Forum Forum inwestycyjneForex

Maniek_______Sierota __Krym

Maniek_______Sierota __Krym

bidnymaniek / 2009-05-11 12:02
jw. Zawsze mialem ochote na Krym.masz jakies ciekawe namiary..jak tam te drogi .kiedys myslałe m pociagiem ze Lwowa /rezerwacja miesiac wczesniej /.............w wolnej chwili prosze napisz .
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-05-11 12:09 / Tysiącznik na forum
Oprócz Kryma polecam Odessę - ma klimat

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-11 12:29 / Tysiącznik na forum

Oprócz Kryma polecam Odessę - ma klimat

bylem....znam te rejony i polecam Nikolaiev - piekniejszych dziwczat nigdzie nie zobaczysz....buhahaha....ten fenomen urody to mieszanka krwi i ma korzenie jeszcze w carskiej Rosji, gdy ukazem cara zwozono do Nikolaieva najpiekniejsze panny z calej Rosji, aby w ten sposobo zatrzymac inzynierow i budowniczych okretow, miasto mialo miec range SPB bis

w Krymie polecam rozpoczynac podroz od Simferopola - stolica Krymu, dobre miejsce na wypoczynek to Sudak ale nie w szczycie sezonu, poza tym polecam Kercz, warto zajechac do Fedosji, Olivi, Sevastopola, doskonale wina kupisz w Koktabel, warto zobaczyc Lidivie - to tam, w byly letnim palacu Romanovow, podpisano fizycznie w 1945 pakt,
droga z Kijowa na Krym OK, Krym o ktorym tu pisze to rejon gorzysty, drogi w sumie ok ale o duzym spadku i krete, w Krymie jest niewiarygodnie piekna przyroda, najlepszy okres na wyjazd to przelom lipice/sierpien, konczy sie sezon i mijaja tropiklne wrecz temperatury a morze w dalszym ciagu cieple jak woda w wannie :) szczerze polecam Krym
bax / 2009-05-11 12:11
bylem na krymie tylko raz ale za duzo nie pamietam bo piłem jeszcze wtedy tzn lubilem pic pojechal bym chetnie
bax / 2009-05-11 12:18
zwichnalem sobie noge w palacu chanow i nosilem bandaz to co mi utkwilo w pamieci wiadomo oprocz palacu :)
czytelnik5 / 83.26.241.* / 2009-05-11 13:01
hahahhahaha bax ! jak Ciebie nie lubic ! nie siedz dlugo nad wodą:)
pozdrawiam dales mi usmiech na caly dzień :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy