Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Mała Afryka we Włoszech. Padł rekord

Mała Afryka we Włoszech. Padł rekord

Money.pl / 2011-07-12 18:53
Komentarze do wiadomości: Mała Afryka we Włoszech. Padł rekord.
Wyświetlaj:
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-07-12 18:53
Należy podjąć jak najszybciej odpowiednie kroki aby uchronić się przed wielkim niebezpieczeństwem, które bardzo poważnie zagraża Europie. Istnieje potrzeba drastycznej zmiany prawa imigracyjnego. Musimy otwarcie powiedzieć i przestać udawać, że nie ma żadnego problemu. Chodzi mi o bardzo wstydliwy problem religijny, który musi być poruszony. Jestem zwolennikiem rowności religii. Dlatego z wielkim żalem i trudem muszę powiedzieć, że tak jak ja myślę o sprawach religijnych, inni myślą zupełnie inaczej. Powiem więcej, ludzie reprezentujący inne wyznania, w swojej większości myślą, że ich religia jest najlepszą. Według mnie jest to już sprzeczne z normami każdego demokratycznego społeczeństwa. Obecnie tylko jedna religia zakłada totalną walkę z innymi religiami, pomimo że deklaruje się jako najbardziej pokojową. Gdy liczba Muzułmanów przekracza 5% społeczeństwa, zaczyna się wtedy koszmar. W momencie gdy Muzułmanie stanowią większość wszystko jest już stracone. Każda wartość moralna jest unieważniona i wymieniona na nową. Nie będę podawał przykladów bo wszyscy wiedzą co się dzieje w Danii, Szwecji, Holandii, UK czy we Francji. Mogę podać natomiast co czeka Europę gdy nic nie zrobi w celu naprawienia nowopowstającego problemu społecznego. Na pewno kobiety stracą a mężczyźni zyskają. Kobiety będą musiały czuć się z samego założenia gorszymi od mężczyzn. Mecze piłki nożnej będą mogli oglądać tylko mężczyźni a być może kara za gwałt będzie karą równoznaczną do kary za wypicie piwa w miejscu publicznym. Najpopularniejszym strojem wyjściowym będzie burka dla wiekszości pań. Również wiekszość pań będzie miała wykastrowaną łechtaczkę. Mężczyzna będzie mógł posiadać więcej niż jedną kobietę. Będzie widać na ulicy więcej mężczyzn jednorękich bo za kradzież traci się rączke (teraz pod znieczuleniem). Nie będzie tak jak teraz, że mamy jednego Rydzyka. W przyszłości podobnych Rydzyków będzie jeden na gminę religijną. Pranie mózgów ludzkich w porównaniu z obecnymi czasami wzmoży się stukrotnie. Wszelka międzyludzka tolerancja zaniknie. Dzięki modlitwom mężczyźni będą zdrowsi i bardziej giętcy w kręgosłupie. Ponieważ uważam się za osobę znającą powyższy problem w stopniu o wiele wyższym od tych co zaledwie o tym słyszeli więc mogę tylko ostrzec o tym wielkim zagrożeniu, które atakuje zwycięsko całą Europę i wkrótce dojdzie też do Polski. Uważam, że aby uchronić się przed tym wszystkim, należy wprowadzić pewne wyjątki do regół życia demokratycznego a szczególnie sprecyzowac zasady postępowania z osobami, które nigdy regół demokratycznych nie przestrzegają. Uważam, że bardzo dużo sensu miałaby ustawa mówiąca o warunku zmiany religii z muzułmańskiej na inną jako warunek przyjęcia do nowego kraju. Przypominam, że Muzułmanin nie może zmienić nigdy swojej religii na inną a gdy to zrobi to podlega karze śmierci, która jest wykonywana przez innych fanatycznych ochotników Islamu. Politycy powinni otwarcie mówić o ograniczeniach imigracyjnych i usuwać rosnące zagrożenie bez pardonu.
sard / 83.24.44.* / 2011-07-12 23:36
e tam. heteroseksualny facet jakoś sobie poradzi. przynajmniej na początku. w pierwszej kolejności dostanie się lesbom, homosiom, lewakom, feministkom, czyli tym (sic!) którzy najchętniej to plugastwo wpuszczają do Europy w imię politycznej poprawności

Najnowsze wpisy