Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Maksymiuk: Gdyby w MSWiA był nasz wiceminister, nie byłby żadnej afery

Maksymiuk: Gdyby w MSWiA był nasz wiceminister, nie byłby żadnej afery

Wyświetlaj:
reduta / 79.187.37.* / 2007-08-09 10:30
Wasz już był . Rycho Kalisz nie pamiętasz ?! Facemaker stacji tvn.
Sabre / 2007-08-09 08:39 / Tysiącznik na forum
Najczęściej spotykane urojenia:
1) prześladowcze - przekonanie, że jest się prześladowanym przez jakąś osobę, grupę ludzi, nie zidentyfikowany Układ, Szatana.
2) ksobne - przekonanie, iż otoczenie (nawet cały świat) jest niechętnie usposobione, nieustannie wyśmiewa chorego.
3) wielkościowe - przekonanie o swoich rzekomych możliwościach, władzy, zdolnościach strategicznych.
4) niższościowe - przekonanie, iż jest się nieporównanie gorszym od innych, tzw. wykształciuchów.
5) zazdrości - przekonanie, że jest się zdradzanym przez partnera seksualnego (tzw. zespół Otella).

Mam tylko problem, czy wszystkie te rodzaje urojeń pasują do pana premiera?
Sabre / 2007-08-09 11:04 / Tysiącznik na forum
Rany! Ale mi dokopałeś! Tak na poziomie szkoły podstwawej - tam dzieci się przekomarzają: To ty jesteś głupi! Nie, to ty jesteś głupi! A właśnie że ty!

Chciałoby się powiedzieć: touche!
rezystor / 79.187.37.* / 2007-08-09 10:33
z tobą sabre nie da się rozmawiać , słyszałem, że na Bali jest rezerwat orangutana i potrzebują tam opiekuna. Języków tam nie musisz znać. Bananów będziesz maił pod dostatkiem. Słuchaczy masz zapewnionych.
Sabre / 2007-08-09 10:53 / Tysiącznik na forum
Naczelne też mają swój "język" - żeby być ich opiekunem, trzeba znać przynajmniej podstawy.
To że zdobyłbym wśród nich słuchaczy i banany, to całkiem nieźle - bo ty mógłbyś wśród nich robić jedynie za stadnego głupka, któremu zostają skórki do oblizania.
Musiałbyś się nieźle naiskać samca alfa, by zdobyć lepszą pozycję.

Najnowsze wpisy