Forum Forum prawneKarne

Mandat 500 zł za brak pasów i rozmowę przez telefon kom..

Mandat 500 zł za brak pasów i rozmowę przez telefon kom..

Skruszonu i zszokowany / 83.5.153.* / 2008-06-17 21:26
Mandat przyjąłem. Wydawało mi się jednak za dużo. Poszukałem i znalazłem: brak pasów 100 zł, rozmowa przez komórkę 200 zł. Jakiś nowy taryfikator wprowadzono? Napompowany i opalony na solarium pan w mundurze powiedział, że mógłby nawet wlepić mandat w wysokości 1000 zł. SZOK.
Wyświetlaj:
Haś. / 79.188.53.* / 2008-06-21 14:25
Jak pisze w pasach, to w pasach. Jak nie wolno rozmawiać przez komórkę, to nie wolno. Może warto pomyśleć czemu tak ma być, a nie szokować.
Haś / 2008-06-29 11:48
Odpowiedź taka jak pytanie : no bo tak. A poważnie, niespodzianką jest to, że są ludzie zadający takie pytania. Mało wypadków ??? To powinno być pierwsze pytanie na egzaminie na prawko. Dlaczego jeździć w pasach i nie zajmować się niczym poza prowadzeniem pojazdu ???
Skordan / 212.87.245.* / 2011-03-01 14:43
Jeśli to takie niebezpieczne to dlaczego nie zakazano palenia papierosów trzymanie w ręku gorącego kawałka papieru wydaje się o wiele większym zagrożeniem. Idąc dalej nie powinno się jeść trakcie kierowania , przecież można się zadławić, ba słuchanie radia o to jest zagrożenia kierowca zamiast skupić się na prowadzeniu słucha o kolejnych aferach gospodarczych czy politycznych o oczywiście rozproszony nie może skutecznie prowadzić pojazdu, więc dlaczego nie zakazać ? .... ano bo może przez to pewne firmy straciły by sporą część wpływów tak jak w przypadku wprowadzania zakazu używania telsonów komórkowych "pewne" firmy zyskały ...

Najnowsze wpisy