Forum Forum inwestycyjneForex

Maniek__Do wszystkich Chiny i $

Maniek__Do wszystkich Chiny i $

bidnymaniek / 2009-05-22 14:03
jw. w temacie chin i $...............jest po polsku wiec kazdy sie zapozna i bedzie wiedzial kiedy euro bedzie w kanadzie :)

http://ft.onet.pl/11,27243,chinom_daleko_do_podwazenia_pozycji_dolara,artykul.html
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-22 14:36 / Tysiącznik na forum
dokładnie..w artykule co innego a tytuł jednoznaczny
bidnymaniek / 2009-05-22 14:20 / Tysiącznik na forum
tiaaa :)..........
Maks_ / 2009-05-22 14:30 / Tysiącznik na forum

tiaaa :)..........


... i to działa... przed chwilą dzwoniła żona i pyta: "Czytałeś co Chiny chcą zrobić z dolarem?" A ja się pytam: "A czytałaś artykuł?"... odpowiada: "...No nie..." :-)
To tyle w kwestii manipulacji

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-22 14:43 / Tysiącznik na forum

... i to działa... przed chwilą dzwoniła żona i pyta: "Czytałeś co Chiny chcą zrobić z
dolarem?" A ja się pytam: "A czytałaś artykuł?"... odpowiada: "...No nie..." :-)
To tyle w kwestii manipulacji

macie panowie jak na przyslowiowej patelni rozrysowany schemat podrecznikowego manipulacji, zreszta nie odbiega to od schematu manipulacji danymi w stanach, gdzie w chwile po opublikowaniu optymistycznych naglowkow, prostuje sie dane....ale w cieniu.....buahahahaha
Maks_ / 2009-05-22 14:16 / Tysiącznik na forum
Czytałem to dzisiaj na onecie.
Początkowo temat ten znajdował się w zakładce waluty, ale teraz został przeniesiony na główną stronę z wielce zmanipulowanym tytułem: "FT": Chiny chcą zmniejszyć międzynarodową pozycję dolara" :-)
Nawet Goebbels by sie nie wstydził...

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-22 14:07 / Tysiącznik na forum

kazdy sie zapozna i bedzie wiedzial kiedy euro bedzie w kanadzie :)

bedzie wowczas, gdy reniferom wyrosna rogi z drugiej strony....podobno juz kielkuja :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy