Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Mało przekonywująca zwyżka indeksów

Mało przekonywująca zwyżka indeksów

hajdi / .* / 2005-03-07 17:50
Komentarze do wiadomości: Mało przekonywująca zwyżka indeksów.
Wyświetlaj:
Giant / .* / 2005-03-07 19:00
Siedzę i myśle....3 zeta za byczki to dobra cena, żeby kupić czy lepiej odpuścić?
orzech / .* / 2005-03-07 20:32
Hej ! Giant ! Łączę się z Tobą w myśleniu. Te byczki zalazły mi pod korę. Muszę się z tym przespać i zobaczyć co będzie jutro rano. Palec mi drży na spuście (klawiszu) coby kupić ;-)) Byki już tak nisko latać nie będą jak dziś :-)
dropshot / .* / 2005-03-07 23:27
a ja nie jestem taki przekonany do Waszych byczków... ale zobaczymy :))
anna / .* / 2005-03-07 19:00
Ja na mieszku, becie, sofcie do przodu, ale co z tego jak w plecy na energi. :(
strokuś / .* / 2005-03-07 20:09
ja dzisiaj przyjemne 1,8% do przodu dzięki alprasowi, becie, softowi i molowiw miejscu tpsa (wszedłem w piątek po 22)minus na atlantisie (gdzie te tsunami mi wcięło), no i medykach - "ach złe łakomstwo... kotek przebrał miarę, musiał więc nieboraczek srogą ponieść karę"
orzeł / .* / 2005-03-07 22:15
Stroke widzę że coś ciążysz ku dużym :)! Nie dziwię się tak trzymaj a co z tym alprasem ?! Jak go widzisz i jak widzisz Amicę chętnie poznam Twoje zdanie:)
orzech / .* / 2005-03-07 18:14
Wracam z nart i co widzę? Mój portfelik uśmiechnięty. Netka - jakotako, Kredyty, Borys i Zozole - rura do góry. Hm... może tylko wtedy jak nie siedzę przed kompem rosną ;-)OK. Jutro posiedzę od początku sesji tak do... południa. Zobaczymy jaki to ma wpływ na kurs. Jak będzie spadało (tfu!!!) to zamykam komp i znikam ;-)))))
hajdi / .* / 2005-03-07 17:50
Wiem orzelku ze 3,09 spojrzalem w piatek na TKO byl ponizej trojki bo jakis gargamel wyrzucil 50000 akcji na S zreszta tak jak dzis Co sadzisz o tych gierkach na bykach dzisiaj Cos tam sie kroi. nie spodziewalem sie ze dzis jeszcze poleci w kazdym badz razie jutro sprobuje wystawic po 3,05 Orzelku co sadzisz o MNI i po ile oddajemy softa
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy