Forum Forum inwestycyjneFundusze

Mam Pytanie - Prosze o Odpowiedz.

Mam Pytanie - Prosze o Odpowiedz.

Xebrii / 2006-07-31 22:01
Witam Serdecznie!
Jestem ochroniarzem w Londynie, zarabiam około 11.000 tys zł miesiecznie netto. Mam pytanie odnośnie inwestycji lub planów oszczędnościowych a dokładnie, czy znacie jakiś bank lub społke które mają najkorzystniejszą ofertę? Chodzi mi o oszczędzanie przez powiedzmy 20 lat, oraz miesiecznych wpłatach 6000 zł, bardzo by mi zależało na jak najlepszej stopie %. Czy wogole opłaca sie wchodzić w plan oszczędnościowy?
Prosze o odpowiedz, bede wdzięczny,
Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
Rihanna / 81.190.7.* / 2006-08-02 22:12
20 lat to długi okres czasu. Jak rozumiem, zależy Ci na regularności wpłat i aby ktoś skutecznie obracała zainwestowanymi przez Ciebie pieniędzmi?
Osobiście polecam Przyszłość 70 firmy Gerling. Produkt mało znany, ale chya najepszy wśród długoterminowych programów inwestycyjnych. Łączy zalety inwestowania z ubezpieczeniem (SU tylko 1000 zł). Miesiącznie 125 zł wpłacisz na tzw. składkę regularną, a resztę na dodatkową. Największe opłaty pobierane są od regularnej, więc od dodatkowej jest największy zysk. Po 20 latach wartość wykupu polisy zdecydowanie może przekroczyć 3 milio y złotych.
W razie pytań- pisz.
pozdrawiam
Konsultant Money.pl / 2006-08-01 18:11 / Specjalista Money.pl
Proponuję inwestycję częściowo w fundusze akcji i częściowo w fundusze stabilnego wzrostu. Podzial kapitału zwiększy możliwość zysku i zmniejszy ryzyko inwestycji.

Zapraszam do działu FUNDUSZE - http://www.money.pl/fundusze/ . Zamieściliśmy w nim
zarówno narzędzia umożliwiające porównanie wynikow funduszy jak i poradniki, które powinny pomóc w zapoznaniu się z ta formą inwestycji i wybór najodpowiedniejszej opcji.
analityk / 2006-08-01 01:42 / portfel / Bywalec forum
przedstawię ofertę, proszę o pytanie na skrzynkę
analizy@tlen.pl
Xebrii / 2006-08-01 08:56
ok wysłałem juz do pana emaile czekam na odpowiedz, pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy