Forum Polityka, aktualnościKraj

Marcinkiewicz: zostaję w Londynie!

Marcinkiewicz: zostaję w Londynie!

Money.pl / 2008-04-19 09:45
Komentarze do wiadomości: Marcinkiewicz: zostaję w Londynie!.
Wyświetlaj:
tata Stasia / 2008-04-20 13:24 / Bywalec forum
W jednym Marcinkiewicz jest z pewnością najlepszy. W rankingu najbardziej żenujących polityków.
rty / 83.7.81.* / 2008-04-20 00:02
Cwaniaczek, który w normalnym kraju powinien żyć z nauczycielstwa...
rty / 83.7.81.* / 2008-04-20 00:04
Tak samo Tusk powinien żyć z nauczycielstwa, w normalnym kraju!
dyzior / 193.93.91.* / 2008-04-19 18:39
teraz wiemy kto jest supercieniasem, każdy zawiedzie się na tym nauczycielu z Gorzowa
picownik5 / 2008-04-19 15:40 / Bywalec forum
łoj kaziu nie dość że jestes nie lojalny to do tego jeszcze świnia a kto o tobie wiedział żeś taki wybitny specjalista hm i co gryziesz ręke pana a feeeee nie ładnie kaziu nie ładni , a siedz sobie w Londynie i obgryzaj pazury ze złości tylko zamknij sie wreszcie kaziu i daj o sobie zapomnieć!!!!!!!!!
Pajchiwo / 2008-04-20 00:25 / Tysiącznik na forum
heh - lojalność w polityce?
Daj spokój - to nie bajka, ani przypowieść - to walka o władzę i o wpływy.
Lojalność jest tu związana raczej z koniecznością niż wewnętrzną potrzebą tych ludzi - bez niej nie stanowili by siły politycznej, a bez tego nikt z nich nie miał by władzy. I naprawdę nie ma sensu tej lojalności traktować inaczej.
A Kaziu nie ma już dostępu do korytka - za bardzo go ludzie zaczęli lubić, więc go Kaczyńscy usunęli ze sceny i tyle. Teraz to on - powiedzmy sobie szczerze - nic nie może i nie szykuje się zmiana w tej materii - więc może mówić co chce :)
andowc / 83.30.58.* / 2008-04-19 14:17
W Polsce tyle nie zarobi.
Roman K / 2008-04-19 13:08 / Bywalec forum
A co dzieje się dzisiaj w spółkach skarbu państwa ?.-niewiele sie rózni od poprzedniej ekipy.Wymiana kadr jak zwykle bywa po zmianach rządu. Marcinkiewicz uważa ,że żle się działo i oczywiście ma po części racje ponieważ jakie mial kompetencje by sprawować funkcję prezesa PKO BP ,a przecież o tę posadę się ubiegał. Tego oczywiście bezkrytyczny wobec siebie i swojego obecnego otoczenia Marcinkiewicz nie widzi za to widzi u innych.
Jak nowy prezes ZUS zaprasza 16 dyrektorów oddziałów na szkolenie, a zamist szkolenia wręcza 14 z nich wypowiedzenia bez jakiejkolwiek wcześniejszej oceny ich pracy- tego nawet ekipa pisowska nie robiła.
Jak nowy prezes Agencji Rynku Rolnego wydaje niemałe kwoty na swoje biuro, teczkę za kilka tysięcy i telefon komórkowy za kilka tysięcy to jak widać jest profesjonalizm w spółkach skarbu państwa.
Jak minister obrony Klich latał co tydzień do domu samolotem wojskowym co podatnika kosztowało 40 tyś miesięcznie jest w porządku i zostało przemilczane w "wolnych i niezależnych" mediach prywatnych.
Przykładów z obecnej ekipy można także dawać bez liku ,a to dopiero początek rządzenia.
Panie Marcinkiewicz niech choć Pan zastosuje jednakowę metodę oceny ponieważ wstecz Pan widzi wiele złego ,a teraz na te same rzeczy Pan patrzy i widzi same dobro.
Wszak punkt widzenia zmienia się od punkt siedzenia albo w Pana przypadku raczej od uzależnienia bo kto inny rozdaje karty i aby liczyć na jakieś niezłe propozycje trzeba szczekać jak obecni decydenci oczekują.
Myślałem ,że potrafi Pan choć trochę być niezależny, ale jak widze i słysze co Pan mówi i robi to jest Pan wazeliniarzem obecnej ekipy bez kszty postronności i niezależności.
Taka chorągiewka na wietrze!!!!!!!!!!!!!!!
BAD / 84.40.242.* / 2008-04-19 12:45
którzy mogą temu kraju przywrócić blask. Tak jak za rządów PIS na arenie międzynarodowej, przynajmniej liczono się z naszym głosem. Teraz kraj w zastraszającym tempie dołuje. Za trzy lata..., a zresztą pod koniec roku już zobaczycie bardzo wyraźnie efekty rządów Tuska. Kaczyńskiemu brakuje tylko trochę wiedzy gospodarczej, ale potrafił tu stworzyć dobry zespół i finanse oraz gospodarka były mocną stroną rządu.
A wracając do Ziobry to tak jeszcze z 10 lat powinien poczekać. Ucieszyła mnie wiadomość, że Marcinkiewicz zostanie premierem, no ale teraz to trochę brakuje do męża stanu.
Pajchiwo / 2008-04-20 00:28 / Tysiącznik na forum
Popłakałem się ze śmiechu - dzięki, zapowiadał się nudny wieczór. :)
CS / 2008-04-19 16:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

2008-04-19 12:45:37 | 84.40.242.* | BAD
JAROSLAW KACZYŃSKI jest jednym z niewielu Polaków, [0]
którzy mogą temu kraju przywrócić blask


o rany,a juz sie wydawalo,ze jakby mniej pomylonych
picownik5 / 2008-04-19 12:14 / Bywalec forum
i dobrze , byle dlugo!!!!!!!!!!!
Aramis 10 / 83.22.179.* / 2008-04-19 10:25
Najciejawsze jest to co Marcinkiewicz mówi na temat spółek Skarbu Państwa. Mnie jednak się wydaje ,że za rządów PiS działo się tam dużo gorzej niż za rządów SLD. Trzeba bowiem dodać ,że PiS rządził jedynie dwa lata zaś SLD stworzyło kilka rządów i rządziło znacznie dłużej. Można się więc jedynie domyślać jaka byłaby kondycja tych spółek po tak samo długim ogresie rządów PiS.

Portal Onet podaje za Gazetą Wyborczą kolejne infirmacje na temat "narodowego interesu" realizowanego w PZU.
krakus 1 / 91.90.180.* / 2008-04-19 12:19
Bzdury gada i tyle, pajac jeden A co on nie był premierem tego rządu. Panie Aramis 10 powoływanie się na gazetę wyborczą to jakaś kpina. Trzeba być zaślepiony w nienawiści do PiS, żeby niewidzieć jaki to "narodowy interes" reprezentuje PO i Tusk.
Aramis 10 / 83.22.206.* / 2008-04-19 13:14
Czy Pan ma choć trochę oleju w głowie?
Ja nie pisałem o Tusku i PO.
Rozumiem ,że pochwala Pan niewłaściwe praktyki w spółkach Skarbu Państwa byle tylko były to praktyki PiS. Zdejmij Pan wreszcie klapki z oczu. Zresztą takie prsktyki może PiS sobie robić na swoim folwarku a nie w publicznych spółkach.
Rozumiem ,że jeszcze dwa lata temu pewnie piał Pan z zachwytu nad Marcinkiewiczem jako premierem a dziś ,gdy mówi niepochlebnie o PiS , do pajaca go wyzywa. Obrzydliwość , zakłamanie sięgające Himalajów.
choćbynakrótko / 213.158.196.* / 2008-04-19 17:55
a coś ty taki "obrzydliwy" towarzyszu?. Pocałuj zresztą Kalisza w du.., jak księdza, może ci to pomoże
kd44 / 83.21.28.* / 2008-04-19 18:47
To napisz nam trochę więcej jak tego ksiedza w du.. całowałes i ile lat wtedy miałes.Może wtedy Ci pomożemy.
rusofob / 87.205.169.* / 2008-04-19 09:57
Zostań Pan tam i nie wracaj. Może Tusk da stanowisko- AMBASADORA POWSZECHNEJ SZCZęśLIWOśCI. Boże ten Marcinkiewicz zawsze był takim pajacem- że aż trudno uwierzyć, że był popularny.
absurd / 83.143.213.* / 2008-04-19 10:09
taak .. kiedyś był dobry .. jak popierał to co rusofob popiera

jak okazał się za bardzo samodzielny .. tojuz przestał sie podobać

a juz zupełnie źle .. jak zaczął krytycznie wyrazac się .. o PiS

to ciekawe jak srodowiska polityczne i okołopolityczne .. oceniają (na uzytek innych) sytuacje

po komentarzach ich poznacie .. mozna tak strawersować znane powiedzenie
ano / 213.158.196.* / 2008-04-19 11:41
można, można, przy czym wywąchanie towarzysza na tym portalu nie wymaga jakiś szczególnych zabiegów intelektualnych, nie towarzyszu?
absurd / 83.143.213.* / 2008-04-19 13:17
a jak wywąchał ano .. towarzysza we mnie ?

skoro zwraca sie do mnie per towarzyszu?

jakas forma schizofrenii .. tu towarzysz .. tam towarzysz .. ooo i tam jeszcze .. kurna gdzie ano oczy nie spojrzą tam towarzysz .. O. Rydzyk musi sie dobrze pilnowac .. bo a nuz i w nim ano towarzysza zobaczy ..

a tak z ciekawiści .. z jakiej partii towarzyszem miałbym byc .. PiS ? .. albo moze z tej .. w której towarzyszem jest ano ?
anno / 213.158.196.* / 2008-04-19 17:57
absurd goni absurd, jak na towarzysza przystało.
absurd / 83.143.213.* / 2008-04-19 18:58
dobrze wiesz co przystało towarzyszom?

w dalszym ciagu nie odpowiedziałes na moje pytanie .. cz to efekt sklerozy? czy efekt bycia towarzyszem?
Elendir / 2008-04-19 09:45 / Łowca czarownic

Marcinkiewicz mówi, że ma sygnały, jakoby to Pałac Prezydencki miał wstrzymać jego nominację.

Oczywiście. Kto nie z nami ten przeciw nam...
komuszku / 213.158.196.* / 2008-04-19 11:42
pamiętasz to zapewne jeszcze ze szkoleń, tzw. ideologicznych
Elendir / 2008-04-19 11:50 / Łowca czarownic
Ja w przeciwieństwie do Ciebie z piosenki "Mury". Znasz takową?
Pani Kowalska / 87.105.145.* / 2008-04-19 12:39
Czyżby Marcinkiewicz nie wracał do Polski??. Przecież tylu Polaków wraca??. Dla mnie to zwykły karierowicz. A powinien uczyć dzieci fizyki!. Jak to mozliwe, aby do bankowości brać ludzi, którzy nie mają wykształcenia bankowego i nie pracowali w banku?. Ale widać w Polsce nie liczy się na profesjonalizm. I to źle. Bo wieloma sprawami zajują się ludzie nie mający podstaw, a więc laicy. I mamy jak mamy.
absurd / 83.143.213.* / 2008-04-19 13:31
skąd pani Kowalska wie że marcinkiewicz nie ma wykształcenia bankowego?

czy nie mógł zdobyc jakiegos wykształcenia .. np w ostatnich czasach?

oczywiscie to tylko załozenie .. pozatym wiedza i wykształcenie to nie tosamo

jak przyjechałem do polski to mnie zaskoczyło podejscie osób którym zleciłem rekrutacje do "mojej" firmy

jednym z głownych kryteriów było formalne wykształcenie kandydata .. aby wogóle zechcieli zaprosic go na rozmowe.

oczywiscie musieli zmienic podejscie ..

po czasie tak sie .. ułozyło .. iz prawie 40% zatrudnionych w "mojej' firmie ma kwalifikacje jedne z najwyzszych .. chociaz nie maja tzw formalnego wykształcenia .. ich kwalifikacje nie ustepuja a wrecz przewyższaja (dochodzi doswiadczenie) kwalifikacje ich młodszego kolezeństwa .. juz formalnie wykształconego.

nie twierdze że Marcinkiewicz .. ma kwalifikacje .. ale nie moge tego wykluczyc .. po prostu nie wiem

uogólnien czy uproszczeń nie da sie uniknac .. sa niejako przypisane psychice człowieka .. i powinnismy byc tego świadomi
Elendir / 2008-04-19 15:38 / Łowca czarownic
Jak rozpoczynał prace to wedle PiS miał kwalifikację (mimo że z jego życiorysu niezbyt to wynikało). Teraz, po pewnym czasie pracy, zapewne je stracił. No cóż, kiedyś był z PiS, a teraz już nie jest...

Najnowsze wpisy