Forum Forum inwestycyjneFundusze

Mam 20 000 chciałbym ulokowac te pieniądze w funduszu inwestycyjnym na okolo 2-3 lata, lecz ...

Mam 20 000 chciałbym ulokowac te pieniądze w funduszu inwestycyjnym na okolo 2-3 lata, lecz ...

Rooland / 2007-03-14 18:47
... nie wiem dokladnie gdzie ... widząc po wykresach i po obserwacji co sie dzieje na giełdzie chciałem wejść w DWS top 25 lub (i) ING mały i średnich społek lecz juz zaprzestały sprzedazy swoich funduszy ... :/ ... (to była wersja w akcje i ryzykownie), mniej ryzykownie chce wejsc w ING SubFundusz Budownictwa i Nieruchomosciami Plus(parasolowa opcja) ponieważ jak sama nazwa wskazuje budownictwo i nieruchomosci bedą na bank rosły ale jak szybko ? hmm chciałbym aby ktoś mi doradził w co lepiej wejsc... rownież ryzykownie jak i mniej ... Pozdrawiam i dziekuje
Wyświetlaj:
yeah bunny / 31.105.178.* / 2012-02-15 00:04
jak sama nazwa wskazuje nieruchomości będą na bank rosły... no rozj e bał mnie ten post...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy