Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

mam niesprzedane w wezwaniu akcje ZEG-a

mam niesprzedane w wezwaniu akcje ZEG-a

wiwi896 / 188.33.10.* / 2011-07-15 13:42
Mam niesprzedane w wezwaniu akcje spółki ZEG .Czy ktoś jest w podobnej sytuacji
Wyświetlaj:
zyga565 / 93.179.214.* / 2011-07-20 15:05
cieszę się bardzo,że ktoś poruszył ten temat,bo ja też ma niesprzedane akcje ZEG-a.MOŻE KTOŚ się też odezwie
Ciułacz / 2011-07-16 19:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czyli dalej jesteś wspólnikiem. Nic ci nie przepadło tylko że teraz sprzedać to nie takie proste.Ale np jak będzie dywidenda wypłacana to Ci się należy.
Na walne zebranie powinieneś być powiadamiany (Jak maja twoje namiary) i jak będziesz miał czas tam być to się pojaw bo po mimo twojej znikomej liczby głosów będziesz miał coś symbolicznego do powiedzenia, a to z powodu że na takim zebraniu może się okazać że osób uprawnionych do oddania głosu jest od 2
do 5 osób.Może być taki paradoks że jedna osoba może sobą reprezentować 99.9999 % głosów a Ty 0,0001% głosów, a reszta biorących w zebraniu to sekretarki, księgowe i inne osoby przyboczne.
Zdziałać tam nic nie zdziałasz ale jak szukasz pracy i oni kogoś takiego jak Ty poszukują to dobry kontakt.
Daj znać jak to się potoczyło, tu może być sporo ciekawskich.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy