Forum Forum emerytalneOFE

mam problem z wyborem funduszu!

mam problem z wyborem funduszu!

Karmazynowy Król / 2011-04-28 12:53
Witam, mam pewien problem co do wybory funduszu emerytalnego, czy w ogóle jest jeszcze sens wyboru jakiegokolwiek funduszu , skoro i tak mnie oskubią? A jęśli jednak tak nie jest to który możecie mi polecić?
Wyświetlaj:
tańczący_z_fundami / 193.41.231.* / 2011-06-01 11:03
Nie ma żadnego znaczenia który OFE wybierzesz. I tak za kilka lat znikną. z 7,3% miesięcznej składki PO zabrało 2/3 czyli 5% do bankrutującego ZUS-u. Zostało 2,3%. Poniewaz ZUS przeżera wszystku co się weń wrzuci, przeżre i to, tylko nie wiadomo jak długo to potrwa, może rok, może 2 może 3. Potem rząd sięgnie po pozostałe 2,3% oraz zabierze środki zgromadzone do tej pory w OFE. "Nie ma takiej niesprawiedliwości jakiej nie dupuściłby się nawet najbardziej demokratyczny rząd kiedy zabraknie mu pieniędzy". Precedens już jest - wyrok Sądu Najwyższego w Polsce orzekł iż pieniądze w OFE nie są własnością ubezpieczonego - tylko publiczną.
stokrotka99 / 79.162.232.* / 2011-05-29 22:09
witam.Nie oskubią,a na dodatek środki są dziedziczone.Polecam AXA,nie wiem w jakim jesteś wieku,podejrzewam,że jesteś młody,więc masz obowiązek wybrać fundusz.Napisz,to pomogę

Najnowsze wpisy