Forum Forum prawneCywilne

mandat za parkowanie

mandat za parkowanie

alamala / 2013-02-20 08:33
dostałem wezwanie do zapłacenia mandatu którego podobno otrzymałem za brak karty postojowej strefy. Problem w tym ze nie miałem żadnej informacji za wycieraczką dotycząca otrzymania mandatu. Jak mogę się bronić przed tym oskarżeniem? Czy straż miejska fotografuje każdy samochód któremu wręcza mandat?
Wyświetlaj:
stara_Frania / 2013-06-13 13:38
tak, to jest ich zabezpiecznenie wlasnie na taki wypadek gdy zniknie taka kartka z informacja, nawet jesli nie fotografowali by to sprawa trafi do sadu i sa brane pod uwage zeznania straznikow miejskich ktorzy wystaili mandat za bledne i zle parkowanie :) pozatym to ze nie masz kartki to nie oznacza ze nie bedziesz musial zaplacic tego mandatu . napewno dostaniesz wezwanie na komende badz do zaplacenia mandatu
ciasteczkowy_potworek / 2013-02-22 13:03
jesli maja udokumentowane twoje wykroczenie (a raczej napewno powinni miec) to pozostaje ci tylko udac sie do nich i wyjasnic sprawe. Bo niema co sie pchac do sadu o tak mala kwote jesli maja na ciebie dowody
dzidziak / 2013-02-20 14:20
straż miejska bądź służba odpowiedzialna za kontrole parkingowa ma na swoim wyposażeniu aparat fotograficzny na którym dokumentują złe zaparkowany samochód wiec musisz się udać do nich i poprosić o wytłumaczenia
mala_mimi / 2013-03-11 12:42
dokladnie, taka maja procedure ze fotografuja dany samochod i moga w kazdej chwili udowodnic to przewinienie. Idz najlpeiej na komende i dowiedz sie o co chodzi bo siedzac w domu przy komputerze nic nie zdzialasz i nie zalatwisz

Najnowsze wpisy