Mamy nowy rząd

Money.pl / 2006-05-05 16:45
Komentarze do wiadomości: Mamy nowy rząd.
Wyświetlaj:
kolozmola / 212.14.5.* / 2006-05-08 08:42
Boki można zrywać. Kabaret. Pół roku temu też wieszczyliście koniec świata - upadek złotówki, krach na giełdzie, rozwalenie gospodarki i wszelkie możliwe kataklizmy. I co się stało, pseudointeligenci ? Gospodarka przyśpiesza, złotówka trzyma się jak nigdy przedtem, giełda "szczytuje", za granicą zaczęli się liczyć z naszym zdaniem itp. Więc po co ta histeria i płacz ? Aż tak bardzo boicie się, że dobiorą się wam do tyłka i miejsce łapówkarzy, złodzieji, zdrajców i bandytów wreszcie będzie w p****** ? W końcu jak się komuś nie podoba w kraju nad Wisłą to ... wolna droga. Dużo mówicie o demokracji, tolerancji itp., więc uszanujcie podstawowe reguły demokracji i bądźcie bardziej tolerancyjni dla tych ... którzy są w większości. Moralność Kalego była zawsze dla polskiej dulszczyzny znamienna, zwłaszcza tej postpezetpeerowskiej (sld, ud, uw, po, up).
strzelec1313 / 80.55.173.* / 2006-05-08 13:16
Hii dobre jedno tylko nie napisałeś, że te wszystkie zasługi to napewno nie zasługa rządu ba śmiem twierdzić, że tylko jak się ten rząd weźmie za gospodarke, to skutki mogą być całkiem odwrotne, bo nie sztuka jest wspierać bezrobotnych finansowo sztuka będzie zapewnić im prace, a pracodawców nie da się zamęczyć zwiększaniem obciążenia ich barków(jestem pracownikiem nie właścicielem firmy) . W jednym tylko popieram ten rząd że musimy więcej exportować na wschód, tylko że z ostatnich informacji jakie słyszałem nawet wielka rosja boi się naszych bojowych polityków, więc ciekawy jestem jak to osiągną :). Głosowałem na PO i mam nadzieje że te komentarze, które są przeciw tej władzy się mylą i jednak będzie dobrze :). A co do łapówkarzy i przestępców to na dzień dzisiejszy informuję cię, że najwięcej przestępstw GOSPODARCZYCH i nie tylko popełnili ludzie z samobrony, większa część z nich ma mniejsze lub większe wykroczenia, ale o tym teraz cicho sza PiS przeciesz nie może wsadzić do więzień koalicjanta :)
LP / 83.135.135.* / 2006-05-07 11:33
GŁUPOTA ma swoję CENę!!!!
Za głupotę w wyborach trzeba ponieść konsekwencje.To jest zbiorowa odpowiedzialność z konsekwencjami jakie musimy ponieść WSZYSCY za Taki wybór czy nam się to tetraz podoba czy nie !!!!! Jest to też jeszcze jedna "LEKCJA " wypracowania swojej osobistej odpowiedzialności w stosunku do tego kraju ,swojej przaszłości i współobywateli tego kraju!!!!!!!!!!!!!
pi / 83.8.145.* / 2006-05-07 09:27
Zmiany są dramatyczne, ale czy ktoś zastanawiał się, że jest to częściowo wina PO? PiS nas wszystkich oszukał, ale PO również się nie popisała. Mogli rozwiązac parlament, mogli wejść do koalicji i stopować pomysły PiS. A co zrobili? czekają aż wyborcy zniechęcą się całkowicie do PiSu i PO wygra wybory. Co z tego, że kosztem kilku lat ucisku społeczeństwa i ciemnogrodu? Jak widać PO również interes partii ceni wyżej niż dobro obywateli.
T.W. / 83.31.48.* / 2006-05-07 10:47
Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć....
Wnioskodawca / 83.21.47.* / 2006-05-07 08:24
Patrzcie na tę roześmianą gębę - szczęśliwą z osiągnięcia celu. Musimy z tą bezmyślnością, sięgających po władzę,
skończyć. Sejm musi uchwalić ustawę, wg ktorej nieudolnych przedstawicieli władzy poprostu będzie się karało tak jak kazdego reprezentanta jakiegoś zawodu. Inżynier spartoli most, idzie do p******, lekarz zabije pacjenta - do p****** z nim, oczywiście z lekarzem. Nieudacznik polityk, który bezmyślnie, wyłącznie dla wlasnej korzyści, sięga po stołek - do p******. Dopiero w takiej sytuacji będziemy mogli się spodziewać, że idiota polityk zastanowi się czy jego kwalifikacje dostateczne są aby podołać obowiązkom i nie trafić na lata do mamara.
Thoree / 83.28.128.* / 2006-05-08 21:19
Bardzo fajny pomysł, że też nie było o nim słychać wcześniej. Ale, jak bywa z dobrymi pomysłami, jak wyobrażasz sobie że "idioci politycy" ukręcą taki bicz na siebie? Aż takimi idiotami nie są. W przypadku sztywnego pacjenta skutki widać od razu. Jeżeli zacznie się dziać nie najlepiej w kraju, nie wszyscy odczują to jednakowo i jednocześnie. W każdym razie gdyby była jakakolwiek szansa że taki pomysł uda się wprowadzić w życie, podpisałbym się pod nim rękami i nogami. Pozdrawiam.
hmmm / 193.24.247.* / 2006-05-07 07:00
Regulamin forum
Przewidujący / 83.21.47.* / 2006-05-07 06:56
Ministerstwo Gospodarki Morskiej, którym jestem najbardziej zaiteresowany, obsadzono 28 letnim "fachowcem" od spraw morskich. Ha, ha, ha. Najśmieszniejsze to nazwisko!
Wiechecki?. Bedzie pewnie znowu śmiezsznie w tym kraju -pamiętacie Wiecha Wiecheckiego? Nie, zapomniałem, że teraz Was uczą jedynie obsługi komputera, komórki, picia piwa i chamstwa! Narodzie, Tylu durni w jednym miejscu, jak w naszych władzach, jeszcze nikt nie widział. Boże premier Lepper, to pewnie brzmi dumnie, ale tylko dla jego żony, bo dla społeczeństwa to tragicznie, Giertych, o Boże!
czy Pan Bóg każe nas idiotami za to, że tak długo daliśmy się wodzić za nos moskalom? A może za to, że pozwalamy jeszcze bardziej włazić jankesom w nasze sprawy.
Pawiem narodów byłaś i papugą, mówił wieszcz - znowu nie wiecie który ? E, co tam, ja Was uczyć nie każe. Róbta co chceta - jak mówi naczelny wychowawca młodzieży w tym kraju, pijta piwo,dupczta się, a Kraj nasz utonie przy takim stanowisku i ... bedzie spoko, jak teraz mówicie.
ja / 193.24.247.* / 2006-05-07 06:47
jak zmniejszyć bezrobocie w Polsce? - zwiękrzyć liczbę Ministrów....
Tylko kto będzie pracował?????
porażka / 193.24.247.* / 2006-05-07 06:41
KUŹWA, TO JEST WYŚCIG DO FOTELA NA KTÓRYM SIEDZI TERAZ KACZY KUPER!!! Gówno zrobią! Przez tyle lat gówno zrobili i tak będzie dalej! Jak można dać stanowisko państwowe karanemu?!! Gdybym był karany,to żadnej pracy bym nie dostał...!!!!! A ten ciul jest V-ce ministrem! I kolejny debil, który jaży morde bo dał becikowe, a sam ma jedno dziecko!!! My z tego szamba nigdy nie wypłyniemy.... A Chiny rosną gospodarczo w potęgę świata, a nasi tylko - do siebie i do siebie....!!!! Gówno!!!! - bo brak mi już słów....
niezadowolony / 83.142.111.* / 2006-05-06 19:56
NIE MA JAK BYć MARIONETKą MARCINKIWICZEM I NIE MIEć NIC DO POWIEDZENIA W SPRAWIE WYBORU SWOICH MINISTRóW. KTO żąDZI W PAńSTWIE MARCINKIWICZ CZY KACZOR.
owca / 83.142.122.* / 2006-05-07 21:11
ja bym powiedziała, że KACZORÓW DWÓCH...
Pitek / 83.28.148.* / 2006-05-06 17:10
No i co Oni mogą zrobić no co........

NIC
owca / 83.142.122.* / 2006-05-06 15:07
Taaaak!!! Więcej ministerstw!!! Przecież kogo jak kogo, ale Polskę na to stać!!! Kombinujcie wiecej, już i tak w tym kraju coraz mniej ludzi chce pracowac i żyć. Pozdrawiam Radą "Ministrów"...
Marcin / 2006-05-06 12:57 / Bywalec forum
świetne posunięcie PiS-u, teraz za wzrost bezrobocia i brak tych obiecanych 3 mln mieszkań odpowiedzialni będą Samoobrona i LPR, tylko dziurawe drogi sobie zostawili...
Mirro / 2006-05-06 10:46
Wstyd i hańba - owszem - ale przede wszystkim to szczyt obłudy, i to po każdej ze stron tej „koalicji”.
carlos / 81.190.59.* / 2006-05-06 08:06
Platforma olała sprawę więc innego wyjścia nie było i tyle. Zobaczymy co będzie dalej. Najwyżej się platforma z sld skumają za jakiś czas i oni pokażą że są the best.
Narodowiec / 195.205.152.* / 2006-05-06 07:56
Nie no widze ze wiekszosci sie to nie podoba a czy ta wiekszosc byla na wyborach??? Pan Lepper to populista Pan Giertych nacjonalista a Pan Kaczynski chcialby to polaczyc tak wiec prosze sie uspokoic i dac im szanse. Jakos na wczesniejsze koalicje tyle zlych komentarzy nie bylo a kradli rownie dobrze. PZDR
relikt / 83.31.48.* / 2006-05-07 10:57
Drogi Panie,
Ten zespól nie ma nic wspólnego ani z Bogiem, ani z Honorem, ani z Ojczyzną.
Rząd nierządem stoi....
T.W. / 83.31.48.* / 2006-05-07 10:46
Brawo!!!
Dać szansę oszołomom i kryminalistom bez szkól i rozumu!!
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy