Forum Polityka, aktualnościKraj

Małżeństwa homoseksualne i adopcja dzieci będą legalne we Francji

Małżeństwa homoseksualne i adopcja dzieci będą legalne we Francji

Wyświetlaj:
co_ja_tutaj_robie / 2013-02-13 12:33
europa sie calkowicie cofa, pozostaje pod wplywem ekspansji muzułmanskiej i innych religi. strach poyslec co bedzie za 10 lat.... nie jest to dobry czas dla europy i panst czlonkowskich wspolnoty europejskiej
sid2013 / 88.19.150.* / 2013-02-13 02:46
prawicowcy cofacie sie do sredniowiecza Europa idze dalej,jak chcecie panstwa wyznaniowego ,,,to do Iranu papa
leo777 / 31.11.138.* / 2013-02-13 11:33
sadzisz towarzyszu,ze ten "postep" bedacy w istocie rozpasaniem i anarchia prowadzi nas ku "swietlanej przyszlosci"? 10 lat temu srodowiska homo chcialy tylko toleancji i zeby ich nie przesladowac ze wzgledu na swe upodobania seksualne, teraz maja juz znacznie wiecej i ciqgle pojawiaja sie nowe zadania. Kiedy beda usatysfakcjonowani? Gdy heteroseksualna wiekszosc bedzie musiala przepraszac za to, ze nie sa homo? Dlaczego kazdy kto osmiela Sie miec inne poglady niz wplywowe lobby homoseksualne z miejsca zostaje histerycznie okrzyczany "homofobem" lub "nazista" ewentualnie "zacofancem"? Czy srodowiska homoseksuallmne sa rowniez na tyle tolerancyjne i otwarte na dyskusje, ze pozwola mi miec odmienna opinie i nie przyklejac mi zadnej latki?
mimak / 2013-02-13 02:24
Niestety w Polsce ludzie nie potrafią myśleć samodzielnie ani zrozumieć na czym polega demokracja. Nie rozumieją też równości wobec prawa. Mają wypaczone pojęcie moralności, które określają wyłącznie w kontekście wykładni religii katolickiej....
A pomyśleć że kiedyś Polska była orędownikiem tolerancji w Europie...
11bc / 94.75.114.* / 2013-02-12 22:47
Ciekawe, co powie synek wychowany przez takich
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
gdy poczuje wolę bożą do panienki i zrozumie swoją krzywdę. Który pierwszy z tatusiów będzie miał połamaną szczękę, mama-tato, czy tata-tato? Współczuję im starości u takich wychowanków. Ale w końcu zapłata musi nastąpić.
sid2013 / 88.19.150.* / 2013-02-13 02:38
TO nie jest kwestia wychowania,geje nie wychowuja sie tylko w rodzinach homoseksualnych a zboczency rodza sie tez w rodzinach hetero,a jak wiesz pedofilia szerzy sie raczej w koscieke,a boga to ty zostaw w spokoju bo go nie znasz
zulux_tradex2 / 93.157.88.* / 2013-02-12 23:47
a co to za różnica kto cie wychowa???, chyba najważniejsze jest to na kogo cie wychowano i jakie wartości przekazano..Ale ty przecież tego nie zrozumiesz, twój światopogląd ukształtował kler, siostrzyczki zakonne...Ty nie masz i nigdy nie miałeś swojego zdania
m-53 / 95.49.175.* / 2013-02-13 01:06

a co to za różnica kto cie wychowa???

Dla mnie zasadnicza.
Wychowała mnie Matka - Kobieta i Ojciec - Mężczyzna.
Każde z nich wniosło w moje wychowanie wartości przynależne płci (postrzeganej tradycyjnie) jak i obowiązek poszanowania odmienności. Wpoili mi szacunek dla Matki i Ojca. Dla Rodziny.
W pokoleniu moich rodziców nie było wśród kobiet "feministek". Były wręcz antyfeministyczne.
Feminizm przełomu wieków uważały za ruch nieudaczników grających zewnętrznymi narządami płciowymi o sukces. Były wykształcone , niezależne, wolne.
Reasumując - wolę wychowanie przez siostry zakonne niż dwie matki lesbijki.

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
11bc / 94.75.114.* / 2013-02-13 10:44
@m-53 Dzięki. Myślący zrozumie. Zaślepiony dalej będzie twierdził że deszcz pada.Wykształceni adwersarze zapominają, że rodzic dopóty ma wpływ na wychowanie, dopóki media lub środowisko nie ukształtują w młodym człowieku buntu wbrew rodzicom i temu (zasadom) które wyniósł z domu, czyli z prawdziwej rodziny.Ideologia buntu ruszyła pod hasłem np. "Róbta co chceta" i innymi. Nie chcą zauważyć, że kształtowany przez dzikie media staje się pedofilem. Dostaje się do organów państwowych, Kościoła, szkół czyniąc krzywdę wszystkim a najbardziej młodszym i wrażliwym. Najlepiej @sid2013, odpowiedzialność przypisałby Kościołowi.Zapomina, że to nie Kościół wychował takiego człowieka, lecz go wychowanego dostał, nie wiedząc o jego wypaczeniach. I na pewno niejeden " z tatusiów będzie miał połamaną szczękę", oby tylko szczękę, bo za 20 lat tatusiowie będą zgrzybiali, załamani,

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

Dopiero zacznie się koszmar i zbieranie zapłaty za skrzywienie młodego i wypaczenie ludzkości. A gdzie cała radość z oczekiwania na własne dziecko i jego dorastania w obecności naturalnych rodziców.
A kto im
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

poda szklankę wody na starość, gdy ICH wychowanek inaczej spojrzy na świat?? To dopiero będzie dramat. Takim państwo powinno pomagać, leczyć ICH, a nie sprzyjać w deprawowaniu świata, a w szczególności krzywdzenia najmłodszych i niewinnych dzieci.
11bc / 94.75.114.* / 2013-02-13 16:47
MODERATORZE Money.pl Podaj czym naruszyłem regulamin Forum.
Czy rzeczowa dyskusja o wypaczeniach natury a w tym i człowieczeństwa jest naruszeniem forum? To po co ono jest>
Po drugie pytam: Czy proponowany model rodziny kobieta-matka i druga kobieta-ojciec i odwrotnie, gwarantuje przyrost ludzi czy degradację ludzkości, nie mówiąc o demoralizacji jej?
Czy myślicie że ludzkość na lepsze się zmieni, kiedy zamiast z babą, chłop z chłopem się żeni.

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl (Prosimy nie obrażać innych).---------
11bc / 94.75.114.* / 2013-02-14 09:21
Szanowny MODERATORZE Forum Money.pl po raz drugi.Sami chcecie aby społeczeństwo polskie wypowiadało się na wasze artykuły, w tym przypadku na sytuację we Francji. Tu jest Polska i pełna demokracja wypowiadania się. W moich postach i innych forumowiczów jak "m-53" nie było obrażania. zulux_tradex2 napisał: " twój światopogląd ukształtował kler, siostrzyczki zakonne..." Jakim prawem ten zulux ubliża mnie, znieważa kler i Siostry zakonne, jeśli nie wie kto mnie wychowywał. Czyżby wychowują swoich podopiecznych na zboczeńców? Gdzie dowody?. Tego UBLIŻANIA NIE WIDZICIE? sid2013 NAPISAŁ:" a jak wiesz pedofilia szerzy sie raczej w koscieke" DLACZEGO nie widzicie jak m-53 jest stronniczy i winę pedofilii przypisuje tylko Kościołowi, gdzie to nie Kościół wychował a pisałem "dostał" wychowanego - ukształtowanego. Takie ubliżanie i znieważanie wg was jest w porządku? Kościół przyjmując kandydata nie wie co kandydat na księdza nosi pod czaszką? Jakim prawem pozwalacie uogólniać oskarżenia i kierować je nie pod ten co trzeba adres? Dlaczego jesteście STRONNICZY? Wasz cytat do mnie: (Prosimy nie obrażać innych).------ to pełna wasza kompromitacja. Pytam, kto tu został obrażony? Francuski burdel? Śmietankę z tego co robią, będą spijali sami Francuzi. Jak sobie pościelą, tak się wyśpią. Chcecie naszych opinii, to je macie i precz z łapami od ich manipulowania. ŻĄDAM merytorycznego wyjaśnienia: KTO imiennie został przeze mnie obrażony. Gdyż ja nie widzę nazwisk
To WY dopuściliście do obrażenia i znieważania MNIE, Kościół, Siostry zakonne, Księży i NIE CHCECIE tych obrażeń usunąć. Czyżbyście nie czytali w ostatnich dniach o angielskim aktorze pedofilu i pozwy o odszkodowania po jego śmierci. Mam poszukać gdzie pisaliście lub na wp.pl To dlaczego polskie społeczeństwo ma być bierne. Wypaczeń, chorób umysłowych nie leczy się w przeciągu kilku dni. Wiecie dobrze, że leczenie takich osób to potworne koszty społeczne. A kto naprawi zrujnowane życie dzieciom (obecnie dorosłym) po np. angielski aktorze? Macie na to receptę.
Jeśli ktoś ma skłonności grzebania w czyjej pupie, to lepiej niech trzyma to w tajemnicy, bo jak słucham wypowiedzi na ulicy i to ludzi młodych, w Polsce obyczaje francuskie deprawowania Rodziny, nie przejdą. Życzę Ci Moderatorze lepszej koncentracji w czytaniu WSZYSTKICH postów, a nie wybiórczo. A jeśli masz trudności w czytaniu, w pełnieniu roli obiektywnej,to winieneś wiedzieć, gdzie uzupełnia się braki. Miłego dnia.
pedał rowerowy / 77.254.232.* / 2013-02-12 22:55

Który pierwszy z tatusiów będzie miał połamaną szczękę, mama-tato, czy tata-tato?

Niestety, najbardziej prawdopodobne jest to, ze to synek będzie miał połamana szczękę, jak się tatusiowie dowiedzą, ze mu w oko wpadła - o zgrozo - kobieta.
jan28999 / 83.23.137.* / 2013-02-12 22:15
To sobie postępowi Francuzi wybrali postępowego prezydenta.
Hasło - egalite, fraternite liberte - górą.
sdfg / 31.63.71.* / 2013-02-12 21:12
homoseksualizm w islamie jest karany smiercią. A oni mają po 5-6 dzieci, czyli dwa pokolenia
prezydęt / 178.37.103.* / 2013-02-12 20:41
Nie dziwie się, że takie żeczy dzieją się w - było ni było - ojczyźnie komunizmu. Dziwię się polskim wyborcom krajowego lewactwa, którzy posiadanie kablówki uważają za awans społeczny warty łajdactwa.

Najnowsze wpisy