Forum W wolnym czasieLifestyle

Mam problem z kredytem frankowym

Mam problem z kredytem frankowym

Piotr258 / 212.7.215.* / 2020-11-27 11:17
Mam problem z kredytem frankowym, który spłacam 12 lat i kwota pozostała do spłaty została jest niedużo mniejsza niż to co było na początku. I tak się zastanawiam jak to ewentualnie ogarnąć. Podobno sporo osób zakłada sprawy sądowe, jak macie kogoś kto się zajmuje tym tematem to dajcie znać.
Wyświetlaj:
Siemowit / 5.173.137.* / 2021-10-24 19:04
Kwestie kredytu polecam skonsultować z dobrym doradcą finansowym. Osobiście polecam specjalistów z DG-Inwest.
adammii88 / 212.7.215.* / 2021-10-12 10:51
Oferta jeśli chodzi o kancelarię BeWa wypada super, bo tematyka jest ich jedyną i tym samym faktycznie skupiają się na sprawach, są na bieżąco z tym jak sądy się zachowują i to ułatwia też podjęcie działań jeśli chodzi o strategię prowadzenia takiej sprawy. Warto więc taką kwestię mieć na uwadze i jak szukasz pomocy prawnej to uważam, że z nimi faktycznie będzie się warto skontaktować i z tej pomocy skorzystać.
adarrt / 212.7.215.* / 2021-09-30 11:49
Wyślij przez stronę www.bewagroup.pl swoją umowę kredytową i na drugi dzień będziesz miał analizę tematu i od nich konkretne informacje jak można działać w danej sprawie, co ewentualnie przed sądem będzie można próbować ugrać. Taka pomoc osób z doświadczeniem w tej tematyce będzie niezwykle cenna, warto z tej propozycji skorzystać, skoro taka możliwość faktycznie się pojawia
wojikkk / 212.7.215.* / 2021-08-11 08:47
Na pewno frankowymi kredytami zajmuje się między innymi kancelaria www.bewagroup.pl. Moją sprawę prowadzili i udało się ją pozytywnie rozstrzygnąć. Sprawa już po rozliczeniu z bankiem więc ja w końcu ucywilizowałem w moim przypadku kredyt frankowy i jakoś wychodzę po latach na prostą z tym wszystkim. Ale powiem szczerze, że łatwo nie było więc ktoś kto dobrze zna temat na pewno się przyda.
marttt / 212.7.215.* / 2021-07-06 10:11
Uważam, że takim dobrym rozwiązaniem będzie kierunek kancelarii, w której pracuje Pan Mateusz Noga (https://www.kancelarianik.pl/). Duże doświadczenie właśnie w sprawach frankowych więc można liczyć na jej pomoc i pomoc jej kancelarii. Jeśli ktoś chce taką sprawę u siebie poprowadzić to ta kancelaria super wypada.
Marek78 / 77.111.247.* / 2020-12-09 10:53
Ja miałem, a właściwie to nadal mam kredyt walutowy, ale długi czas zamiast maleć to zobowiązanie rosło i dopiero po kontakcie z www.kancelarianik.pl udało się ten temat rozwiązać, sprawa przeprowadzona i pozytywne dla mnie rozstrzygnięcie sądu. Bank walczył, ale w końcu to co spłaciłem zostało umorzone a nie, że ciągle kwota do spłaty na stałym poziomie a rata miesiąc w miesiąc leci.

Najnowsze wpisy