Forum Polityka, aktualnościKraj

Małgorzata Szmajdzińska: Mąż był politykiem idealnym

Małgorzata Szmajdzińska: Mąż był politykiem idealnym

Wyświetlaj:
Elżbieta Mazur / 87.105.132.* / 2010-04-20 13:11
Pani Małgosiu składam Pani szczere wyrazy współczucia oraz życzę dużo siły.
Nie znałam Pani męża osobiście,ale zawsze mówiłam o Nim z szacunkiem.Miałam oddać na niego swój głos w wyborach prezydenckich.
Los zdecydował inaczej.Łączę się w bólu z Panią i najbliższymi.
Elżbieta Mazur z Wrocławia
ajka79 / 89.229.206.* / 2010-04-15 10:27
Pani Małgosiu media nie dostrzegały, ale my tak ...Był politykiem z ludzką twarzą.Spokojem,mądrością i ciepłem.Miał być moim prezydentem...miałam głosować na niego.Jestem dumna że Polska miała w swych najbliższych szeregach tak znakomitego polityka.Dziękuje za to co robił dla nas -dla Polski.
Był człowiekiem którego bardzo szanowałam i podziwiałam.
Łącze się z panią i dziećmi w bólu,myślę o pani mężu i o pani ,modlę się...
Nie zapomnę...Naród który nie pamięta umiera.
Bożena S / 85.222.86.* / 2010-04-15 23:48
Pani Małgosiu wyrazy współczucia dla Pani, Agnieszki i Andrzeja.
logopedasp3 / 2010-04-15 09:54
Składam Pani i Pani Dzieciom wyrazy szczerego współczucia.
Pan Jerzy był godnym i moim kandydatem na prezydenta. Szanowałam i ceniłam Pana Marszałka za mądrość, ogromną kulturę i klasę polityczną.
Znałam Pani męża z bardzo ciepłych opowiadań Romana Szmjdzińskiego ojca chrzestnego
P. Jerzego , z którym pracowałam w Korzeniewie .
Dziś opłakuję wszystkich poległych w katastrofie, ale szczególnie P. Szmajdzińskiego jak bliskiego znajomego choć nigdy nie spotkaliśmy się.
Magda
dgen / 2010-04-14 09:35 / Tysiącznik na forum
sytuuję się zdecydowanie po innej stronie sceny politycznej ale Szmajdziński to był bezsprzecznie typ dżentelmena politycznego
Jan372 / 79.185.156.* / 2010-04-14 13:46
Chciałem głosować na p.Jerzego Szmajdzińskiego.Składam kondolencje na ręce p,M.Szmajdzińskiej.Zostanie na zawsze w mej pamięci - Jan
gdaewe / 80.50.233.* / 2010-04-14 10:15
Zgadza się. Ja również jestem zwolenniczką innej opcji politycznej, ale Szmajdziński był człowiekiem, który ważył słowa i nie pamiętam żadnej jego niestosownej wypowiedzi. Niewłaściwe, często obraźliwe słowa w obecnej polskiej polityce zdażają się aż nazbyt często. Mam nadzieję, że ludzie, którzy posuwali się do często obraźliwych i niesprawiedliwych słów m.in. wobec prezydenta Kaczyńskiego zweryfikują swoją postawę. Polska klasa polityczna powinna być reprezentowana przez właśnie takich polityków jak marszałek Szmajdziński czy marszałek Putra, a nie takich klaunów jak Palikot.
Tomczak / 83.17.143.* / 2010-04-14 09:56
Dokladnie. Mimo innych pogladow byl moim faworytem na prezydenta.
swirus186 / 217.113.225.* / 2010-04-14 22:55
wyrazy współczócia Pani Małgorzato. Nie znam się na polityce, ale mąż Pani według mnie był bardzo mądrym i szacownym politykiem bardzo lubiłam jego mądre wypowiedzi i działania
małgosia szmajdzińska / 81.168.169.* / 2010-04-17 07:10
Ja jako górnik Polskiej Miedzi stawiałem Go za wzór Polskiej służby dyplomatycznej zawsze był w naszych sercach szczere kondolencje proszę przyjąć a życie musi iść dalej nawet z tą zadra w sercu pozdrawiam.

Najnowsze wpisy