Forum Polityka, aktualnościŚwiat

"Mamy nowy gospodarczy podział Europy"

"Mamy nowy gospodarczy podział Europy"

Money.pl / 2010-09-08 09:37
Komentarze do wiadomości: "Mamy nowy gospodarczy podział Europy".
Wyświetlaj:
acomitam / 83.25.140.* / 2010-09-08 15:15
Polskę zaliczyła do krajów północy? Widać PO i Radek Sikorski imają się wszelkich metod, aby zamydlić Polakom oczy. I trzeba przyznać, że im się to udaje. Z tym, że przy wrodzonej głupocie naszych rodaków, specjalnie wysilać się nie trzeba.
prof.Ciekawski / 213.77.8.* / 2010-09-08 10:03
Dzięki teorii Applebaum Polska stała się krajem południowym. Tylko czekać jak na warszawskiej palmie pojawią się prawdziwe owoce.
oszołom V / 77.255.159.* / 2010-09-08 09:37
Radek S. żona uprawia promocji Polski w USA dla nowych interesów. Czekam kiedy bufetowa w wawie wyda zezwolenie na budowe synagogi
bbkm / 213.25.109.* / 2010-09-08 10:38
Wiele ostatnio czytam na temat "miłości do Żydów". Czy chcesz tego drogi rodaku czy nie, Oni są wybrani przez Boga od wieków, a my możemy się od nich uczyć !!!. Odsyłam do lektury.

Ks. Ezechiela 39:25-29
25. Dlatego tak mówi Pan Bóg: Teraz odwrócę los Jakuba i zmiłuję się nad całym domem Izraela, i zatroszczę się o moje święte imię.
26. I zapomną oni o swojej hańbie i o wszystkich swoich niewiernościach, których dopuścili się przeciwko Mnie, gdy bezpiecznie żyć będą w swoim kraju, a nikt ich nie będzie niepokoił,
27. gdy spośród narodów sprowadzę ich i zgromadzę ich z rąk nieprzyjaciół, i okażę się w nich świętym przed oczami wielu narodów pogańskich.
28. I poznają, że Ja, Pan, jestem ich Bogiem, gdy wyprowadziwszy ich na wygnanie pomiędzy pogan, zgromadzę ich znowu w ich kraju i nie pozostawię tam już żadnego z nich.
29. I już nie będę na przyszłość ukrywał oblicza mojego przed nimi, kiedy Ducha mojego wyleję na Izraelitów - wyrocznia Pana Boga.
(B. Tysiąclecia Ezech.39:25-29 )

Ks. Zachariasza 8:20-23
20. Tak mówi Pan Zastępów: W przyszłości przyjdą ludy i mieszkańcy wielu miast.
21. Mieszkańcy jednego miasta, idąc do drugiego, będą mówili: Pójdźmy zjednać przychylność Pana i szukać Pana Zastępów! - i ja idę także.
22. I tak liczne ludy i mnogie narody przychodzić będą, aby szukać Pana Zastępów w Jeruzalem i zjednać sobie przychylność Pana.
23. Tak mówi Pan Zastępów: W owych dniach dziesięciu mężów ze wszystkich narodów i języków uchwyci się skraju płaszcza człowieka z Judy, mówiąc: Chcemy iść z wami, albowiem zrozumieliśmy, że z wami jest Bóg.
(BT)
acomitam / 83.25.140.* / 2010-09-08 15:22
E... Coś Kolega nawija. Gdy popatrzy się na historię Żydów, od czasów starożytnych po współczesne, to widać jak często dostawali baty. Gdy już zasiedlili jakiś kraj rychło okazywało się, że ze względu na parszywe charaktery okoliczna ludność przeganiała ich na cztery wiatry. Nie dawało się z nimi pokojowo współegzystować. Jeśli to dowód na szczególne względy u Boga, to ja dziękuję. Tylko jeden durny naród, też ponoć wybrany (hi, hi...), w samym środku Europy nie wyciągnął z żydowskich pogromów wniosków i dał się osiodłać, jak stara kobyła. Poniósł i ponosi tego konsekwencje.
esu / 78.8.156.* / 2010-09-08 12:06
Uczyć się od nich możemy zabijania Arabów dla kasy z amerykańskiego budżetu zbrojeniowego z którego żyje cały Izrael, ale ta wiedza na nic nam się nie zda bo miejsca przy tym korycie są już zajęte. A obecność naszych rodaków w Amerykańskich koncernach zbrojeniowych zerowa. Kto nie wie o co chodzi to przypominam, że Izrael posiada 500 głowic nuklearnych (źródło wikipedia), 1280 czołgów Merkawa
300 czołgów M60A4
600 czołgów M60A3
400 czołgów M60
250 czołgów M48A5
800 czołgów Centurion
100 czołgów T-62
200 czołgów T-55
i mnóstwo innej broni a liczy sobie niewiele więcej mieszkańców niż województwo mazowieckie. Izrael to nie państwo, to filia amerykańskich koncernów zbrojeniowych na bliskim wschodzie.
biedo mentalna / 91.94.190.* / 2010-09-09 00:12
i jak te wypociny mają się do powyższego artukułu ?????

Najnowsze wpisy