Forum Polityka, aktualnościPolityka

Marcinkiewicz: Będzie troje, a może czworo nowych ministrów

Marcinkiewicz: Będzie troje, a może czworo nowych ministrów

Wyświetlaj:
jGazz / 83.26.215.* / 2006-05-05 07:59
A może tak kolejnych jeszcze 12 , 13 nowych ministrów , dodatkowo kazdemu z nich po 2 vice plus kazdemu z nich po kolejnych 5 dyrektorów departamentu itd etc
Tylko kto na to wszystko ma zarobić???
Gdzie to tanie państwo, może tanie tzn wyjazdy niby słuzbowe na olimpiady, mistrzostwa itd
Pieknie mamy to na co zasłużyliśmy!!!!!!!
LENIN / 83.238.240.* / 2006-05-04 20:00
Przypomina to fragment z pewnej komedii: "proszę ,oto dwuch milicjantów ,a nawet trzeci"
menda / 83.22.240.* / 2006-05-04 09:37
Troje a może nawet i czworo nowych ministrów...Gabinety ,limuzyny rządowe, telefony...Tak to kolejna obietnica PiS ( tym razem taniego państwa) idzie w diabły. Oczywiście Pan Premier czy też inni przedstawiciele jego partii zaczną wysuwać argumenty w stylu :aby było tanio musi być najpierw drożej ,te zmany nie kosztują itp. Być może tak jest lecz mnie to jakoś nie przekonuje.
m / 83.8.100.* / 2006-05-04 13:08
racja a marcinkiewicz niewiadomo dlaczego ma tak wyskokie poparcie przeciez on jest marionetka w rekach "dwoch takich co ksiezyc ukradli":)w diably z pis'em niech wroci sld
ziomciolo / 212.14.5.* / 2006-05-04 13:56
jasne, że sld, przynajmniej będzie można dalej kraść całymi garściami, nie ? może z PO też nie byłoby gorzej ?
menda / 83.22.251.* / 2006-05-04 14:37
Nie wiem na jakiej podstawie tak sądzisz. Jeżeli masz jakieś dowody na dokonywane kradzieże to musisz wiedzieć ,że Twoim obowiązkiem jest powiadomienie o tym prokuratury. Jeżeli zaś nie masz- nie pisz takich rzeczy. Ja do zwolenników SLD nie należę ale nie cierpię jak ktoś rzuca takimi tekstami. Przekręty i złodziejstwo nie zależy od barwy politycznej. O niektórych niejasnych interesach członków PiS też niejednokrotnie donosiła prasa ( choćby te ,które miały miejsce na Pradze). A przecież głupotą i złą wolą byłoby stwierdzenie ,że za rządów PiSu jest przyzwolenie na złodziejstwo. Od przekrętów nie są wolne inne kraje ( świadczą o tym choćby ostatnie afery w Wielkiej Brytanii).
Taxi / 195.187.253.* / 2006-05-04 14:36
Jedni kradną (cieniasy, czerwone psy, łże elity, arystokracja itp.), pisuarki same cnotki, aniołki, politycy specjalnej troski. Ja tam wolę sprytnego i obrotnego premiera niż nieudacznika: „yes, yes, yes”, a kto zadał pytania co „yes”? Chyba pan premier „jes” zadowolon z siebie, a i wiosna już „jes”. Ludziom żyje się bardzo dobrze, ale poza granicami Polski, tak Pan trzymaj panie premierze, a i problem ZUS-u samoistnie zginie yes, yes, yes!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy