Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Marcinkiewicz: Chcę obudzić Warszawę

Marcinkiewicz: Chcę obudzić Warszawę

Money.pl / 2006-08-12 09:03
Komentarze do wiadomości: Marcinkiewicz: Chcę obudzić Warszawę.
Wyświetlaj:
kafka / 217.98.20.* / 2006-08-16 12:16
Panie K.M. Dobrze, że ma Pan kontakty i relacje. Może się przydadzą. Tylko, że kontakt ani relacja nie zrobi np. planów zagospodarowania Warszawy i okolic. Obsługiwać inwestorów też trzeba. Ale niezbyt służalczo proszę, nie jak dotychczas, gdzie jego łaskawość inwestor z bożej łaski (i kredytów bankowych) budował co chce, jak chce i gdzie chce. Proszę Panie MK przyjrzeć się estetyce tego miasta (Tarasy na tle PKiN), jego funkcjonalności (parkingi przy dworcu Centralnym), ruchowi (nieskoordynowanie rozgrzebane pół miasta, korki nawet w środku wakacji). Inwestycjom na obrzeżach (Al. Jerozolimskie - Ursus zamieniające się następne zblokowane sypialnie). I już Pan będzie miał ujście dla swojej pracowitości. A ja w nią uwierzę, jeśli tylko zobaczę choćby ślad strategii rozwoju miasta (w którym kierunku?, jaka zabudowa?, gdzie przemysł?, gdzie usługi?, gdzie rekreacja? jakie plany zagospodarowania?, gdzie szybkie drogi, a gdzie dojazdówki do autostrad? dokąd i kiedy pan wysiedli lotnisko ze środka miasta, co ma odpowiednik tylko w Mediolanie - Linate, ale tam lądują najdroższe linie świata płacąc wielką kasę, a nie czartery na Meladiwy). Panie KM, gadać każdy potrafi, choć jeden lepiej a inny gorzej. Podejmować trafne decyzje dla dobra społeczności, która wynajęła pana(?) w tym celu, to już zupełnie inna bajka.
antyPiSuar / 213.173.202.* / 2006-08-13 23:24
Marcinkiewicz obudź się! Na public relations bez sukcesów można jechać parę miesięcy bo ten durny polski naród ma więcej wiary niż zdrowego rozsądku. Ty jednak spadasz na łeb z ponad 70 % poparcia jak pajacowałeś... Z wakacji wrócą Ci co olej mają w głowie to sądaże się zmienią.
jerzy / 2006-08-13 13:06
"Według światowych badań Warszawa plasuje się w absolutnej czołówce krajów o największym potencjale inwestycyjnym, również pod względem budownictwa mieszkaniowego"

haha, ja myslalem, ze to tylko my warszawiacy lubimi takie glupoty opowiadac. widac, ze kaziu szybko sie aklimatyzuje.
gamoniu, zajmij sie wydawaniem forsy. znowu w ostatnich dwoch miesiacach bedziecie wywalali forse we wszystkic kierunkach. 3/4 budzetu niezrealizowane do konca lipca to skandal, kaziu.
do roboty!
Kero / 2006-08-14 12:09 / -
""Według światowych badań Warszawa plasuje się w absolutnej czołówce krajów ..."

A ja zawsze myślałem, że Warszawa to tylko miasto chociaż stolica.
Mops / 83.22.204.* / 2006-08-12 17:58
Wybór Marcinkiewicza to de facto przedłużenie rządów Kaczyńskich w Warszawie. Mieszkańcy stolicy staną przed nie lada problemem , zobaczymy jak go rozwiążą.
ws / 83.31.145.* / 2006-08-12 18:33
A jesteś życiowym przeciwnikiem "przedłużeń"?
Julia1 / 83.168.96.* / 2006-08-12 10:05
Jesli Marcinkiewiczowi uda sie pokonac mafijno - złodziejskie klany zainstalowane przez PO - Piskorskiego i Swięcickiego to powinien zostać dożywotnim prezydentem Warszawy.
Warszawką obecnie rządzi korupcja i tylko ktoś twardy i zdeterminowany moze urwac łeb PO i korupcji.
tatko / 2006-08-12 16:04 / Tysiącznik na forum
Julia1 jak zwykle mija się z prawdą. Należałoby bowiem podać choć jeden przykład świadczący o tym,że pan Marcinkiewicz jest człowiekiem twrdym i zdeterminowanym. Twierdzę,że jest zupełnie odwrotnie: jest słabym pajacem,co udowonił będąc premierem.Czy człowiek twardy i zdeterminowany pozwolłby sobą pomiatać jak sprzątaczką? ... Po drugie, przez tyle miesięcy premierowania nie zrobił nic pozytywnego dla Poski i Polaków,kompletnie nic.A może dla pani Julii1 wystaczyła jego medialna paplanina bez pokrycia? Albo to jego "yes,yes ,yes" tak przypadło do gustu? W każdym razie nic z tego nie wynikało. Może jednie tyle, że zna jedno słowo angielskie...Ten czowiek chce obudzić Warszawę? Nie zazdroszczę Warszawiakom ewentualnego prezdenta K.M. Liczyć się powinny dotychczasowe osiągnięcia kandydata.A co w swoim całym życiu osiągnął pan Mrcinkiewicz? Nic poza przeciętność.Jeśli Warszawiakom to wystarczy,to gratuluję wyboru...
Waldi / 84.190.200.* / 2006-08-13 13:14
A co zrobila pani Gronkiewicz-Waltz dla Polski?
tatko / 2006-08-14 00:21 / Tysiącznik na forum
Ja pisałem o Marcinkiewiczu, panie Waldi. Ale jeśli to mnie Pan zapytał, co p.Hanna zrobiła dla Polski, to ja - jak dobry zakonnik -odpowiem Panu pytaniem na pytanie... A co dla Polski zrobił jakikolwiek współczesny polityk? Za panią Hanną może przemawiać np.to, że nie jest z prowincji i potrzeby Warszawy zna lepiej (albo powinna znać lepiej) niż Marcinkiewicz. To samo dotyczy Borowskiego.On też mógłby być lepszy od Marcinkiewicza. Ale o tym i tak zadecydują pseudowarszawiacy, bo takich dzisiaj w stolicy jest więcej, choć niekoniecznie rozsądniejszych.
T. Jankowski / 212.76.33.* / 2006-08-12 09:44
Marcinkiewicz mocno przesadził z tym podwojeniem liczby mieszkańców Warszawy !
Waldi / 84.190.200.* / 2006-08-13 13:15
Cos mu sie pomieszalo, moze myslal ze jest w Gorzowie
Marek53 / 83.24.42.* / 2006-08-13 00:11
Nie sądzę,w perspektywie kilkunastu lat, uwzględniają suburbia, z pewnością tak będzie. By ć może nie będą to mieszkańcy centrum ale, nazwijmy ich roboczo, użytkownicy.
stani / 83.10.200.* / 2006-08-12 09:03
Jesteśmy z Tobą.
tatko / 2006-08-12 16:17 / Tysiącznik na forum
Beze mnie. Ja się na pajacykowanie nie piszę.
obserwator / 83.20.186.* / 2006-08-12 09:34
Wiele młodych osób z mojego grona zamierza związać sie z Warszawą, zyć w niej i cieszyć sie z jej sukcesów, żeby to miasto było zawsze piękne, rozwojowe i tetniło zyciem. Młode pokolenie zaczyna lekceważąco wyrazać sie o Platformie Obywatelskiej, bo po deszczach tonie , wszystko trzeszczy , dziury widać jak na dłoni, niebyt polityczny na wyciagnięcie ręki. Ponad 150 posło gardłuje jak wilki w ksieżycowa noc i nic z tego nie powstaje , chyba że zadyme śnieżną można uznać, za coś pożytecznego. Dobrze by było aby liderzy Platformy , którzy zatracili rownowagę , podali do publicznej wiadomości, jak spędzaja wakacje >> warto by wiedzieć. Dzisiaj publikatory oglosiły, że dzięki inicjatywie obywatelskiej zatrzymano lekarza pijanego, wygrażajacego bronią , majacego w domu więcej broni niz odkryci terroryści w anglii u których zadnej bronii nie znaleziono, ponadto amerykanin kierowaca w Warszawie po kłótni z warszawskim kierowcą wyciąga nóż i 3 razy dźga w brzuch. Czy kandydatka PO jako kobieta sobie poradzi z przyszłą prezydenturą Warszawy, moim zdaniem nie, bo jak ją słyszałem zeznająca na Komisji Śledczej to ręce mi opadły i juz nie dziwiłem się, że za granica z jej umiejętności profesorskich zrezygnowano. Jak długo jeszcze pewne nazwiska okazujące słabość zawodową, przenosić sie będą do polityki, żeby dalej zaistnieć ale wyborcy winni wyłapywać tego rodzaju sytuacje, bo szkoda czasu, jest tylu innych zdolnych do zagospodarowania.
Zuber / 87.207.84.* / 2006-08-12 10:43
A ja życzę W-wie, aby klown Marcinkiewicz wygrał te wybory. To miasto na to zasługuje!
tatko / 2006-08-12 16:24 / Tysiącznik na forum
Właśnie,zasługuje Warszawa,żeby ją ktoś mocno kopnął w d... Wówczas rzeczywiście może się obudzi. Wiadomo,że jeśli prezydentem zostanie K.M. to rządzić będą bracia,bo pan Marcinkiwicz nie ma kręgosłupa.
Waldi / 84.190.200.* / 2006-08-13 13:18
Uspokoj sie troche poligloto.
tatko / 2006-08-14 00:25 / Tysiącznik na forum
Warszawa będzie miała to, na co sobie zapracuje... I na kogo zasłuży.
prażanin / 213.158.197.* / 2006-08-12 13:51
dzieci z Was wielkie - naiwność nie zna granic...
herbst / 2006-08-12 19:44 / Bywalec forum
Niektorych na milosc zebralo...
tatko / 2006-08-14 00:26 / Tysiącznik na forum
Może dlatego, że nocka się zbliża...

Najnowsze wpisy