Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Małe spółki brykają, duże śpią

Małe spółki brykają, duże śpią

Money.pl / 2007-04-05 17:29
Komentarze do wiadomości: Małe spółki brykają, duże śpią.
Wyświetlaj:
kapi / 2007-04-05 18:32 / Bywalec forum
portfel z ubiegłego tygodnia
Od największej do najmniejszej pozycji:
msz
tin
fam
ibs
ats
stx
swd
w tym tygodniu zamiana ibs -liczyłem na osłabienie (jestem źle poinformowany:),komunikat dzisiaj)na beff - tu nadzieje mam duze,dlugo obserwowana,na dzisiaj jak w książce wybicie,ruch powrotny i w górę
od największej do najmniejszej po tym tygodniu:
msz
tin - jeszcze dokupiony
ats
fam
bef
stx
swd
mimo korekty na głównej pozycji msz portfel na + w tym tygodniu - cieszy.Miałem nadzieje dokupić msz jeszcze ale taniej chyba sie nie uda po komunikatach i końcówce dzisiaj na msx.
Wesołych Świąt
bloodflower / 2007-04-05 18:25 / Bywalec forum
Teraz ja przedstawiam swój portfel :
Bioton - 100 %.
Dzisiaj dokupiłem niezły pakiecik po 2,22 zł. Wcześniejsze akcje mam po 2,19 zł. Wiem, że postukacie mi w czoło, ale cóż, nic na to nie poradzę, że intuicja mi tak podpowiedziała a nie inaczej. I niech się dzieje co chce, za mniej jak 3 zł. nie sprzedaję. A w granicach 2,20 zł. będę dalej skupował. Mam nadzieję, że Zajączek podpowiedział mi dobrze i Mikołaj będzie bogaty.
Wesołych Świąt !!!
warren buffet / 2007-04-05 18:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nikt ci stukał nie bedzie. bioton bedzie po złotych 3.... tylko kiedy
bloodflower / 2007-04-05 18:53 / Bywalec forum
Ba .... Też chciałbym to wiedzieć. Ale zauważ, że wszyscy wiemy, że papierek rosnąć powinien, bo ma podstawy tzn. fundamenty ( zgoda, że wiele to plany, ale jednak realne i powoli realizowane ). Moim zdaniem kończy się czas deweloperki tj. czas gdy powie prezio ten czy ów "podaj cegłę zbudujemy nowy dom" i spółka 20 % w górę. W przypadku tych spółek inwestorzy będą oczekiwać wyników, a te będą musiały być super dobre, bo i ceny akcji są wyśrubowane. Miałem do wyboru, albo bawić się w gorące papiery typu :TUP, Budopol itp, gdzie ewentualna korekta i krew się będzie lała, albo spółki stabile i w długim terminie dające raczej pewny zysk ( choć pewne jest tylko jeno w naszym życiu ). Padło na Bioton, którego od dłuższego czasu obserwuję i skupuję w granicach 2,20 zł.
warren buffet / 2007-04-05 18:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
developerka sie tak szybko nie skonczy, zobaczysz
bloodflower / 2007-04-05 19:00 / Bywalec forum
Mówisz, że błąd zrobiłem ?
needle / 2007-04-05 18:29 / Bez rangi
oj...możesz być blood i na flower dla women nie wystarczy
oj...
bloodflower / 2007-04-05 18:31 / Bywalec forum
Wiem, wóz albo przewóz.
needle / 2007-04-05 18:33 / Bez rangi
ale jak rynek będzie się trzymał jako - tako to korekty na tym papierze być nie powinno
świętuj zatem spokojnie
bloodflower / 2007-04-05 18:35 / Bywalec forum
Ja myślę odwrotnie, że jak nawet będzie korekta, to na Biotonie raczej nieduża, bo tu już naprawdę nie ma za czego spadać. A historia wskazuje, że Biotek ogólne korekty na całym rynku znosi raczej dobrze.
BipBlop / 2007-04-06 12:25 / portfel / "Dr No"
Nie kumam jak można mieć 100% portfela w jednym papierze. Co do biotka to tez uważam ze spółka ma przyszlość, ale ladować w niego całą kasę to przesada
fuks2000 / 2007-04-05 18:48 / Tysiącznik na forum
jak piszesz, że 100% masz w Biotonie, to za co będziesz dokupował jak będzie po 2,20? To albo masz 100% albo mniej, bo coś to niespójne. Ale gratuluje odwagi, ja wywaliłem w tym tyg. ze stratą, dokupiłem Bytom. Na razie się opłacało, zobaczymy później
bloodflower / 2007-04-05 18:55 / Bywalec forum
Jak jest wolna gotóka z innych źródeł to dokupuję, ot co.
-ri- / 2007-04-05 18:23 / portfel / "Mały Miś"
Ja dzisiaj wsiadłem do rozpędzającego się polcoloru.
Miałem wszystko sprzedać....... Wielkanoc żle mi się kojarzy ,staram się w te święta być z gotówką i potem zaczynać wszystko od nowa, takie złapanie oddechu i dystansu.
Jest jak jest.
Pozdrawiam Świątecznie Mokro i Jajecznie.
:-)))
gabrik / 2007-04-05 18:23 / portfel / Wierny Forumowicz
wszystkim życzę pogodnych świąt
piotr824 / 2007-04-05 18:12 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich bardzo serdecznie póżnym popołudniem
jeśli chodzi o sesje to niezła , aczkolwiek też niezachwycająca , najwięcej radości po powrocie z pracy sprawił mi Atlantis(moja perełka, trzymam go od 2,15) , smucić może tylko jego małe zaangażowanie w moim portwelu,reszta na małym +. JEDNAK NIE TO JEST DZISIAJ NAJWAŻNIEJSZE , NAJWAZNIEJSZE SĄ ŚWIĘTA I Z TEJ OKAZJI PRAGNĘ ZŁOŻYĆ WAM WSZYSTKIM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA ZDROWYCH , WESOŁYCH , POGODNYCH I RODZINNYCH SWIĄT WIELKIEJNOCY
.............. jeszcze jedno pamiętajcie i całujcie się dopiero po jajkach :)
needle / 2007-04-05 18:24 / Bez rangi
wczorej pisał młody niezalogowany gostek , że ma i że słabo się zna
a ktoś inny napisał - to taka spółka, że jutro może kosztować 2 lub 5 - poszukaj, ciekawie będzie
warren buffet / 2007-04-05 18:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Dobra to przedstawie na świeta moj portfel:

Midas - jak podskoczy pare akcji zredukuje - tak dla hecy ot
Budopol - pierwszy do odstrzału, ale coś mi mówi zostaw... A2... może ty mi to powiesz ?
Bytom - oj perełka ostatnio
Zachodni NFI - Dzeju mowi ze spodek to sie nie kłóce :)
Swarzędz - na dłuższy termin, chyba że wcześniej da zarobić

PP Elkopa - aktywacja i PCRO
PP Octavy

dziś pograłem na fonie, na pare piw jest. gratuluje tym co wytrwali dziś na nim.

wesołego, już którys raz :)
g1962 / 2007-04-05 18:25 / Tysiącznik na forum
witaj mam go dużo od 1zł. i szybko nie sprzedam wesołych świąt smacznego jajeczka
A2 / 2007-04-05 18:16 / Spekulantka
Moje zdanie jest takie: sprzedaj jak nie masz przekonania. Ostatnio zbylam spolke ze strata co mi sie rzadko zdarza i wymienilam na inna)))bo uwazalam , ze decyzja zakupu byla nietrafiona.
warren buffet / 2007-04-05 18:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oczywiscie. nie lubie spac z czyms, do czego nie mam przekonania... ale inaczej:

napisz, co ciebie trzyma przy niej. nie przekonuj mnie, napisz co ty w niej cenisz - jak chcesz oczywiscie
piotr824 / 2007-04-05 18:13 / Tysiącznik na forum
odkupiłeś Swarzędza??????????????
warren buffet / 2007-04-05 18:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak i jak zwykle zaraz po tym spadł :) nie mam go duzo.
A2 / 2007-04-05 18:00 / Spekulantka
Wrocilam )) dziekuje tym co trzymali wigi bo moj portfel wzrosl oj wzrosl)).Odnosnie dyskusji na temat budka to powiem tak , ze mam go od dawna i nie wiem , kim jest PanR? bo jak go nie znam. brydzia do Ciebie slowko. Myslisz , ze Pan R czy ktos inny jest w stanie naklonic mnie do kupna czegokolwiek))) to odpowiadam , ze to jest dobry zart. Ja sama decyduje o tym w co wchodze np. ostatnio dobieralam Comarcha )) jestem pewna , ze nikt go poza mna go nie posiada. O naganianiu: niedawno zrobilas wywod na temat warimpex) ze go kupilas i powinnien kosztowac 500zl ( co mnie lekko rozbawilo) i wiesz co duzo osob kupilo po tym Twoim pisaniu , tyle tylko , ze Ty go od razu zbylas , a inni zostali z akcjami. Kilkakrotnie pytali czy nadal masz te spolke , ale proroczo milczalas. To wszystko. Nadchodza swieta , wiec pomyslnosci zycze.
brydzia / 2007-04-05 19:44 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja już Ci pisałam ty jestes według mnie najlepszą inwestorką na tym forum , zawsze masz wszystko najlepsze i zawsze wszystko już kupiłaś jak urosło i zawsze masz świetny wzrost z portfela tylko że nikt go nie zna

Może prześledź ostatnio co zaproponowałam przed wzrostem a nie jak Ty zawsze po fakcie i zobacz ile wzrosło ,
a jak coś zaczyna spadać to po prostu sprzedaje
a co mam wszystkich na forum nianczyć i pisać kup bo rośnie sprzedaj bo spada




Pamiętam jak raz zaproponowałaś wszystkim elstaroils bo sama go kisiłaś chyba pół roku i Wasko

Rób te swoje wielkie interesy i zarabiaj a dla mnie Ty jeszcze nigdy przed wzrostem nie napisałaś żadnej propozycji , a te Twoje mądrości i te Twoje inwestycje mam nadzieję że są prawdziwe jak i Twoje inwestycje
brydzia / 2007-04-05 20:00 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zapomniałam jeszcze dodać , że ostatnio skupowałaś bioton , był chyba po 2,3 , no faktycznie Twój portfel pęcznieje ,

Dla mnie inwestorem jest Orzeł ,Big , Siepan , i jeszcze paru których nie wymieniłam

Niestety Ty się do nich nie zaliczasz , nigdy nie podałaś co kupić wcześniej i co masz w portfelu a zawsze się mądrzysz , nawet kiedyś większość śmiała się że jest jedna inwestorka która ciągle super zarabia tylko nigdy nie podaje portfela .... ciekawe o kogo chodziło bo jak się spytałam czy chodzi o mnie to padło zaprzeczenie

Możesz porównać moje propozycje na forum i wzrosty po zaproponowaniu przeze mnie

do swoich , a warimpex według mnie przy c/z 9 jest najtańszą spółką na naszej GPW , zresztą jak i impexmetal jeszcze niedawno proponowany przeze mnie po 140 zł

Ty mnie zawsze rozśmieszasz tymi swoimi inwestycjami i interesami , pewnie właśnie się obudziłaś i wspaniały sen to był

Pozdrawiam i życzę miłych świąt
A2 / 2007-04-05 18:02 / Spekulantka
Swiat jest piekny) nawet z pędzacego samochodu.
warren buffet / 2007-04-05 18:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pan R to Risky z forum. to taka tajemnica ? poszedł, zapytał, kiedy postawią rusztowania... i o to cala afera ? wolne zarty
jarekszczecin / 2007-04-05 17:56
Dobre info o Mostach Zabrzańskich. Po świętach myślę, że ruszy
warren buffet / 2007-04-05 17:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Kiedy już trzeba będzie powiedzieć "cześć"
Kiedy już hossa pęknie i spadnie deszcz
Co ci dać, przyjacielu mych słonecznych dni
Żeby czas nie zamazał tych wzrostowych chwil?


zycze zdrowia, szczęscia, miłości i wiecznej hossy...
needle / 2007-04-05 18:02 / Bez rangi
dobrze...zrozumiałem...Warren
ale z czego tu wyjść, jak wszystko takie tanie, takie dobre, takie ładne i jeszcze z perspektywami?
bollullos / 2007-04-05 18:10 / portfel / Uznany Muł Pancerny
może właśnie dlatego, że skoro już nie może tak szybko ładnieć, pogłębiać perspektyw i zwiększać wartości do ceny, bo jest blisko szczytu, to nie może już tak szybko rosnąć?
needle / 2007-04-05 18:17 / Bez rangi
ja nie chce szybko...
ja nie chcę wogóle...no, może troszeczkę
papież na swoją II rocznicę mnie na giełdzie pobłogosławił, a i inne dni tygodnia były przyjazne
ja już zarobiłem swoje, innym życzę _TOBIE_, ale nie nie mogę czego innego robić
a przecież ani nie wiemy gdzie szczyt, ani nie musimy się go bardzo bać
wycena spółek c/z to 20, a u mnie jeszcze mniej
bollullos / 2007-04-05 18:08 / portfel / Uznany Muł Pancerny
to jeszcze jest margines na jakieś perspektywy? myślałem, że lepiej być nie może...
warren buffet / 2007-04-05 18:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
właśnie nie wiem :))
needle / 2007-04-05 18:19 / Bez rangi
ja już dzisiaj sprzedałem część BMP na wieczór (korekcił się w Reichu), choć wzrośnie pewnie jeszcze dwukrotnie, może więcej
mariusz przemysław / 2007-04-05 17:54 / portfel / Bywalec forum
Ibsys podejmie działalność deweloperską,a co jak wszyscy to wszyscy.
najcz / 2007-04-05 18:23 / Tysiącznik na forum
trzeba kupić troszkę,będzie odlot?
warren buffet / 2007-04-05 17:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Widzisz Brydziu, napisałaś, że wczoraj ktoś zbył akcje Midasa... Owszem, akcje własne, to ma związek z umorzeniem i 02... A dziś info, że ktoś sobie zakupił za 19 200 000 zł w pakieciku, i za 5 000 000 na giełdzie...

punkt widzenia zalezy od punktu stania...

pozdrawiam
brydzia / 2007-04-05 20:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale nie wiem o co chodzi, czy napisałam nieprawdę , widzę że akcje ci wzrosły to i ego się podniosło , ja tylko komuś odpowiedziałam na pytanie dlaczego TKO było chyba na kilkudziesięcioprocentowym minusie , ale ja też się mylę i co ja znaczę na giełdzie , nic i tyle

Pozdrawiam i gratuluję chociaż i Ty pisałeś że cząstkę sprzedałeś , także i Ty miałeś dość swojego ulubieńca , skoro Ty miałeś go już dość to ktoś musiał z tym coś zrobić
needle / 2007-04-05 17:39 / Bez rangi
myśłałem, że pochwalicie, cy cuś
Jarg / 2007-04-05 18:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gdzie go wkleiłeś?
warren buffet / 2007-04-05 17:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Wesołych Świąt.
. / 2007-04-05 17:29 / ................
A jednak to wlasnie WIG20 ciagnal dzis przez caly dzien cala GPW do gory.

Wesolych Swiat.!!! --:-))
świstak-owa / 2007-04-05 20:45 / Bywalec forum
Kim Ty jesteś, Kropku? :-))))
jakby z boku lub z góry ... głos spokojnego komentarza :) Wesołych Świąt :))))
. / 2007-04-06 08:44 / ................
I dla Ciebie takze.Jestem kim jestem,kims zupelnie innym niz wiekszosc forumowiczow,ale to nie powinno miec zadnego znaczenia.
Samego szczescia,zdrowia,spokoju i dlugiego zycia bez trosk --:-))
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy