gosiewskiego. Po czym Tusk i Komorowski przejeli wszystkie osierocone stanowiska nie czekajac az prezydent ostygnie (jak mowi pani Gosiewska).
bubarack / 77.254.158.* / 2010-08-16 19:53
czyli nie czekali na "zimnego Lecha"
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-16 17:51

Z kolei oficjalna wizyta prezydenta Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia została potraktowana przez rząd jako prywatna i zmarginalizowana.

już się pogubiłem wizyta prezydenta Lecha Kaczyńskiego była oficjalna czy prywatna????
Z tego co pamiętam kłótnia była o zaproszenie jak się skończyła???
Kto był z oficjeli rosyjskich na lotnisku w Smoleńsku przywitać prezydenta??
Kłócicie się ubliżacie wszem to proszę wyjaśnijcie to.
89.77.200.* | @@@
83.10.250.* | WacuśMłodyZapaterysta
94.78.178.* | Mieszko I
94.78.178.* | Wyrozumiały
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 18:31
Posluchaj Macierewicza ze zrozumieniem a nie z zacietrzewieniem to sie wszystkiego dowiesz z oficjalnych dokumentow rzadowych ktore on przedstawil.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-16 19:53
@@@ z całym szacunkiem ale myli się on albo wszyscy inni.
Nic mi nie wyjaśniłeś nadal widzę ciemność. Muszę przyznać że wiele jego pytań ma sens i może coś wnieść do śledztwa. Nauczony doświadczeniami nie znoszę jak ktoś odpowiada szyderczo się uśmiechając lub powiedzmy to delikatniej dwuznacznie a taki jest niestety Macierewicz . Drugi mój powód niechęci do Macierewicza to ma zbyt piękny życiorys a jesteśmy z tego samego pokolenia z tym że on więcej miał do czynienia z ideologią Stalina bo jest troszkę starszy. Jedyny punk kontrowersyjny to że "był instruktorem harcerskim, przez kilka lat drużynowym 1. Warszawskiej Drużyny Harcerskiej im. Romualda Traugutta "Czarna Jedynka" "ale na temat tej drużny krążyły różne wersje.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 20:01

myli się on albo wszyscy inni.

Kto to sa ci wszyscy inni?
jurgen009 / 2010-08-16 17:34
Z taką opozycją, zamiast wytykać błędy, braki w ustawach i zgłaszać swoje projekty to oni torturują nas tezami znanego i cenionego w świecie specjalisty ds. katastrof lotniczych (czyt.Macierewicz). Dlaczego ten ekspert nie odniesie się do słów pilota (zabiją mnie jak nie wyląduje), czy też do wcześniejszego lądowania w Czeczeni, które wymusił Śp. prezydent?
Ryszard W / 81.219.228.* / 2010-08-16 18:09
a czy wiesz kochasiu , ze prezydent Sarkozy wyladował w Tibilisi godzine przed prezydentem Kaczynskim. Było mozliwe i bezpieczne .? A czy wiesz jak daleko leża Klewki (talibowie CIA Lepera) od osrodka ksztalcenia agentów wywiadu RP . Tam gdzie lodowały samoloty CIA z talibami ? - Około 30 km duza pomyłka a zrobili Mulata w jajo. Ciebie wierny sluchaczy Radia Zet, GW i TVN 24 -, tez zrobia ale sukcesem ekonomicznym kraju.
strzelec / 2010-08-16 18:58 / Bywalec forum
A czy ty wiesz że na pokładzie samolotu francuskiego był tylko Sarkozy, a w samolocie Polskim było 3 prezydentów. Więc nie ściemniaj i się nie bulwersuj Radio dyrektora rydzyka rządzi :)
jurgen009 / 2010-08-16 18:17
Ryśku skoro lądowanie było takie bezpieczne to czemu prezydenccy ministrowie mówili o rosyjskim zamachu? Ciebie kolego sympatyczny pan Macierewicz przekona do tego, że samolot runął od rakiet wystrzelonych przez Palikota w Biłgoraju, a rannych dobijali Putin, Tusk i Niesiołowski...
ździcho / 87.205.201.* / 2010-08-16 17:52

zabiją mnie jak
nie wyląduje)

To akurat wziąłeś z powietrza. W stenogramach tego nie ma.
strzelec / 2010-08-16 19:00 / Bywalec forum
Tu się mylisz to powiedział pilot sprawdź to sobie. Nie było tego w stenogramach z rosji, ale w tych sprawdzanych w Polsce.
ździcho / 87.205.201.* / 2010-08-16 19:17

Nie było tego w stenogramach z
rosji, ale w tych sprawdzanych w Polsce.

Tych akurat nie mam, ale skoro tak piszesz, to Ci wierzę. A propos, jestem jednak ciekaw tych polskich. Te rosyjskie były w Money. Możesz mi dać namiary na te polskie? Dzięki.
jurgen009 / 2010-08-16 18:06
http://www.tvn24.pl/0,1664953,0,1,jak-nie-wyladujemy--to-mnie-zabijeja,wiadomosc.html
A o wizycie w Czeczeni i ,,zamachu", (gdzie jak głosiła PiSowska propaganda) strzelali Rosjanie nie chce mi się szukać. Jeśli ktoś nadal nie rozumie to wizyta w Czeczeni była rok, może dwa lata temu. Na przyszłość jak krytykujecie to z głową.
ździcho / 87.205.201.* / 2010-08-16 18:38

http://www.tvn24.pl/0,1664953,0,1,jak-nie-wyladujemy--to-mnie-zabijeja,wiadomosc.ht
ml

W stenogramach nie było, a w tym co podajesz było. Które źródło Twoim zdaniem może być bardziej wiarygodne? Stenogramy czy dziennikarze?
strzelec / 2010-08-16 19:02 / Bywalec forum
To co powiedzą w rozgłośni tego złodzieja rydzyka
ździcho / 87.205.201.* / 2010-08-16 19:29
Serio. Jak możesz to daj mi namiary na te polskie stenogramy. Dzięki. A różne rydzyki mam w dupie, nawet nie wiem, czy mnie osobiście okradają.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 18:26

A o wizycie w Czeczeni...

Pytanie pomocnicze, bo te dwie komorki mozgowe ktore posiadasz sa zajete czyms innym niz myslenie.

Kiedy Lech Kaczynski ladowal w Czeczeni?
strzelec / 2010-08-16 19:03 / Bywalec forum
Nie lądował bo się PILOT nie zgodził i za to dostał oskarżony o nie subordynację i mało go o zdradę nie oskarżyli.
ździcho / 87.205.201.* / 2010-08-16 19:31

bo się PILOT nie zgodził

Protasiuk?
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 19:10
Ty tez masz tylko dwie komorki mozgowe?

W jaki sposob Kaczynski mogl ladowac w Czeczeni bez zgody Rosjan?
ździcho / 87.205.201.* / 2010-08-16 19:38
Jak to było z tą Czeczenią? To nie jest kwestia ilości komórek mózgowych, tylko albo ktoś to wie, albo nie wie. Skrobnij coś o tym, pierwsze słyszę o tej Czeczenii. Będę mniej więcej wiedział (albo nie) jak się do tego odnieść. Dzieki.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 19:47

...pierwsze słyszę o tej Czeczenii...

I slusznie.
Problem w tym ze oni podaja nazwy krajow, regionow i miast nie majac zielonego pojecia ze pisza bzdury.

Kaczynski nigdy nie lecial ani nawet nie probowal ladowac w Czeczeni bo jest to teren Rosji.
Niejaki jurgen009 nie rozroznia Gruzji i Czeczeni a drugi niejaki strzelec za nim te glupoty powtarza.
Wiedza ze Kaczynski gdzies tam chcial ladowac i dla nich nie jest istotne czy to byla Gruzja czy Czeczenia.

Wazne jest tylko ze trzeba Kaczynskiemu dowalic.
ździcho / 87.205.201.* / 2010-08-16 20:20
Acha, takie buty...Ja oczywiście nie mam zamiaru Kaczyńskiemu dowalać, ale za coś tam Protasiuk (albo Grzywna, nie pamiętam) był sztorcowany przez prezydenta chyba odnośnie właśnie tej nieszczęsnej Gruzji, a zatem presja wywierana na pilota nie musiała mieć miejsca akurat w czasie lądowania w Smoleńsku, tylko Protasiuk (czy Grzywna) zapamiętał ją sobie z Gruzji własnie. Tak, czy inaczej mamy kontrowersje wokół tego na ile ta presja (o ile była) była rzeczywista, a na ile urojona przez Protasiuka. I tu jesteśmy w dupie, bo obaj nie żyją.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 20:31

...był sztorcowany przez prezydenta...

A pamietasz co sie stalo potem?
Pilot dostal medal od rzadu Tuska.
Jesli tak wyglada zmarnowana kariera pilota to chyba cos tu nie gra.
Czym wiec mial sie przejmowac pierwszy pilot Tutki, Protasiuk?
W samolocie jako kapitan ma wladze absolutna a porzedni pilot ktory nie wykonal prosby Prezydenta dostal za to medal.
Gdzie Ty widzisz presje?
ździcho / 87.205.201.* / 2010-08-16 20:49

zmarnowana kariera pilota

To akurat też dla mnie sranie w banię, bicie piany przez media.
Czym wiec mial sie przejmowac pierwszy pilot Tutki,
Protasiuk?

No, w sumie, jeżeli to nie on zbierał joby tylko tamten (Grzywna? ) to niby nie miał czym. Ja się wcale przy tej presji nie upieram. Grzywna medal dostał, ale w czasie lotu mógł jęczeć za uszami Protasiukowi w luźnych pogawędkach, jak to prezydent po nim nie jeździł i ten mógł sobie wziąć do serca to i owo. Podkreślam: nie upieram się przy presji. To mogą wyjaśnić tylko skrzynki, nic więcej.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 21:02

To mogą wyjaśnić tylko skrzynki, nic więcej.

Zgadza sie, ale tylko te orginalne nagrania (glos w kokpicie i parametry lotu).
Jezeli jeszcze mozna im wierzyc po 4 miesiacach.
Martwia mnie te dodatkowe 8 minut ktorych nie powinno byc.
ździcho / 87.205.201.* / 2010-08-16 21:13

Martwia mnie te dodatkowe 8 minut ktorych nie powinno
byc.

O! A to co znowu?!
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 21:56
Kilka miesiecy temu podano ze kopia orginalnej tasmy CVR ma 38 minut z sekundami.
Problem w tym ze w skrzynce miesci sie tasma 30 minutowa.

"Po przesłuchaniu pierwszego nagrania zapisu rozmów w Tu-154M, które przekazała Rosja, analitycy z Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie odkryli, że brakowało 16 sekund. To z kolei oznacza, że przekazana nam taśma mogła być wcześniej montowana. Ponadto eksperci ds. lotnictwa zwracają uwagę na długość nagrania. Wskazują, że zapis w porównaniu do standardowych skrzynek instalowanych na tego typu maszynach jest dłuższy o 8 min i 16 sekund. "
ździcho / 87.205.207.* / 2010-08-18 11:24

Ekspertyz Sądowych w Krakowie odkryli, że brakowało 16
sekund.

Zatem nie przeoczyli też faktu, że taśma ma nie 30 a le równo 38 minut (bez tych 16 sekund). Ciekawe, że uznali to za normalkę.
Problem w tym ze w skrzynce miesci sie tasma 30
minutowa.

Może nie tyle mieści się, o ile 30 minut jest to długość standardowa. Tym bardziej, że w tę skrzynkę udało się wdusić taśmę 38 minutową. Tu stawiałbym raczej na niedopatrzenie przy pierwszym montażu. Rosjanie jakby chcieli mataczyć, to raczej by chyba "odejmowali" a nie "dodawali".
......... / 89.77.127.* / 2010-08-16 17:41

Dlaczego ten ekspert nie odniesie się do słów pilota (zabiją mnie jak nie wyląduje), czy też do
wcześniejszego lądowania w Czeczeni, które wymusił Śp. prezydent?

ha,ha sam to wymyśliłeś ?, czy tylko tak sobie pykasz hi,hi
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 17:38

czy też do wcześniejszego lądowania w Czeczeni

Czy Ty wiesz o czym piszesz?
No chyba ze zabija cie jak czegokolwiek nie napiszesz.
No i piszesz, cokolwiek.
jurgen009 / 2010-08-16 17:43
Wiem doskonale. Przeczytaj mój wpis jeszcze raz popijając gorącą miętą i może zrozumiesz o co chodzi...
em96 / 151.81.24.* / 2010-08-16 17:58
Jesteś jak zużyty DOS i musisz się zaktualizować...
To była, tak jak wszystkie inne podobne, prowokacja POlewaczek - wodolejców...
Zamiast popijać "mięte" pod budką, poczytaj trochę...
......... / 89.77.127.* / 2010-08-16 17:50
Ja też nie rozumiem, o czym ty piszesz ?
ździcho / 87.205.201.* / 2010-08-16 17:00

Z kolei oficjalna wizyta prezydenta Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia została potraktowana przez rząd jako prywatna i zmarginalizowana.

Przez rząd którego kraju? Z tego, co wiem, to Rosjanie robili wykręty, że niby prywatna. Owszem Tusk też olał temat, ale jak wielokrotnie już podkreślałem, do Smoleńska nie leciały pozbawione rozumu małolaty. To prezydent nie ma prawa niczego zażądać od premiera? Nie ma też prawa nadać pompy swojej delegacji?
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-16 17:27

Z tego, co wiem, to Rosjanie robili wykręty, że niby prywatna

właśnie z tego co pamiętam to Rosjanie nie chcieli dać zaproszenia prezydentowi na oficjalne uroczystości uzgodnione pomiędzy premierami .Czy wie ktoś jak to się zakończyło, proszę o rzeczowe wyjaśnienie.
PRECZ_Z_FANATYKAMI / 83.9.164.* / 2010-08-16 16:35
BRAWO MACIEREWICZ - BYLE TAK DALEJ I TAK JAK PC WYLECIAŁO Z POLITYKI TAK POMÓŻ PISOWI.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-16 16:30

Z kolei oficjalna wizyta prezydenta Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia została potraktowana przez rząd jako prywatna i zmarginalizowana.

Macierewicz chce wszystkim udowodnić że Ziemia jest płaska.
Ustalenia co do formy wizyt zapadły dużo wcześniej. Sami pamiętacie jaki był przy tym cyrk.
Dla nie pamiętających oficjalnevuroczystości w Katyniu zostały uzgodnione na SZCZEBLU PREMIERÓW i to tyle........?????!!!!!!!!!!
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 16:59
Pamiec to Ty masz krotka i wybiorcza.
Wizyta Prezydenta byla organizowana na kilka miesiecy przed zaproszeniem wystosowanym przez Putina Tuskowi.
To Ty probujesz udowodnic ze ziemia jest plaska i nalezy do PO.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-16 17:13

Pamiec to Ty masz krotka i wybiorcza.

z tego całego zamieszania utkwiło mi w pamięci to że oficjalne uroczystości miały być na szczeblu premierów i jeśli było inaczej to jestem to w stanie przyjąć i od tego chyba jest to forum.
A protokół dyplomatyczny mówi o oficjalnych wizytach że prezydenta wita prezydent a premiera premier itp
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-16 17:42

z tego całego zamieszania utkwiło mi w pamięci...

Czytaj cos innego niz GW i ogladaj cos innego niz TVN.

A protokół dyplomatyczny mówi

Protokol dyplomatyczny mowi ze jak do danego kraju wybiera sie prezydent z wizyta to nie organizuje sie alternatywnej wizyty 3 dni przed planowana i zaprasza premiera i pomija prezydenta.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-08-16 16:24
Cały rząd z Tuskiem na czele powinien spokojnie - w areszcie śledczym - czekać na zakończenie śledztwa.
asd3 / 83.8.101.* / 2010-08-16 16:00
Jeszce te wypowiedzi pewne kręgi traktują poważnie, przepisują , podają do publicznej wiadomości.
xxxx69 / 62.111.158.* / 2010-08-16 15:50
ten osobnik powinien byc odsuniety od zycia zwyklych ludzi o zyciu politycznym nie wspominajac. Juz raz oglosil liste Macierewicza i wyszla z tego niezla kupa. Teraz tez chce blysnac swoimi paranoidalnymi teoriami
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-16 16:09

ten osobnik powinien byc odsuniety

a nie zapomniałeś o Palikocie no ale chociaż ten ma wyraz twarzy sympatyczniejszy. Listę można by było rozszerzać ale i po co jak wszyscy są po uszy utytłani w gównie i tu jest wspólny mianownik PO=PIS=PSL=SLD=KOŚCIÓŁ=MAFIA
kkdhh / 24.114.255.* / 2010-08-16 15:59
PO powinno zostac odsuniete od rzadzenia w Polsce - to nie sa Polacy ani nie dzialaja na rzecz Polski.... Zachodnie zrodla - Francuskie, niemieckie i holenderskie sugerowaly poarokrotnie ze Putin z pomoca PO zaplanowali katastrofe Smolenska... - czy to nie powinno zostac wziete pod uwage rowniez przez pseudo polskie media ??? Pozbyli sie w ten sposob najwiekszych wrogow politycznych ... czyli prawdziwych Polakow .... (w przeciwienstwie np. do Tuska)
Yesze / 77.255.126.* / 2010-08-16 17:35
Tak? To proszę o konkretne cytaty z danymi bibliograficznymi źródeł francuskich, niemieckich i holenderskich które takowe brednie głosiły. Jeśli nie potrafisz podać dokładnych dany to zamknij dziób i ustaw się w kolejce do magla - tam można pewnie jeszcze więcej takich plotek usłyszeć
em96 / 151.81.24.* / 2010-08-16 18:05
Sam masz magiel w mózgu...
Kto oficjalnie odważy się podać takie wiadomości jeśli nie ma w tym własnych interesów...
"Zejdź na ziemię" i dorośnij wreszcie...
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-08-16 15:44
Mam nadzeje że Macierwicz bedzie jak najdłużej prowadził ten zespół tzn. do momentu gdy notowania PIS beda poniżej progu wyborczego. Jego jest cieżko traktować poważnie wiec to właściwy człowiek na właściwym miejscu.
pawcioMus / 24.114.255.* / 2010-08-16 16:01
KRRIT, SBek jestes ?? (tak jak wiekszosc czlonkow PO) a moze to tak cala rodzinka SBecka , nie ???
gree / 195.238.227.* / 2010-08-16 15:13
Nie wiem jak Was, ale mnie ciarki przechodzą za każdym razym, gdy tylko spojrzę na foto A. Macierewicza.... a bzdury jakie płyną z jego ust dopełniają ten niesmak ;/
Czy tylko mnie wydaje się, że ten osobnik już dawno powinien być odsunięty od pełnnienia publicznych funkcji i wszelkich wypowiedzi??
em96 / 151.81.24.* / 2010-08-16 18:08
To tak jak mnie kiedy słyszę tego paranoika z przepitym głosem z PO.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-16 16:01

Nie wiem jak Was, ale mnie ciarki przechodzą za każdym razym,

lepsze zdjęcie jest "Rząd wiedział o złym stanie lotniska w Smoleńsku"
fot: Money.pl/Tomasz Brankiewicz
2010-08-05 13:28
Mieszko I / 94.78.178.* / 2010-08-16 15:56
Do "gree" - nie udawaj pierwszego naiwnego, bo dobrze wiesz małpiszonie po co wypisujesz te głupstwa. Doskonale wiesz w jakim celu, od rana do wieczora i od wieczora do rana, bez przerwy, opluwacie wszystkich, nie tylko Macierewicza i nie tylko PiS ale wszystkich, którzy ośmielą się skrytykować Rząd Tuska lub PO. Stało się to Waszą metodą i jest to jedyną Waszą działalnością na jaką Was jeszcze stać.
gree / 195.238.227.* / 2010-08-16 16:15
"was" znaczy małpiszonów?? a tak dokładniej to co to znaczy?? Zaliczam się do homo sapiens, a nie do "małpiszonów"
Człowieczku....... tylko spokojnie.... licz do dziesięciu i głęboko oddychaj bo Ci ciśnienie skoczy.
A później zajrzyj do encyklopedii (ew. wikipedii) i poczytaj troszkę o obiektywiźmie i rozsądku :))
pozdrawiam ;p
p.s. i kto tu kogo opluwa?? :)
Agnen / 151.13.237.* / 2010-08-16 16:09
Super. I pewnie uwazasz, ze jestes od nich lepszy wyzywajac kogos, kto ma od ciebie odmienne zdanie, od malpiszonow. Widzisz moze, PO jes jak dzuma, ale PIS jest jak cholera.
KKHO / 24.114.255.* / 2010-08-16 16:05
Niestety sama SBecja siedzi w rzadzie wiec ci co popieraja rzad wiadomo kim sa .... Nie moge uwierzyc - Komorowski ktory glosowal przeciw likwidacji WSI jest prezydentem Polski - Narodzie glupi obudz sie !!!!
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-16 16:11

Niestety sama SBecja siedzi w rzadzie

A TAK PO PRAWDZIE TO WSZĘDZIE TAM GDZIE MOŻNA DECYDOWAĆ O LOSACH POLSKI. I śmieszna jest szukanie jej tylko w rządzie.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-16 15:49

Nie wiem jak Was, ale mnie ciarki przechodzą za każdym razym,

ja też już pisałem o tym mam takie samo odczucie a od kiedy powiesiłem to zdjęcie w pokoju to kot z psem już nie wchodzą do niego.
A co zobaczyłeś w tych oczach?? Dziwne bo bardzo jest związany z Ojcem Toruńskim. Może to po mszalnym.
Wydaje mi się że zmiana nastąpiła odkąd zajął się katastrofą w Smoleńsku i krzyżem. Nie mam możliwości sprawdzenia aktualnej fotografii Ojca Toruńskiego?
Wyrozumiały / 94.78.178.* / 2010-08-16 16:25
"żuczku" - ciekawe, nie lubisz człowieka, a wieszasz jego zdjęcie i to we własnym pokoju. To może oznaczać tylko tyle, że masz kuku na muniu - czyli p********. Nie chcę Cię martwić ale w takiej sytuacji, już nie ma dla Ciebie ratunku. Ty sądzisz, że to zdjęcie spowodowało ucieczkę psa z kotem. Tym czasem rzecz ma się znacznie poważniej, bo te zwierzęta zwiały, kiedy zobaczyły co dzieje.się z Tobą. Zrozum, że nawet zwierze nie chce mieć idiotę za swego pana. Jedynym pocieszeniem dla Ciebie jest pozostawiona buda, do której możesz włazić i szczekać na kogo się da, nawet na Macierewicza. Nie radzę Ci jednak wyć do księżyca, bo sąsiedzi mogą nasłać na Ciebie hycla.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-16 16:38

nie lubisz człowieka, a wieszasz jego zdjęcie

Wyrozumiały: ja go się po prostu boję i moje zwierzaki też tylko nie dociera do nich to że fotografia prawdopodobnie nie zrobi im krzywdy.
Jeżeli nie lubię czekolady to mam kuku na muniu itp......... dobre to jest.
Polam1 / 24.114.255.* / 2010-08-16 16:09
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-16 16:19
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
ccccccccccc / 195.74.79.* / 2010-08-16 15:45
Zapowiedzią pełnej dyspozycyjności służb wobec sowieckiego sojusznika był fakt, że w 1989 roku, gdy już zanosiło się na rozsypkę bloku moskiewskiego, szef Wojskowej Służby Wewnętrznej, gen. Edmund Buła, przekazał GRU sfilmowaną kartotekę operacyjną WSW.
lst / 83.17.114.* / 2010-08-16 16:16
Macierewicz szuka winnych katastrofy, przecież jak ktoś mówił byli oni / on/ na pokładzie samolotu pod ich presją piloci lądowali a analizowanie obowiązków ministrów , lektura pilotażu Tu154i objaśnianie,że warsztaty przyjaciela Putina w Samarze remontowały samolot to rzeczywiście naiwna beletrystyka uprawiana przez Antoniego M.
em96 / 151.81.24.* / 2010-08-16 18:14
Jeśli szukasz naiwnych, to spójrz w lustro...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy