Forum Polityka, aktualnościPolityka

Macierewicz prezesem PIS?

Macierewicz prezesem PIS?

astrolot / 2013-05-13 08:28
Czy myśłicie ze Antoni Macierewicz bedzie startowal na prezesa PiS? Mam takie wrazenie bo ostatnio coraz czesciej jest o nim glosno, ludzie wiwatuja jak odwiedza ich miasto, maja go za guru tematow smolenskich. Czy ma realne szanse na ubieganie sie o tytul prezesa parti?? Wygryzajac tym samym ze stanowiska prezesa kaczynskiego?
Wyświetlaj:
malinas / 2013-06-07 11:12
moim zdaniem osoby ktore kandyduja na bycie poslem powinni miec dokaldnie przeprowadzone badania dotyczace stanu psychicznego i podstawowej wiedzy politycznej. patrzac na tym co sie dzieje w polskiej polityce, mam wraszneie ze wiele osob powinno zostac wywalonych... ba mysle ze 3/4 calego sejmu. Osoby rzadace polska sa nie kompetnetne i niema co ukrywac ze tak jest. A Macierewicz jakos kandydat na prezesa PIS to jest smiech na sali juz. To tak samo jakby pawlowlska chciala zostac szeforwa.. ci ludzie nie sa normlani
screaming_eagles / 2013-05-15 13:33
dzis sie pis cieszy ze znow sondaze sa na ich korzysc. tylko ze co z tego ze sondaze tyle wskazuja jak niema zadnuch zmian w rzadzie i w panstwie zeby bylo znacznie lepiej.... ;/
ze_co / 2013-05-14 14:05
pytanie tylko czy macierewicz bedzie lepszym prezesm niz jaroslaw??patrzac na to co sie dzieje w PISie to tak naprawde kazdy inny prezes bedzie lepszy niz teraz ten ktoryu jest czyli kaczynski.
automaniak / 2013-05-13 12:42
o matko skoro on ma byc prezesem PIS to to juz napewno oznacza koniec swiata.... to bedize naprawde oznaczlo ze w polsce zyje sam ciemnogrod i lemingi bez swojego mozgu,... wiedzione fanatyzmem ich przywodcy
silny / 2013-05-13 11:33
fakt faktem ze teraz macierewicz jest najbardziej rozpoznawalny medialnie PiSowcem. ale czy Jaroslaw pozwoli na takie manewry?? on liczy na to ze PO jednak padnie i PiS przejmie stery wladzy i chce sie zalapac jeszcze na to
vickys / 2013-05-13 10:36
Ja naprawdę jestem ciekaw, jak on by wypadł w tańcu z gwiazdami, a nie co on bredzi...
screaming_eagles / 2013-05-14 12:40
z gwiazdami?? przeciez on nie umie tanczyc napewno xD on za to doskonale czuje sie w polityce i czeka tylko na to az prezes kaczynski sie potknie a on to wykorzysta z premedytacja. moze to szansa na jakeis zmiany ale nie chce mi sie w to wierzyc za bardzo

Najnowsze wpisy