Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Makler licencjonowany, a rynek pracy.

Makler licencjonowany, a rynek pracy.

jestem1 / 2010-10-21 18:44
Dzień Dobry,
Kieruje się z pytaniem do osób będących na stanowisku maklera z licencją. Mam parę pytań; czy osoba z licencjatem z finansów i rachunkowości, bez doświadczenie w zawodzie makler będzie miała szansę znaleźć pracę w tym zawodzie? oczywiści po zdaniu egzaminu na maklera. Ponadto, chciałbym się dowiedzieć dokładnie na czym polega, jak i, jak wygląda na co dzień praca w tym zawodzie? Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku i czy trudno się dostać na ów stanowisko. Mam już dość duże doświadczenie w zakresie szeroko pojętej alokacji zasobów na rynkach finansowych (prywatnie) oraz jest to maja pasja. Dlatego też chciałby w przyszłości rozwijać się w tym kierunku, ale bez potrzebnych informacji na ten temat nie będę miał podstaw do działania. Pozdrawiam i proszę o odpowiedz w temacie 
AAA135 / 79.162.69.* / 2013-12-04 21:17
Wiesz poznałem takiego jednego Filip Duszczyk. Podobno doświadczony bo -MF Global, MEB Options, Trading Block - a okazało się że naciągacz. Podobno super trade'er. A utopił moje pieniadze. Przestrzegam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy