Forum Polityka, aktualnościKraj

Macierewicz: Sikorski do prokuratora

Macierewicz: Sikorski do prokuratora

Money.pl / 2011-04-04 17:27
Komentarze do wiadomości: Macierewicz: Sikorski do prokuratora.
Wyświetlaj:
oborowy / 79.185.84.* / 2011-04-04 19:53
Macierewicz to profesjinalista w takich sprawach. On wypunktuje wszystkich winnyych tej tragedi, jak TW-bolkow i WSI.

Ja to się dziwię ,ze tw-bolki i WSI POzwolilo mu jeszcze żyć.
JanuszPOlikot / 2011-04-04 19:35 / Tysiącznik na forum
A czego ty Antek oczekujesz od tych ludzi .....oni nawet nie POtrafią dopilnować aby opracowano na czas rozkład jazdy pociągów......

Minister zdrowia" widziała" jak przekopywano teren katastrofy......
Ta pani tak szczerze niewiele widziała.........Jestem pewien że nie widziała na oczy nigdy sali operacyjnej.Jak ona sobie wyobraża pracę pielęgniarek na tzw.samozatrudnieniu np. pielęgniarek anestezjologicznych, instrumentariuszek......itp.
Cz wyżej opisane pielęgniarki POdlegają oddziałowej i naczelnej pielęgniarce w szpitalu?....
Jeśli tak to ich "praca" ma charakter umowy o pracę i nie może być mowy o samozatrudnieniu.......Z kolei jeśli nie podlegają stosunkowi służbowemu, to jak pani minister wyobraża sobie koordynację pracy personelu w trakcie zabiegu operacyjnego.....Na zasadzie zespołu jazzowego? Gdzie każdy gra swoje?
POrażka........Tak to jest jak się głosuje na "piłkarzy" zamiast na gospodarzy......
NeoApolleoon / 87.139.103.* / 2011-04-04 18:02
Kto zna prawdę o 9.11 wie o czym mowa.
Przemilczanie faktów, pomijanie dowodów, mniej lub bardziej świadome prowadzenie śledztwa niespójnego i nielogicznego, daje podstawę do twierdzenia o nieposzukiwaniu prawdy.
tesa1959 / 2011-04-04 17:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Wszystko wskazuje na to, iż w trakcie lotu Tu-154M do Smoleńska prowadzono negocjacje między stroną rosyjską a polską ambasadą i zapewne MSZ w sprawie miejsca lądowania - twierdzi szef parlamentarnego zespołu badającego katastrofę smoleńską Antoni Macierewicz z PiS.

Wszystko, to znacz,y co?
analfabeta / 149.156.124.* / 2011-04-04 18:52
zdejmij różowe okulary, a zobaczysz.
tesa1959 / 2011-04-04 19:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jeżeli się mówi o czymś, a zwłaszcza dotyczy to zarzutów, to powinno posługiwać się konkretami, a nie ogólnikami. Takie zachowanie nie jest profesjonalne, ale dobre dla podgrzewania atmosfery.
kaczorek ma motorek / 2011-04-04 19:37 / Tysiącznik na forum
tesa1959 oni przecież nie mogli poinformować wcześniej swoje media jak mają kłamać wiec każde z nich kłamało na swój własny sposób ,pogubili się we własnym zakłamaniu a to jeszcze bardziej podgrzało atmosferę
Ludzie nie darują tym z TUSKGANG i jego szefowi
tesa1959 / 2011-04-04 19:46 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Chyba nie zrozumiałeś. Pytałam o słowa Macierewicza: co znaczy "wszystko wskazuje".
kaczorek ma motorek / 2011-04-04 20:35 / Tysiącznik na forum
Ależ tesa1959 zrozumiałem ale teraz wątpię czy Ty rozumiesz ? że dowody na które wskazuje Macierewicz nigdy nie zobaczysz na oczy w TV za rządów PO ! One są konkretne i część z nich znajdziesz w necie!
Kto więc podgrzewa atmosferę? Ci co chcą prawdy czy ci co cenzurują i ohydnie kłamią w mediach dla niby nie pogorszeniu się stosunków Polsko-Rosyjskich
tesa1959 / 2011-04-04 20:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Każda wypowiedź powinna być jasna, a ta nie jest. Wypowiadając oskarżenie, Macierewicz powinien podać, co wskazuje na to co wskazuje,a nie mówić, że wszystko. Przeciętny obywatel nie musi wszystkich faktów i też bredni pamiętać, a szukać w internecie? W internecie też nie jest podawana sama prawda. Każdy może napisać to, co chce, dlatego staram się porównywać informacje z różnych źródeł na bieżąco, natomiast nie zaśmiecam sobie umysłu wszystkimi informacjami. Nie tylko ja zresztą i dlatego powinien powołać się na to, co jest tym "wszystkim wskazującym na...". Bez tego to jest ble, ble, ble.
kaczorek ma motorek / 2011-04-04 21:33 / Tysiącznik na forum
Wiesz tesa1959 oceniałem twoją inteligencje wyżej na podstawie twoich wpisów. Wybacz nie rozumiesz co oznacza powołanie świadka i w jakich celach to się robi .
Nie rozumiesz pojęcia oskarżenie ( oskarżenie to etap postępowania przygotowawczego w prokuraturze ściśle mówiąc sporządzenie aktu oskarżenia i przesłania akt do sądu) co innego oznacza podejrzany w celu przesłuchania innym podejrzanym jest osoba której zdecydowano się przedstawić zarzuty ,co innego oznacza powołanie świadka .
I dla twojej informacji na każdym etapie postępowania decyduje o tym Sąd lub prokuratura
Nigdy organy te nie uprzedzają tych osób z mocy prawa jakie będą zadawane pytania
tesa1959 nie musisz znać K.p.K ale możesz się nie wypowiadać w sprawach których nie rozumiesz
tesa1959 / 2011-04-04 21:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Przecież nie wypowiadam się w zakresie prawa karnego, tylko wypowiedzi Macierewicza, więc nie udowadniaj mi, że jestem wielbłądem.
Wybacz nie rozumiesz co oznacza powołanie świadka i
w jakich celach to się robi


Nie rozumiesz pojęcia oskarżenie

Nie pisałam o żadnych świadkach ani oskarżeniach, tylko uważam, że mówiąc "wszystko" nie mówi się tak na prawdę NIC. Powinny być podane konkretne informacje.
Wiesz tesa1959 oceniałem twoją inteligencje wyżej na podstawie
twoich wpisów

Pominę to milczeniem.
kaczorek ma motorek / 2011-04-04 22:09 / Tysiącznik na forum
tesa1959 nie mogą i to musisz zrozumieć
za wielbłąda też Ciebie nie uważam
Gdybyś dziś uważniej słuchała TV to byś usłyszała Tuska który nie ukrywa dziś tego że jest mu wiadomo o naciskach i manipulacji strony Rosyjskiej celem podzielenia wizyt polskiej dyplomacji w Katyniu Donald Tusk nie ukrywa że wie i zdaje sobie sprawę z tego Rosjanie wszystko robili tak aby L.Kaczyński nie wizytował razem z oficjalną wizytą PO . również nie ukrywa że jest mu wiadomo o tym że po katastrofie celowo był opóźniany konwój J.Kaczyńskiego oraz to ze strona Rosyjska wszystko tak zorganizowała aby J.Kaczyński i D.Tusk nie spotkali się pamiętnego dnia w miejscu katastrofy
tesa1959 / 2011-04-04 22:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ok. Ale ja nie o tym mówię, tylko, że Macierewicz nie podaje faktów, a słowo "wszystko" może oznaczać nawet pastę do butów. Wypowiada się bądź co bądź jako osoba publiczna i nie powinien używać ogólników. TO I TYLKO TO napisałam.
kaczorek ma motorek / 2011-04-04 22:26 / Tysiącznik na forum
Mgła – Vol.1,2,3,4 - Pierwszy Polski film o katastrofie w Smoleńsku - HD
http://www.youtube.com/watch?v=Dl8m1CxnO40
http://www.youtube.com/watch?v=G_zCyiT7TGY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Nbe5tTDkrnA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=qXDkPV-sCEs&feature=related
Antoni Macierewicz o katastrofie smoleńskiej w klubie Hybrydy
youtube.com/watch?v=q89JeE6fpVY

youtube.com/watch?v=7f0lcWb5f5w&feature=related

youtube.com/watch?v=-CV_9pFuR-k&feature=related

youtube.com/watch?v=7NVPbYWkGc4&feature=related

youtube.com/watch?v=6sXl4k0YG9g&feature=related
NISZCZENIE DOWODÓW FILM
http://www.youtube.com/watch?v=3pn5px0SAfs&NR=1
Komorowski i Tusk się śmieją nad trumnami ofiar tragedii pod Smoleńskiem
http://www.youtube.com/watch?v=9YPOYCeyK3I
tesa1959 / 2011-04-04 22:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

/2
Wszystko wskazuje na to, iż w trakcie lotu Tu-154M do Smoleńska prowadzono negocjacje między stroną rosyjską a polską ambasadą i zapewne MSZ w sprawie miejsca lądowania - twierdzi szef parlamentarnego zespołu badającego katastrofę smoleńską Antoni Macierewicz z PiS.

Jak to się ma do podobno prowadzonych rozmów w trakcie lotu? Przecież
Komorowski i Tusk się śmieją nad trumnami ofiar tragedii pod
Smoleńskiem


- Pierwszy Polski film o katastrofie w
Smoleńsku - HD


NISZCZENIE DOWODÓW FILM

było po katastrofie. Te fakty nie wskazują w żaden sposób na prowadzone rozmowy w trakcie lotu.
kaczorek ma motorek / 2011-04-05 22:54 / Tysiącznik na forum
wskazują coś więcej ! Pytałaś co Macierewicz właściwie ma, częściowo wyjaśnia Ci w w klubie Hybrydy
Po co ta polemika ,każdy wie o co chodzi
Po co czepiać się Macierewicza o pozostawić w cieniu bandę z PO
tesa1959 czytałaś stenogram z ostatnich minut? To poczytaj Oni nie lądowali nie podjęli takie decyzji w ich mniemaniu na podstawie danych z wierzy byli na bezpiecznej wysokości. Tak ich naprowadzili bo tak chcieli
tesa1959 / 2011-04-05 23:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No tak, ale czy to wskazuje na prowadzone rozmowy w celu ustaleniu miejsca lądowania? Ludzie, wam się już całkowicie oczy mgłą smoleńską przesłoniły, że czytacie to co chcecie wyczytać, albo co kto wam narzuci.

Najnowsze wpisy