Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Marek Belka: Państwo tanie to państwo dziadowskie

Marek Belka: Państwo tanie to państwo dziadowskie

Wyświetlaj:
mika / 46.238.237.* / 2015-05-29 08:55
BELKA TAK JAK BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ! !!!!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bul / 217.173.10.* / 2015-05-29 08:52
Lichwiarzu...zostaw TO Państwo i spadaj gdzie pieprz rośnie...
wyborca999 / 89.79.2.* / 2015-05-29 08:48
Obserwując butnych i nieudolnych polityków stwierdzam, że nasz kraj trapi ciężka choroba jakiś wirus z najwyższej półki. Nie pomogą małe kroki do uzdrowienia tu potrzebna jest radykalna terapia, bo każda nowa, zdrowa komórka, która dostaje się w ich pole działania jest momentalnie zarażana. Potrzebujemy lekarstwa i to natychmiast inaczej nic z nas nie zostanie tylko wspomnienie. Smutne - prawda?
The V / 80.48.147.* / 2015-05-29 09:42
Nie powydziwiałbym że smutne ale bliskie prawdzie. Ekipa co działa na rzecz zakończenia PRL'u stała się nowym, nie mogąc znaleźć innego określenia niż, opresorem. Panuje powszechne niezadowolenie społeczne oraz napięcie przejawiające się frustracją w stronę elity rządzącej, co łatwo można zobaczyć po wpisach na forum, tu lub innym. Ponad to społeczeństwo staje się coraz bardziej zrezygnowane bo realnego wyboru zmiany partii nie posiadamy. Ehhh, wirus trawi nasze państwo solidnie... kolega ostatnio przyrównał sytuację Polski do Niemiec zaraz po I wojnie światowej kiedy to borykała się z długiem i destabilizacją państwową i stwierdził że to co może nam pomóc to albo wojna albo solidna rewolucja w społeczeństwie...to czy ma racje czy tylko gada w cały świat, pozostawiam do indywidualnego rozważenia.
pol1382 / 46.113.33.* / 2015-05-29 08:47
żeby państwo było bogate to musi mieć dobrego gospodaża ,a ma aferzystów , złodziei i zdrajców co powinni siedzieć w p****** ,a nie wypowiadać się publicznie strugając ekspertów . Dobrze radzę uciekaj puki jeszcze możesz .
756urt / 92.18.235.* / 2015-05-29 08:47
belka to miłośnik kawioru za pieniądze Polaków...
ja_centy / 176.111.19.* / 2015-05-29 08:42
Że, też nie ma komu pogonić tego "dziada", który od lat okrada mnie "podatkiem od podatku"!
MichalM372 / 89.234.232.* / 2015-05-29 08:39
Panie sprzątające są na własnej działalności nie dlatego że jest taniej tylko dlatego że jest BEZPIECZNIEJ. Panu Belce radzę w ramach eksperymentu zatrudnić na umowę o pracę na czas nieokreślony 10 dziewczyn w wieku około 25 lat najlepiej po ślubie, po czym spróbować je zwolnić tak po upływie 12-16 miesięcy. Jeżeli uda się panu je zwolnić przed upływem 3 lat to jest pan WIELKI w skrajnych przypadkach może to zająć i 12 lat. Osobiście ma na etatach dwie dziwczyny które ostatnio widziałem 5 lat temu
budzetówka / 79.188.37.* / 2015-05-29 08:39
Mam nadzieję, że mówiąc o tanim państwie p.Belka miał na myśli pracowników administracji rządowej na szczeblu terenowym, którzy mając wyższe wykształcenie, nieustannie się szkoląc, doskonaląc, posiadając w zdecydowanej większości rozległą wiedzę i wieloletnie doświadczenie - zarabiają ok. 2,5 tys. brutto. I jak za takie pieniądze godnie reprezentować urząd i Państwo Polskie ? W rozczłapanych trzyletnich butach z supermarketu ? Myślę, że właśnie takie "tanie państwo" demoralizuje ludzi(internautów proszę aby nie mylili nas z nauczycielami, służbami mundurowymi, itp. -również zaliczonymi do "budżetówki" i śrubującymi te statystyczne wynagrodzenia (wiadomo największe kłamstwo- statystyka). Proszę również nas nie utożsamiać z pracownikami samorządowymi (gminy, powiaty, sejmik wojewódzki i ich jednostkami organizacyjnymi- w samorządach są caałkiem inne pieniądze - ale decyduje o tym nie rząd, tylko wasz wójt, burmistrz, prezydent miasta, starosta lub marszałek województwa. Miłego dnia wszystkim :)
zerro / 87.205.54.* / 2015-05-29 08:36
dlaczego prezes NARODOWEGO banku strzeże interesów obcych banków a nie NARODU? Na jesieni będą wykopki a tymczasem Polska dziadowska choć nie tania; wręcz przeciwnie - najdroższa. No ale skoro prezesi i członkowie rady nieistniejącej spółki "atomowej" PObierają do woli wynagrodzenia to to właśnie jest dziadowskie państwo!
wyborca999 / 89.79.2.* / 2015-05-29 08:32
Państwo dziadowskie - przecież w takim żyjemy dzięki Wam - nieudolnym politykom, dlatego domagamy się zmian. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę już strawić tych person rządowych, sejmowych itd. na sam ich widok robi mi się niedobrze. Obłuda, kłamstwa, kpiny w żywe oczy i wiele innych najgorszych z najgorszych cech - to ich wizytówka. Gdybym był młodszy to z pewnością podjął bym walkę z nimi nawet kosztem mojej wolności. Nie dziwię się młodym, że wyjeżdżają z kraju, bo dopóki nie wyplewimy tych chwastów nie mają czego tu szukać - gdzie indziej przynajmniej czeka na nich choćby namiastka normalności, a to już dla nich wielka zmiana na lepsze.
jÓzEf.... / 109.196.50.* / 2015-05-29 08:24
Temu Panu czas podziękować i tak o kilka lat za późno...Co z aferą Pana Belki przekrętów finansowych...uciekł do Brukseli...teraz wrócił i nic ...tak wyciąga się w Polsce konsekwencje z działań polityków po kilku latach...w każdym innym Państwie ten człowiek nie występowałby publicznie...nikt już nie pamięta reportażu tvn???
Tomasz747 / 46.112.182.* / 2015-05-29 08:20
my wyborcy musimy zacząć patrzeć wam na ręce, na co wydajecie nasze ciężko zarobione podatki. W Polsce nawet jakby 2 - 3 razy zwiększyć dochody budżetu to i tak wkrótce będzie brakować na wszystko pieniędzy bo tak gospodarzycie.
VSQD / 89.174.183.* / 2015-05-29 08:19
Pan Belka postarał się o to , żeby szary człowiek czasem za dużo nie oszczędził i opodatkował na oszczędzić dzięki k****, jak by w tym kraju żyło się lekko, jedz w p**** do Brukseli i daj na m spokój.
JANXXX / 79.135.173.* / 2015-05-29 08:18
Brlka - jak można mówić,że nasze Państwo to Państwo dziadowskie, a kto Ci płaci pobory, kto Cię wykształcił, sądze,że dziadem to jest kto inny?.
Inż.gamoń / 178.159.136.* / 2015-05-29 08:16
Bogate państwo powinno fundować swoim Panom wszystko począwszy od lukratywnych posadek,kilometrówek, immunitetów ,bezkarności a na prywatnych kolacjach kończąc. No powinno jeszcze być też śniadanie od Sowy ale z dowozem przez służby do domu. Klasie "panów" we łbach już się pomieszało.

Najnowsze wpisy