Forum Forum inwestycyjneForex

maniek______do sierota pln/usd AT

maniek______do sierota pln/usd AT

bidnymaniek / 2009-04-26 00:43
czy mogłbys rzucic okiem/w wolnej chwili/ na ta pare...............wyglada ze jedziemy na okolice 3.00 2.90/ lub podrygi pod 3.53 i dopiero zjazd....wiem ze ta para słabo zna AT ................ja tez...

podobnie na franku........


pozdrawiam:)
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-04-26 17:46 / Tysiącznik na forum
ciekawsze beda wyniki za kwiecien hahahahha
sierota marycha / 2009-04-26 18:23 / Tysiącznik na forum
_____________do GREEN i BIDNYMANIEK

zalecam ostroznosc ale bez poplochu, 3 i przebicie tego poziomu trzeba zakladac ale to hipoteza a nie pewnik, podobna sytuacja rysyuje sie na xau, PLN chodzil z ropa, czy ta krelacja jest w dalszym ciagu aktualne nie wiem, bo nie sledze PLN na biezaco i systematycznie, pozdrawiam
marta zb / 2009-05-20 21:35
to sierotka zacznij śledzic te pln - zrob to dla nas potrzebujacych:)
anka z bankiera / 2009-05-20 21:45 / Bywalec forum

to sierotka zacznij śledzic te pln - zrob to dla nas potrzebujacych:)

jestem za:)))
sierota marycha / 2009-05-20 21:37 / Tysiącznik na forum

to sierotka zacznij śledzic te pln - zrob to dla nas potrzebujacych:)

a kto bedzie robil za mnie to co ja robie?
marta zb / 2009-05-20 21:40
hm.....mogę pomoc:) ale kasa sie dzielimy 50/50 :))
sierota marycha / 2009-05-20 21:46 / Tysiącznik na forum
.....lepiej nie, bo bylyby z tego dzieci....buahahahahha......trader to samotnik a plec przeciwna rozprasza koncentracje i mysli......
marta zb / 2009-05-20 21:50
nie, no nie mów że jesteś samotnikiem, nie wierzę :)
sierota marycha / 2009-05-20 21:54 / Tysiącznik na forum

nie, no nie mów że jesteś samotnikiem, nie wierzę :)

nie, zartowalem mam jeszcze motocykl.....buahahaha
anka z bankiera / 2009-05-20 21:50 / Bywalec forum

trader to samotnik

wreszcie dowiedziałam się dlaczego nie wyszłam za tradera;)))idę na You can dance:)
marta zb / 2009-05-20 21:52
aniu zawsze można mieć kochana tra dera:))
bidnymaniek / 2009-04-26 17:44 / Tysiącznik na forum
dzieki !ale juz jestem przygotowany:)..czekam jak podejdzie wyzej ich zakupu i nakazuje im wyskok w papiera
greenstar / 2009-04-26 17:33 / Pogromca jeleni
maniek, bax..........................uwaga! jutro - 27.04 o godz 10 będzie podany wskaznik o sprzedaży detalicznej za marzec w Polsce - prognoza o,2 r/r - poprzednia -1,6% r/r................i stopa bezrobocia za marzec prognoza 11,2%, poprzednia wartość 10,9%.........................to mogą być wazne dane dla złotowki..................chociaż RPP zapiera sie, ze w kwietniu nie będzie obnizki stóp, to moze mieć wplyw na kurs
Maks_ / 2009-04-26 13:31 / Tysiącznik na forum
Mam pytanie: jeśli spadek USD/PLN do poziomu 3,0 -2,9, to czy odbije w górę?
Pytanie w świetle zachowania pary EUR/USD - czy po przebiciu poziomu 3,4 i cofnięciu możliwy jest zjazd do celu 1,27?
Jaki na zachowanie pary EUR/USD będzie miał wpływ raport Bafin (rzekomo ogromna ilość "złych" kredytów czołowych niemieckich banków)?
Mam trochę tego dolca i w sumie chciałbym się już go pozbyć (nie ukrywam kurs 3,70 byłby marzeniem). Czy może jednak wstrzymać się, zacisnąć pasa i przeżyć prawdopodobny poziom 2,9-3,0?
Wyjaśniam, że dolara nie kupowałem, więc ewentualna obniżka kursu będzie tylko utraconą korzyścią a nie rzeczywistą stratą.

Pozdrawiam i przepraszam jeśli zaśmieciłem wątek
sierota marycha / 2009-04-26 13:53 / Tysiącznik na forum
do_________________MAKS

Maks, PLN chodzi z ropa, choc nie wiem czy ta korelacja jest jeszcze w pelni aktualna bo korelacje maja to do siebie, ze rownie szybko zanikaja jak i pojawiaja sie,
decyzja w temacie USD zalezy od Twojej strategii, mozna pozbyc sie USD aby dokupic na spadku, w mojej ocenie poziom 3 z ewentualnym przebiciem jest realny ale poczekajmy chwile do wyklarowania sytuacji
o EUR/USD pisalem w czytance na weekend - wszystko co obserwujesz na EUR/USD to korekty w trendzie spadkowym EUR - cel 1.23 choc nie mozna z cala pewnoscia wykluczyc spadku ponizej parytetu, pozdrawiam
greenstar / 2009-04-26 13:18 / Pogromca jeleni
nie ma tragedii, jest parę dni na obrocenie walutą...............na drobne wydatki............hahahah
bidnymaniek / 2009-04-26 13:17 / Tysiącznik na forum

Maniek, wyglada mi to jednak na oparcie na poziomie 3 z mozliwoscia lekkiego przebicia,
ale poczekajmy

i własnie tego sie obawiam ..a siedza na $ w okolicy 3.40..............wizja green bardziej mi sie podoba.ale to nie jest koncert zyczeń do tego wystarczy ze wezma łape i 3.15 przelecimy w 3 dni
greenstar / 2009-04-26 13:03 / Pogromca jeleni
ok - jezeli mozliwy jest ruch korekcyjny na eur/usd do poziomu 1,34 to usd/pln spadek max do poziomu 3,35 - 3,25..............niżej nie widzę......w tej chwili -bo poziom 3,18 juz był i nawet nie doszedł do oporu 3,15............i nie wcześniej niż w maju- choc piszę to bez przekonania.......................na ten tydzień mam inną wizję swiata.............hahahahah -------zobaczymy czy trafna
bidnymaniek / 2009-04-26 12:53 / Tysiącznik na forum
zreszta znasz forumowiczów ..jaki byłby lament w chwili takiego ruchu..........
pozdrawiam w tych pieknych okolicznosciach przyrody :)
sierota marycha / 2009-04-26 13:07 / Tysiącznik na forum
Maniek, wyglada mi to jednak na oparcie na poziomie 3 z mozliwoscia lekkiego przebicia, ale poczekajmy,
jezeli ktos wszedl na pziomie 3,5 to niewatpliwie spanikuje bo takiego ruchu nie spodziewal sie
bidnymaniek / 2009-04-26 12:51 / Tysiącznik na forum
Green@ twój wariant

ale bardziej prawdopodobny wg
mnie jest inny wariant , ktory zaklada wzrost na tej parze do poziomow 3,55-60. zakladać
można, że jest to koniec korekcynej 4-ki i teraz czas na ruch w górę

bardzo mi osobiscie sie podoba.................i jestem za
tylko wydaje mi sie ze jestesmy juz w innym miejscu na fali :( do tego wzrost EUR/USD 1.34 a zawsze wzrost tej pary powodował spadek walut do PLN...........................

dlatego zadałem pytanie..............mam kilku znajomych co siedza na $ i takie przebicie 3zł spowodował by panike :) wiec zastanawiam sie czy nie radzic im wyskok z papieru na powiedzmy 2tyg
greenstar / 2009-04-26 11:32 / Pogromca jeleni
manius ten wariant , który przedstawileś jest też możliwy ale bardziej prawdopodobny wg mnie jest inny wariant , ktory zaklada wzrost na tej parze do poziomow 3,55-60. zakladać można, że jest to koniec korekcynej 4-ki i teraz czas na ruch w górę,................za tym wariantem przemawia - juz nie at - ale tradycyjny wzrost na tej parze w końcówce miesiąca - ze znanych przyczyn. .................mozliwy jest też ruch boczny.............................. na parze eur/usd możliwy jest ruch w górę tylko do poziomu 1330-1340 - bo tam jest gorne ograniczenie kanalu spadkowego - a potem ruch w dół........ para usd/jpy spadki...................to wszystko powoduje, że dla mnie bardziej prawdopodobny jest ruch w górę na usd/pln...............................bo jak wiesz zlotówka sama w sobie nie jest w stanie się umacniać....................hahahaha
bidnymaniek / 2009-04-26 00:55 / Tysiącznik na forum
widze teraz po temacie :.............A to co? Kto oslabil PLN? .ze w tym temacie brak oparcia na AT tylko............... picu cdn.
pozdr,
sierota marycha / 2009-04-26 01:36 / Tysiącznik na forum
w mojej ocenenie okolice 3 w poczatkach maja, ale to pobiezna ocena, moze Green rzuci okiem bo ja nigdy tej pary nie sledzilem systematycznie - teraz obrabiam GBP bo mam wrazenie, ze w niedlugim czasie szykuje sie jazda na poludnie podobna do niedawnej
jaruś dawniej jareczek / 83.22.224.* / 2009-04-26 18:17
Czy uważasz,,ze jest szansa na dobrego longa na parze eur-gbp.Czyinteresowałeś się bliżej tą parą.Mam zamiar ustawić się tak od poniedziałku od poziomów piątkowego zamknięcia.
sierota marycha / 2009-04-26 03:28 / Tysiącznik na forum
Maniek, jednak spadamy, tak mi wychodzi po Elliocie ale powtarzam, nie sledzilem tej pary na biezaco i nie jestem w stanie uszczegolowic poziomu spadku, nie wykluczam nawet lekko ponizej 3 - czas pokaze ale proponuje nie szarzowac i moze wyskoczyc z papieru po zweryfikowaniu moich spostrzezen
Anglik / 77.114.28.* / 2009-04-27 08:30
kto ma niech sprzedaje dzisiaj szybbko dolary i ostatni dzien bardzo dobrrej ceny ;-))) jutro bedzie tylko nizej
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy