Forum Polityka, aktualnościKraj

Macierewicz: Palikot nie jest mile widziany w moim zespole

Macierewicz: Palikot nie jest mile widziany w moim zespole

Wyświetlaj:
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-21 13:48
Poseł Palikot to człowiek bez honoru. Poniżej kilka cytatów z wywiadu z nim:

Newsweek: Był nikim?
Janusz Palikot: Nie.
Newsweek: "Był nikim, aż sam byłem zdziwiony, jak mało znaczył" – przecież tak podsumował pan kadencję Lecha Kaczyńskiego w swej książce wydanej tuż przed katastrofą.
Janusz Palikot: Nie będę tak już mówił. 10 kwietnia ten dawny, agresywny i bezwzględny Janusz Palikot zginął pod Smoleńskiem wraz z Lechem Kaczyńskim.
Newsweek: Kim pan zatem jest po 10 kwietnia?
Janusz Palikot: Do tej pory milczałem. Głęboko przeżywałem katastrofę, byłem w Watykanie na grobie papieża, w Stambule w domu, w którym umarł Adam Mickiewicz. To wciąż jest we mnie żywe. Ukształtuję się na nowo w najbliższych miesiącach. Wydarzyło się przecież coś niewyobrażalnego. Nie wiadomo wciąż, jakie będą tego konsekwencje. Nie mam złudzeń, że polityka po Smoleńsku stanie się cukierkowa, laurkowa i robiona w atmosferze narodowej akademii. Nie będzie tak. Ale być może jednak symbolicznie – także na moim przykładzie – będzie szansa pokazać:

nie warto przekraczać granic.

A to by pan także powtórzył: "Zmęczeni i zestresowani Japończycy uprawiają seks z lalkami, gdyż te niczego od nich nie oczekują. Dostarczają podwójnej rozkoszy: seksualnej i psychicznej. Podobny jest, jak mi się zdaje, stosunek Lecha Kaczyńskiego do Polski; brać, co się tylko da, zaspokajać wszystkie swoje polityczne potrzeby i niczego w zmian. Kupmy mu lalkę!". To z pańskiego bloga z 2 września 2009 r.
– Wiem, że dzisiaj takie cytaty stawiają mnie w beznadziejnym położeniu. Co mam powiedzieć w obliczu tego, że Lech Kaczyński zginął, lecąc do Katynia, i leży na Wawelu?
Leży na Wawelu całkowicie nieżywy. Jeszcze niedawno był półżywy, jak zwykł pan mawiać.
– Ten język, w mojej ocenie uprawniony jeszcze niedawno zachowaniami braci Kaczyńskich, skończył się 10 kwietnia.
Jeszcze parę cytatów: "cham", "alkoholik", "nikt w świecie nie traktuje go poważnie", "małoduszny, wiecznie irytujący się człowiek", "po prostu śmieszny". Na blogu ogłosił pan, że zapłaci za dowody, że dziadek Kaczyńskich należał do Komunistycznej Partii Polski, i zorganizował pan konkurs na najlepiej rozpoznawalną różnicę między Lechem a Jarosławem. Ten, kto odróżni Lecha od Jarosława, miał dostać flaszkę żurawinówki, ten, kto Jarosława od Lecha – zdjęcie Marii Kaczyńskiej. Przeginał pan.
– Nie ma Lecha Kaczyńskiego, nie ma tamtego Janusza Palikota i – mam nadzieję – nie ma dawnego Jarosława Kaczyńskiego. Panowie w to nie chcą uwierzyć.

PROSZĘ ODPOWIEDZCIE SAMI CZY TAKA OSOBA MOŻE I POWINNA BYĆ POSŁEM
sfera2 / 2010-07-21 14:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oczywiście że powinna, nawet Brudziński może, takie jest prawo, przecież to my ich wybieramy.
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-21 15:59
Powinna a może to subtelna różnica. Rozumiem, że kłamca lub zdrajca też może być Posłem pytanie czy taki wybór powinien mieć miejsce. To że może On startować to oczywiste. Pytanie czy chcemy mieć takich przedstawicieli.
wiceREBE / 79.185.231.* / 2010-07-21 13:47
Na temat paligłupa wypowiedziała się specjalistka od przygłupów z UW i wniosek jest jeden. Kaftan bezpieczeństwa i sPOkojny POkoik w Tworkach a nie lansowanie idiotów na wszystkich ubeckich portalach.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-21 13:35
Powtórzę raz jeszcze i będzie to do wielu wątków w komentarzach:P. Palikot niestety nie
szanuje nikogo! nie tylko śp. Lecha , naigrawa się z rozpaczy i smutku
rodziny ŚP. Gosiewskiego i KAŻDEGO kto będzie miał odwagę wyrazić to co czuje, lub poprosi o
pomoc w wyjaśnieniu kwestii, które nie są przekonywujące, p.Palikot uzurpuje sobie prawo do
oceny tych ludzi. Pełni rolę pseudo błazna, bo błazen nie ośmieliłby się krytykować pogrążonych
w nieszczęściu ludzi...
BadSantaClaus / 2010-07-21 13:40 / portfel / Bywalec forum
I przestan wreszcie płakac ;) Palikot jest tam potrzebny. Nie toleruje tego w jaki sposob wyraza swoje opinie, ale podobny poglad na ta katastrfoe ma masa polaków, w tym ja. A wy ktorych tak boli to co mysla i czuja rodziny Kaczynskiego Gosiewskiego odpowiedzcie mi na pytanie co maja myslec rodziny PILOTÓW ? Ich najlepiej obarczyc wina, i to jak sie czuja was nie obchodzi. :) i wspomnicie moje slowa ze to nie przez pilotow sie roztrzaskali. Ale to wszystko jak krew w piach :)
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-21 14:00
Odnośnie winy pilotów to ocenę przyczyny katastrofy, krótko po niej podał nasz przyjaciel i sojusznik Putin, nie wiem tylko dlaczego przedłuża śledztwo w sprawie, skoro już zna odpowiedzi...Nie wierzę w winę pilotów, wiele razy to argumentowała wcześniej...
BadSantaClaus / 2010-07-21 14:08 / portfel / Bywalec forum
a wiec przepraszam za wrzutke z mojej strony. Napisalem przeciez tez ze nie podoba mi sie sposob wyrazania swoich opini przez Palikota, ale napewno w komisji sie przyda bo jak ona sie cala sklada z PISu beda robic wszystko aby tylko nie oczernic śp Lecha i calej swojej wiernosci w to ze to był zamach, zbrodnia. Tak samo jak Palikot nie wierze w te bzdury. Tylko powinien sie troche ogarnac ze swoimi wypowiedziami. To Tyle. Pozdrawiam.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-21 14:20
Dodatkowo proszę poczytaj jakie pytania stawiają ludzie postronni, którzy mają trochę większą wiedzę:
http://hekatonchejres.salon24.pl/209982,biala-ksiega-update-20-07-2010
W celu spowodowania wyjaśnienia tych pytań powinien być spokój a nie ferwor, który wprowadza P. Palikot.
relatywista / 83.14.222.* / 2010-07-21 15:47
Każdy kto może powinien starać się powstrzymać oszołomów z PIS'u. Nawet jeśli robi to taki żartowniś - Palikot, jest to cenna inicjatywa. Tak 3maj Janusz. Oszołomów trzeba tępić
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-21 14:11
W odpowiedzi powtórzę to co napisałam powyżej: Myślę , że obecność p Palikota będzie przeszkadzać, jest głośny, niecierpliwy, awanturniczy, nieokrzesany, nie daje innym dojść do głosu, w sposob beszczelny przekręca oczywiste fakty, obraża i denerwuje ludzi... itd, myślę że te cechy było widać podczas jego wystąpień??
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-21 13:53
Z pewnością to,ze próbuję powiedzieć jak mogą się czuć rodziny...świadczy o tym , że mam wyobrażnię, każdy z nas mógł w tej katastrofie stracić najbliższą osobę.Z pewnością trudno pogodzić się z tym faktem w sytuacji, gdy tyle sprzeczności wynika podczas śledztwa, w dodatku media jakoś niewiele o tym wspominają.Idol niektórych Polaków P. Palikot jest pozbawiny tej wrażliwości na ludzką krzywdę, nie tylko brakuje mu delikatności, dla mnie jest przedstawicielem niewyobrażalnego chamstwa.
Agurka / 193.105.221.* / 2010-07-21 14:58
Jak Macierewicz , Brudziński , itp sa chamscy i wygłaszają swoje tezy , to jest ok. Jak robi to Palikot, to zaraz skandal i chamstwo.
Lubie Palikota, ma odwagę wyrazić to , co mysli wielu Polaków! Przestańmy z tą formą i dyplomacją. Kazda forma dobra, jak wiedzie do celu. To co powie oodbija się echem. Nie zalezy mu na stołku i kasie, tak jak większości posłow. Do szczęścia brakuje mu rozgłosu.
Dzieki reakcjom PIS, mediów ma zagwarantowana reklame!
Janusz trzymaj się!
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-21 13:44
W SPRAWIE RESZTY POLAKÓW BYM SIĘ NIE WYPOWIADAŁ. PROSZĘ MÓW I PISZ ZA SIEBIE.

JA MOGĘ TEŻ PISAĆ O RESZCIE POLAKÓW KTÓRA MA INNE ZDANIE OD TWOJEJ RESZTY POLAKÓW - ARGUMENT BEZ SENSU JAK MAM NADZIEJĘ WIDZISZ.
sfera2 / 2010-07-21 14:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie "reszty" tylko "masy" pod którą podpisuje się i ja
Drań / 93.159.53.* / 2010-07-21 16:16
Masa źle mi się kojarzy - czarna masa. Uznałem, że słowo reszta Polaków jest bardziej na miejscu choć oczywiście doceniam Twój ważny głos w dyskursie.

Nie każda uwaga jest cenna, co jasno widać na tym przykładzie.
Myśliwiec / 94.197.30.* / 2010-07-21 14:46
Masy podatnej na media, plotki, pseudosensacje i robienie wroga z niewygodnych polityków. – To wszystko stare numery PZPR, kontynuowane przez PO. Można by napisać pracę naukową na temat tworzenia takich paszkwili.
NTS / 83.168.115.* / 2010-07-21 13:34
Palikot wygłasza właściwe (prawdziwe) opinie w bardzo niewłaściwy sposób. Jest tak samo debilny jak połowa PiSu z Macierewiczem na celu. Jak ktoś chce robić cyrk, to Palikot jest najlepszy.
jon_bon_jovi / 20.133.40.* / 2010-07-21 13:27
Palikot to typowy koniunkturalista, polityczna prostytutka.

W krytyce prezydenta przekraczałem dopuszczalne granice. Ale 10 kwietnia wraz z Lechem Kaczyńskim
umarł też dawny Janusz Palikot. Nie wierzycie? Nie odbierajcie mi prawa do przemiany. Rozmawiają
Andrzej Stankiewicz i Piotr Śmiłowicz.
Newsweek: Był nikim?
Janusz Palikot: Nie.
Newsweek: "Był nikim, aż sam byłem zdziwiony, jak mało znaczył" – przecież tak podsumował pan
kadencję Lecha Kaczyńskiego w swej książce wydanej tuż przed katastrofą.
Janusz Palikot: Nie będę tak już mówił. 10 kwietnia ten dawny, agresywny i bezwzględny Janusz
Palikot zginął pod Smoleńskiem wraz z Lechem Kaczyńskim.
A to by pan także powtórzył: "Zmęczeni i zestresowani Japończycy uprawiają seks z lalkami, gdyż te
niczego od nich nie oczekują. Dostarczają podwójnej rozkoszy: seksualnej i psychicznej. Podobny
jest, jak mi się zdaje, stosunek Lecha Kaczyńskiego do Polski; brać, co się tylko da, zaspokajać
wszystkie swoje polityczne potrzeby i niczego w zmian. Kupmy mu lalkę!". To z pańskiego bloga z 2
września 2009 r.
– Wiem, że dzisiaj takie cytaty stawiają mnie w beznadziejnym położeniu. Co mam powiedzieć w
obliczu tego, że Lech Kaczyński zginął, lecąc do Katynia, i leży na Wawelu?
Leży na Wawelu całkowicie nieżywy. Jeszcze niedawno był półżywy, jak zwykł pan mawiać.
– Ten język, w mojej ocenie uprawniony jeszcze niedawno zachowaniami braci Kaczyńskich,
skończył się 10 kwietnia.
ryszard52 / 2010-07-21 13:19 / portfel / Bywalec forum
antoni zapraszales wrzystkich do tej pseudo komisji a jak sie jeden zglosil to juz cie strach oblecial?moze jak sie zglosi wiecej to uciekniesz gnido
poprzecie / 81.190.155.* / 2010-07-21 13:05
Mi tych ludzi troszkę żal, ale tylko troszkę :)
Małe ludki lubią sie utożsamiać z kimś o kim jest głośno w mediach.
Dajmy im to, niech to nimi zakręci. Lepsze to niż wąchanie kleju.
Dla mnie może Pan należeć do każdej komisji. Mnie osobiście to nie razi.
zbyszek52 / 188.33.31.* / 2010-07-21 13:05
Macierewicz musi pamiętać, że to jest zespól sejmowy i dlatego nie zamknie przed Palikotem drzwi. Przydaloby się Palikotowi jeszcze jakieś wsparcie.
obserw / 83.8.253.* / 2010-07-21 13:02
Jak chcą znaleźć przyczynę katastrofy to niech odpowiedzą sobie na proste pytanie.
A gdyby to nie był samolot państwowy z prezydentem, generałami i innymi oficjelami na pokładzie, tylko zwykły czarter z wycieczką; to czy załoga by próbowała ladować czy nie? Moim skromnym zdaniem, nawet by nie wystartowali.
kokpic / 83.7.183.* / 2010-07-21 13:02
Potwarze i obelgi i Palikota sięgnęły dna, zezwierzęcenie dzięki takim osobnikom jak Palikot, Niesiołowski , Komorowski, Tusk , Bartoszewski . Miroo, Rycho, Zbychu jest porażające, kto ma ręce i nogi zdrowe wieje z tegp pełowskiego szamba jak najdalej w świat, bo sie tutaj Jugosławia szykuje. NACZELNE DOWÓDZTWO zlikwidowane, rządzi podziemie finansowe i prywatne zbiry, których armia jest liczniejsza niż policja i zdemolowana armia.
squun / 78.133.227.* / 2010-07-21 13:13
To oczywista oczywistość.

ALE

Pis na prezydenta nie da tego zwalić, na pilotów nie wypada, to pozostają tylko przeciwnicy polityczni. Polska B to kupi !!!
niewierzący ateusz / 79.186.0.* / 2010-07-21 13:02
10:10:14,9 „Około 11 ton do lądowania” (drugi
pilot), 10:18:24,7 „Mamy około 13-12,5 tony”
(drugi pilot), 10:23:55,0 „Pozostało 11 ton”
(kapitan), 10:33:25,1 „Aktualnie mamy 12 ton”
(inżynier pokładowy)
(http://bi.gazeta.pl/im/2/7961/m7961942.pdf).
squun / 78.133.227.* / 2010-07-21 13:14
załoga pewnie popiła to trzeba było gdzieś sikać !!! Za burtę się bali żeby nie wywołać jakiejś wojenki !!!
na / 79.186.0.* / 2010-07-21 13:21
to twoja kolejna błyskotliwa wypowiedź w prawdziwie trepowskim stylu
squun / 78.133.227.* / 2010-07-21 13:47
ooooo uwierzyłeś i zmieniłeś nicka !!!
na / 79.186.0.* / 2010-07-21 13:56
na to skrót od niewierzący ateusz gamoniowaty trepusiu
squun / 78.133.227.* / 2010-07-21 14:15
na skróty to obszedłeś się z własnym wykształceniem
poprzecie / 81.190.155.* / 2010-07-21 12:59
Są pewnie tyle samo warci co i sam Janusz.
Towarzystwo ocieka nienawiścią do Kaczorów.
Janusz zdobył jakoś całkiem pokaźna sumkę złotówek. Jego fanów to kręci. Chcą być tacy jak on, Wielki Janusz. O takiego wała >>>>>>. Tak może tylko Pan Jausz, nie wpatrzony w niego, niezbyt rozgarnięty fan. Psychologia zna takie przypadki.
zbyszek52 / 188.33.31.* / 2010-07-21 13:11
Bredzisz czlowieku. A co Ty mozesz wiedzieć o psychologi i co ma ona wspólnego z tym co napisaleś?
Myśliwiec / 94.197.30.* / 2010-07-21 15:02
Nie pierwszy raz, platfuski, nazywacie prawdę bredzeniem. A w twoim przypadku psychologia pewnie nie ma znaczenia. Być może nie jesteś fanem Janusza, tylko bronisz go za pieniądze.
Astarita / 83.5.171.* / 2010-07-21 13:05
Facet masz straszne kompleksy biedy bo się niczego nie dorobiłeś
i w ogóle jesteś tylko cyborgiem, członkiem sekty PIS. Nie powołuj się na psychologie, bo nic nie kumasz. Czapkuj tylko do swego wielkiego wodza.
PanCogito / 80.53.40.* / 2010-07-21 12:48
Dlaczego PISowcy mogą oskarżać, obrażać, snuć teorie spiskowe, posądzać o zdradę ale nikt na te ich czyny nie może odpowiedzieć pod groźbą pisowskiego ostracyzmu?
dasd / 83.21.76.* / 2010-07-21 13:10
Mogą pytać o sprawy które są jawnie ukrywane. Dlaczego nie rozwiewa sie wątpliwości tylko szykanuje osoby zadające niewygodne pytania.?
Bankier_7 / 2010-07-21 12:35 / portfel / Punktator
Że też tacy ludzie pokroju Macierewicza,który w moich oczach jest skończonym idiotą w ogóle istnieją w życiu publicznym to jest bardziej niż dziwne - nikt już nie pamięta ale po aferze jaką zrobił z WSI i agentami nawet w Laosie pisali i się śmiali z naszego kraju. A teraz trzeba zatuszować to co prawdziwe i wiarygodne a już niedługo potwierdzone związane z katastrofą smoleńską to można kretyna wypuścić,bo przecież ciemny lud kupi że to Rosyjski dżihad uknuł spisek i spowodował upadek samolotu.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-21 13:20
Zanim skrytykujesz mądrzejszych od siebie, poczytaj sobie słuszne pytania Polakó o szczegóły katastrofy, na niektóre powinieneś znać odpowiedz!
http://hekatonchejres.salon24.pl/209982,biala-ksiega-update-20-07-2010
Bankier_7 / 2010-07-21 13:54 / portfel / Punktator

Zanim skrytykujesz mądrzejszych od siebie,

heheheheheheheheheh - aleś mnie rozbawiła....
Bankier_7 / 2010-07-21 14:07 / portfel / Punktator
pewnie siedzisz we wsi u siebie
.
No i jeszcze jeden babol - siedzę sobie w przyjemnej klimatyzacji w centrum pięknego Krakowa w którym mieszkam z rodziną od wielu pokoleń - powiem ci prawdziwa wieśniaro bo to do ciebie pasuje idealnie że nawet mój pradzaidek na koniu z szablą wojował za kraj - i co teraz jeszcze ciekawego wymyślisz,bo z tkzw.merytorycznym wyciąganiu wniosków u ciebie chyba nic nie będzie ale to normalne u ciemnego ludu... heheheh
smaruj do garów a nlbo na pudelek bo tutaj tylko bredzisz...
nad komisją / 87.205.247.* / 2010-07-21 12:37
trepy z WSI łączcie się w bólu!
Bankier_7 / 2010-07-21 12:42 / portfel / Punktator
Te trepy przez wiele lat pracowały z narażeniem życia za granicą dla sprawy Polskiej czego ty jak widać i czego jestem pewiem nigdy nie zrozumiesz choćby nie wiem jak ci tłumaczyli... - jedyne co rozumiesz to przekaz frustratów życiowych pokroju Kaczyńskiego czy też Macierewicza lub kurskiegi - pamiętasz jak do ciebie wołali "ciemny lud to kupi" oraz "nikt nam nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne"...
buc_pucybut / 2010-07-21 14:45 / Tysiącznik na forum
tak tłoku pracowały na rzecz rosji tak było ciągle nawet jak zmienił sie ustrój w Polsce czy może ty popijałeś tego szampana z Dukaczewskim ? Nasz człowiek w Polsce kto to powiedział ?
Bankier_7 / 2010-07-21 15:26 / portfel / Punktator
O b.uc pucybut się odezwał - szoruj nie gadaj...
cóż za wywód! / 87.205.247.* / 2010-07-21 12:57
dla sprawy Polskiej, jakiej, komunistycznej, przygotrowanej na zbrojną agresję, w kierunku na Danię, nad tym pracowali, że aż płk. Kukliński im tą pracę musiał przerwać? Cóż za beszczelność! Pod nadzorem razwiedki pracowali, będąc przez nią wcześniej wyszkoleni.
Bankier_7 / 2010-07-21 13:59 / portfel / Punktator
Jasne, pamiętaj jeszcze o Grunwaldzie oraz Narwijku...
sfera2 / 2010-07-21 13:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Myślę, że wkraczacie na teren nieznany, ja również o nim niewiele wiem i tak powinno pozostać. Nie mogę zgodzić się z przekonaniem o płk. Kuklińskim jako Wallenrodzie wojska polskiego, ponieważ pracował dla wywiadu obcego i brał za to, bardzo duże pieniądze.
Faktem jest że są ludzie uważający go za bohatera, ale jednak pomimo wielu rządów i różnych prezydentów, nie zostało mu przyznane żadne wysokie odznaczenie. Szkody jakie spowodował dla wojskowego Układu Warszawskiego były niewielkie, ale wielu polskich agentów nie zdążyło uciec i zostali zlikwidowani. A przecież nie pracowali dla obcego wywiadu tylko dla Polski.
Argument o radzieckim wywiadzie może przekonać tylko takich jak my niewtajemniczonych Popatrzcie tylko na współprace i układy pomiędzy wywiadami różnych krajów i nie zawsze zaprzyjaźnionych. Faktem jest że w PRL wywiady państw bloku wschodniego współpracowały, ale na pewno nie istniał swobodny przepływ informacji.
Podobną zdradą można oskarżyć Macierewicza, on likwidując WSI, rozwalił nie układ po PRL, tylko zniszczył na dziesiątki lat nasze oczy i uszy na świat. Ujawniając dane polskich agentów, naraził wielu na śmierć, ale również zrobił ogromny prezent wszystkim zagranicznym agencjom wywiadowczych, nie tylko z ujawnienia danych ale, że prowadzenie wywiadu na terenie Polski stało się bardzo proste. Trzeba teraz co najmniej jednego pokolenia dla odbudowania naszego wywiadu i kontrwywiadu. Dla tego nadal uważam że Macierewicz powinien stanąć przed sądem i wylądować w więzieniu lub w zakładzie psychiatrycznym.
niewierzący ateusz / 79.186.0.* / 2010-07-21 12:56
o! bankier zanim trafił do bankowości był trepem ze wsi

jak tam spacery z pieskiem?
Bankier_7 / 2010-07-21 13:53 / portfel / Punktator
Jesteś prymitywny i nie masz za grosz wyczucia ale jako ciemny wyborca PISu to akurat normalne - człowieku mam 28lat i teraz odpowiedz sobie na pytanie czy mogłem być trepem w WSI ? A jak moze dojdziesz do jakiś trafnych wniosków to puknij się w ten pusty dekiel to może ci coś pomoże...
wizja / 87.205.247.* / 2010-07-21 14:05
ależ, ależ, ja mam dla przykładu 15 lat, niewierzący ateusz pewnie 16 lat, a blanka nigdy nie przekroczy 18 lat.
Bankier_7 / 2010-07-21 15:06 / portfel / Punktator
mentalnie pewnie tak dokładnie jest jak piszesz - dlatego nazywacie się ciemnym ludem...
na / 79.186.0.* / 2010-07-21 13:15
łoł jakie błyskotliwe! prawdziwie w trepowskim stylu
squun / 78.133.227.* / 2010-07-21 13:47
oooo uwierzyłeś i zmieniłeś nicka !!!!
na / 79.186.0.* / 2010-07-21 13:57
na to skrót od niewierzący ateusz gamoniowaty trepusiu
o tak / 87.205.247.* / 2010-07-21 13:01
toż to naturalny kierunek zatrudnienia wszelkiej agentury po 89r. Może im i teraz kasy nie brakuje, jak również informacji o stanie kont obywateli, ale WŁADZY nad ludźmi, tej fizycznie sprawowanej, już nie mają, stąd utyskiwanie i zawodzenie nad SPRAWĄ POLSKI.
poprzecie / 81.190.155.* / 2010-07-21 12:35
Połowa ludków w Tuskolandzie płacze, połowa się cieszy i żałuje , że drugiemu udało się umknąć.
Stosunek PO, jak i TVN-u do Kaczorów był i jest taki sam. Numerów z samolotem było już więcej - jednej połowie obywateli Tuskolandii to pasi. Z ręki Tuska zżarliby dosłownie wszystko.

Najnowsze wpisy