Forum Forum inwestycyjneFundusze

Mam do zainwestowania 10 tys, docelowo 40 tyś

Mam do zainwestowania 10 tys, docelowo 40 tyś

Sajmony / 83.13.146.* / 2007-03-20 17:00
Tak jak w temacie, chciał bym zainwestowac na poczatek 10 tyś, ale docelowo by było ok. 40-50 tyś na jakieś 2/3 lata dlatego oczekuje porady w co najlepiej zainwestować, posiadam konto w mbanku dlatego myślałem o funduszach inwestycyjnych ale nie mam doświadczenia w tej dziedzinie inwestycji, dlatego proszę o odpowiedź i radę bo lokata jest już mało zadawalajaca.
Wyświetlaj:
marekdoradca / 2007-04-08 19:59 / Uwaga: spamuje, łamiąc regulamin tego forum
Regulamin forum
LBas / 2007-03-27 07:58 / Bywalec forum
Witam ! Jak masz konto w mBanku to możesz wejść pod parasol AIG i wybrać jakiś fundusz w zależności od stopnia ryzyka , jak inwestujesz powyżej trzech lat to ja bym wszedł w akcyjne fundusze za połowe kwoty a drugą połowe zainwestował bym w PZU MiŚ Spółki ,ale musisz sam ocenić jakie ryzyko jesteś wstanie ponieś , a na początek radze zajrzeć do archiwum funduszy i tam zobaczysz że były lata że fundusze traciły a nie tylko zarabiały jak w ostatnich latach . Powodzenia
marsonek / 2007-03-28 23:36 / "Funduszman"
trzymaj reke na pulsie i wal w fundusze akcyjne - bedzie mowa o bessie to przejdziesz na pieniezne albo pogodzisz sie z lokata bankowa. Powodzenia
TiBO / 2007-03-27 01:12
Witam,
a zastanawiałeś się nad dłuższą inwestycją: 5-6 lat?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy