Forum Forum inwestycyjneForex

Maniek__BGK___PKB___Co bedzie jak znikną cuda ?

Maniek__BGK___PKB___Co bedzie jak znikną cuda ?

bidnymaniek / 2009-06-01 16:21
Pojawia sie ciekawa sprawa..........zator .....banki nie chca udzielac kredytów,mało tego te obnizenie o 0.5%przez NBP rezerw niewiele zmienia.....o tym wiedzieli wczesniej .....od 15.05 jest bumaga ze BGK zostanie dokapitalizowane min 5mld pln....
Pytanie kto da te 5mld ?? BGK bedzie grało na osłabienie złotego?? ...........bo sa przesuniecia tylko z rezerw walutowych

Inflacja bazowa juz wieksza wiec RPP zmniejszy napewno stopy

PKB- Vincent ma plan B....................myslą ze nowela nie bedzie taka głeboka .......pojawia sie 10mld pln z kasy PKO i PZU /tu dogadana sprawa z eureko/
Ograbia reszte spólek zaleznych od skarbu .....................czy wystarczy??

Minister sprzedawca/grabarczyk zdaje sie / wystawi na próbe 4 spólki 30.06. bo przychodów z prywatyzacji za 2009 /wyprzedazy majatku / nie ma!!!
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-06-01 22:25 / Tysiącznik na forum
Jedno co cwanie BGK robiło to interwencje razem z wzrostem kursu eur/usd..bo inaczej nie mieli by szans............
kara z bankiera / 2009-06-01 22:28 / Bywalec forum
2009-06-01 22:20:34 | kara z bankiera
Na bankierze byłem pierwszy raz od pół roku , jak poczytasz to napisałem ,żę
przez najbliże 2 m-ce i że dalej jes dół . Bo mi się nie chciało wywnętrzniać
przed jakim pampersem.

Napiszę to otwarcie dla ogółu ---- rynki generalnie świat finansiery
potrzebuje końca kryzysu aby koło fortuny się kreciło (bo ludzie chcą sukcesu )
- bez wzgledu na realny efekt .......... i pisałem to w weelnd ----------
A CO DZISIAJ MAMY !!!!
WIDZISZ SAME REWELACJE BO TAK WYGLĄDA ( PUBLIC RELATIONS ) ;)

SAm piałeś ,że wall street dzisiaj oparte jest jedeynie na klimatach

Nie lubię gamoni srających na wszystko co im nie po drodze (forum bankier )

Zobacz -oil 68,17 + ask 2,76 = pisałem prywatnie

Bedzie odwrót ,albo przewrót ..............

Szacun,
bidnymaniek / 2009-06-01 22:07 / Tysiącznik na forum
to co tu szukasz???????????.masz gotowe info na tacy..................prosze podaj mi inne ja poczytam.........

.z szanowaniem to chyba do siebie kieruj


Re: dolar
Autor | ~kara [89.230.70.*] 2009-05-31 07:19 Marchewa - wychodzenie z kryzysu tzn . giełdy w górę , ropa w górę , surowce w górę wszystko w opozycji do usd tak się dzieje teraz w tym momencie i jescze przez 2 m-ce
później będzie głęboka korekta i koniunktura powróci dopiero na wiosnę 2010.


wklej sobie to lub naucz się na pamięć za rok - podziękujesz .


to twoje zdaje sie
bidnymaniek / 2009-06-01 21:37 / Tysiącznik na forum
luzik.koles zazuca mi ze ja wiosłuje w jedna strone ,,,,,,,,,,,niech poda inne info ..............................do tego nie trzeba osmieszac.......bo to smiech przez łzy bedzie
Maks_ / 2009-06-01 22:15 / Tysiącznik na forum

luzik.koles zazuca mi ze ja wiosłuje w jedna strone ,,,,,,,,,,,niech poda inne info
..............................do tego nie trzeba osmieszac.......bo to smiech przez łzy
bedzie



Spokojnie Maniek, koleś mówi sam nie wie co - BGK wiosłuje z dwóch stron stabilizując PLN? Śmiech na sali - co to za stabilizacja jeśli w ciągu 1-2 dni PLN traci lub zyskuje nawet kilkanaście grosze. Poza tym według rządzących stabilizacja jest możliwa tylko na jedno wiosło... cóż takie są prawidła przedwyborcze

Pozdrawiam
Relax :) / 83.26.243.* / 2009-06-01 22:45

Spokojnie Maniek,

Dobry wieczór ;)
popieram Maksa ;)
Pozdrawiam Dobranoc :)
kara z bankiera / 2009-06-01 21:59 / Bywalec forum
Dobry wieczór,

Bidnymaniek , mam wrażenie (więcej czytam niż piszę na formum ) ,że za chwile zabraknie Ci chetnych do dyskusji. Musisz znaleść jakiś inny sport do wyładowania emocji i wyrzucenia "jadu" . Jeżeli myślisz ,że jesteś nieomylny to co tu robisz ??
KANDYDUJ DO PARLAMENTU UE !!

Nie chcę głupich odpowiedzi - poprstu szanuj ludzi - trochę finezji ...........

pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-06-01 21:20 / Tysiącznik na forum
http://www.dziennik.pl/gospodarka/article387080/Rzad_dolozyl_do_sprzedazy_stoczni_450_mln.html#reqRss

http://www.rp.pl/artykul/5,312824_PLL_LOT_warte_dzis_mniej_niz_Pekaes_.html

Mozesz sie do tego odniesc?
Czy to jest nieprawda?A co z zakładami w kooperacji ze stocznia/stoczniami?
Jaki majatek ma jeszcze LOT...........samolotów niema,budynki wynajmuje podobnie lotniska

Powiedz mi co robił BGK w lutym 2009?
Dlaczego deficyt za 2008r. podany 3% po 2 miesiacach okazał sie 3.9%?
Co robi strażak i donek aby utrzymac Opel Gliwice?
sierota marycha / 2009-06-01 21:35 / Tysiącznik na forum
a....to pytanie do do 80.51.55.* Łalet bo juz myslalem, ze posadzasz mnie o sympatyzowanie z kosynierem i tym ten-teges.......ruchem konserwatywno-liberalnym.....bua-ha-ha-ha-ha......
Łalet / 80.51.55.* / 2009-06-01 20:37
mi tu brakuje obiektywizmu. Łatwy szmalec jaki trafiał się ostatnio zasłania oczy, czytamy info w kierunku obranego przez nas trendu, resztę próbujemy ośmieszyć. BGK wiosłuje z dwóch stron bo na tym polega stabilizacja złotego co wszyscy mylą z kierunkiem -umocnienie złotego.
sierota marycha / 2009-06-01 20:59 / Tysiącznik na forum

BGK wiosłuje z dwóch stron bo na tym polega stabilizacja złotego co wszyscy mylą z kierunkiem -umocnienie złotego.

tiaaaa.......dobre....problem w tym, ze stablizacja waluty nie polega na wioslowaniu a na fundamentach waluty....proste
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy