Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Marsz, marsz Kaczyński! Po władzę!

Marsz, marsz Kaczyński! Po władzę!

Money.pl / 2012-12-04 11:03
Komentarze do wiadomości: Marsz, marsz Kaczyński! Po władzę!.
Wyświetlaj:
PATRIOTA.PL / 213.77.66.* / 2012-12-05 12:15
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Bożydar / 95.49.51.* / 2012-12-05 04:26

wykorzystać pogarszające się nastroje i coraz powszechniejszą frustrację jako paliwo, które pozwoliłoby PiS-owi trwale usadowić się w fotelu lidera sondaży.

Panie Miskiewicz nie czujesz sie Polakiem. Bredzisz o słupkach. A tu chodzi o sposoby konsolidacji Narodu Polskiego przed wiatrem ze wschodu czego symbolem jest 13 grudnia do ktorego przygotowania pokazały obchody 11 listopada - gdy rząd naszczuł Policję na Naród. Wir w który wpadła Polska premiera Tuska wymaga ludzi sprawnych na zdrowiu i umysle do których Pan sie nie zalicza. Czsu zostało niewiele i trzeba byc gotowy do starcia z Putinem aby wylazlo szydło z worka obcych służb o ktore nie zadbała Solidarność w stanie wojennym. Obecna policja to nie Zomo i trzeba ja bronić przed obcym. A straty minimalizować.
GRZESIEKGALICJA / 2012-12-04 11:03
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KckjYVki0-s#!
marysia2112 / 2012-12-04 11:49
na moje oko to już ostatnie podrygi Kaczyńskiego są, jeszcze coś tam próbuje, jeszcze się stara, ale już mu marnie wychodzi
Natter2 / 2012-12-04 20:57 / Tysiącznik na forum
Na oko,i na moje ucho.Tak , to są ostatnie podrygi ale jeszcze pozostał żelazny elektorat.Ale i sto marszów już nie pomoże.

Najnowsze wpisy