Forum Polityka, aktualnościKraj

Marsz Niepodległości. Policja opublikowała zdjęcia chuliganów

Marsz Niepodległości. Policja opublikowała zdjęcia chuliganów

Wyświetlaj:
Pyclik / 2012-11-16 00:40 / Tysiącznik na forum
Do Administracji Forum.
Uprzejma prośba o zlikwidowanie postów obscenicznych, zawierających wulgaryzmy; pożądany urlop na dłuższy czas - zgodnie z regulaminem.
Jarosław SwastyKaczyński / 77.254.242.* / 2012-11-16 08:26

Uprzejma prośba o zlikwidowanie postów obscenicznych, zawierających wulgaryzmy;

To wtedy nic tu nie będzie. Opisywana w tym artykule sytuacja jest specyficzna. Naziści którzy się tu wypowiadają maja przemoc we krwi. W czasie marszu glanowali ludzi, a na forum pastwią się nad nimi psychicznie.
3gz3kutoR / 89.230.79.* / 2012-11-14 09:07

Od redakcji: Prosimy o kulturę.

Do redakcji: jeżeli wpis nie łamie regulaminu, bądź prawa, a jest opinią użytkownika. Opinią którą w (podobno) wolnym kraju jest wolność słowa. Powinniście się skupić na rzetelnej pracy moderatorów, a nie cenzorów!
Od tego jest forum żeby dyskutować. A wy swoim działaniem dowodzicie że, ten portal jest szmatławcem!
ździcho / 77.254.225.* / 2012-11-14 16:59

Od tego jest forum żeby dyskutować.

Co wielokrotnie udowodniłeś. Wyzwiskami. Zapewne nazwiesz je opinią...
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 17:18

Wyzwiskami

Przyganial kociol garnkowi.
Forumowa fontanna wyzwisk obraza sie na wyzwiska.
JanuszPOlikot / 2012-11-13 21:20 / Tysiącznik na forum
Od redakcji: Prosimy o kulturę.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Pyclik.]
ździcho / 77.254.225.* / 2012-11-14 17:00

JanuszPOlikot / 2012-11-13 21:20 / Tysiącznik na forum
+ - 0 usuń
Od redakcji: Prosimy o kulturę.

Droga redakcjo. Zacznijcie od siebie - cwaniaki.
tesa1959 / 2012-11-14 22:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale ten wpis to inteligencja JPOlikota. Zaczyna udawać redakcję :)
ździcho / 77.255.234.* / 2012-11-14 22:54

Ale ten wpis to inteligencja JPOlikota.

No przecież dlatego zaznaczyłem całą tę grupę wyrazów do wklejenia i nazwałem w liczbie mnogiej cwaniakami tę "redakcję".
tesa1959 / 2012-11-14 22:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Aaaa, to nie zajarzyłam :)
tesa1959 / 2012-11-13 23:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

POwski POrtal wycina wyPOwiedzi krytykujące POstePOwanie POlicji...

Nie, powycinał posty nie na temat. Moje nie zawierały krytyki żadnej partii (były przekomarzaniem się z Twoją inteligencją) i też są "wyciachane" :)))
ździcho / 77.254.225.* / 2012-11-14 17:06

Moje nie zawierały krytyki żadnej partii

A powinny. Partie polityczne powinno się krytykować. I to ostro, bez ogródek. To zmniejszy ich szanse na dorwanie się do koryt. Jak się do koryta dorwie pojedyncza niezrzeszona osoba, to jeszcze pół biedy. Pojedynczego bydlaka łatwiej obalić w razie W. Natomiast jak się dorwie cała hołota (czyt. partia polityczna) to już jest masakra. Trzeba całych dziesięcioleci, by taki rynsztok usunąć ze stanowisk całościowo i pozbawić wpływów. Zachęcam zatem do ostrej krytyki partii politycznych. Wszystkich. Lać na nie pomyje ile wlezie! Pozdr
tesa1959 / 2012-11-14 17:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
ździchu, wyluzuj, bo zbyt szybko się zestarzejesz :). Musiałabym skrytykować w jednym wpisie wszystkie partie, aby nie być posądzona o sprzyjanie jakiejkolwiek. Byłam już czerwoną zarazą, popaprańcem, pisuarem, zakutym katolandzkim łbem i n ie wiem kim jeszcze, Wystarczy tych określeń jak na jedną osobę :))). Kim jeszcze mogę być? Nie mam na to nerwów, aby użerać się z @@@, botyckimi, Polikotami i innymi userami. Obecnie jestem na etapie ...., a nieważne.
ździcho / 77.255.234.* / 2012-11-14 21:41

bo zbyt szybko się zestarzejesz

Już jestem stary. Mam 38 lat. Za późno na dorobienie się kokosów i karierę.
Musiałabym skrytykować w jednym wpisie wszystkie partie

A co Cię powstrzymuje? Ja to robię od lat. One wszystkie to rynsztok, ściek, gnojówka. Najgrzeczniejsi z nich to co najmniej złodzieje i oszuści, najgorsi zaś to skrytobójcy oraz zakamuflowani faszyści wyznający ideologię czystki rasowej, narodowej, ideologicznej. Nie jest tak? Już mówiłem, ze proces ześwinienia się człowieka rozpoczyna się w momencie łażenia po domach i zbierania podpisów jak ostatnia szmata, by zostać radnym w radzie gminnej lub miejskiej. A co mówić o posłach, senatorach? W ich żyłach płynie już krew stricte świńska, na kaszankę.
Byłam już czerwoną zarazą, popaprańcem, pisuarem, zakutym katolandzkim łbem

Ale ja nie krytykuję jednostek. Co najwyżej jako jednostkom odgryzam się różnym chamom. Gdybym ich znał w realu - biłbym, bo zasługują. Na tym forum jest takich co najmniej trzech.
Obecnie jestem na etapie ...., a nieważne.

No powiedz, bądź kulega:)
tesa1959 / 2012-11-14 22:23 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Już jestem stary. Mam 38 lat. Za późno na dorobienie się kokosów i karierę.

W tym momencie powinnam Cię wyśmiać. Ja, w Twoim wieku miałam najgorszy okres w swoim życiu (bezrobocie i trójka dzieci i aby zmienić ten stan - płatne studia; słowem chleb ze smalcem). Kokosów może się nie dorobiłam, ale nie mam specjalnie wygórowanych wymagań i własne M oraz samochód wystarczy mi. Nie muszę liczyć każdego grosza. A wiesz od kiedy żyję na luzie? Od czasu, kiedy przestałam liczyć na siebie, a powierzyłam swój los Bogu. Może wyda Ci się to naiwne i głupie, ale nie muszę liczyć jak kiedyś na co wystarczy (a wiesz jakie są pensje nauczycieli), bo stać mnie na wyjazdy, prezenty dla dzieci i wnuka (co miesiąc), a także na pomoc w kupnie mieszkania synowi i studia drugiego syna (wrócił po dwóch latach pracy, ale na inny kierunek). Co mi więcej potrzeba do szczęścia? Wczasy na Majorce mnie nie kręcą. Wolę wojaże po Polsce i co wakacje robię po 2,5 tys. kilometrów.
A co Cię powstrzymuje? J

Nic. Po prostu wrzuciłam na luz i mam wszystko głęboko. Żyję ciesząc się życiem, dziećmi (ich sukcesami) i wnukiem. Mam głęboko partie i ich rozgrywki. Trochę się wkurzyłam wydłużeniem wieku emerytalnego, ale nie ma tego złego, co na dobre nie wyszło by, bo zgarnę jeszcze jubileuszówkę (tę ostatnią).

Najgrzeczniejsi z nich to co najmniej złodzieje i oszuści, najgorsi zaś to skrytobójcy oraz zakamuflowani faszyści wyznający ideologię czystki rasowej, narodowej, ideologicznej. Nie jest tak?

Jest, ale co to zmieni, że ja będę się nakręcać? Jedynie to, że wyląduję w szpitalu z głęboką depresją. Czy to jest warte?

Już mówiłem, ze proces ześwinienia się człowieka rozpoczyna się w momencie łażenia po domach i zbierania podpisów jak ostatnia szmata, by zostać radnym w radzie gminnej lub miejskiej.

Ja tak do tego nie podchodzę. Może dlatego, że akurat w mojej gminie jakoś to idzie względnie normalnie i nie tylko w gminie, bo mój poseł dba o okręg. Wiem, wygląda to na egoizm, ale jeszcze raz pytam: co to da, że będę się wkurzać na innych? Mogę tyle co mogę i w miarę możliwości pomagam tym, którzy tej pomocy potrzebują przez różne organizacje, do których mam zaufanie.

A co mówić o posłach, senatorach? W ich żyłach płynie już krew stricte świńska, na kaszankę.

Toteż nie oglądam tv, a artykuły w internecie czytam z prędkością światła :).

Ale ja nie krytykuję jednostek.

Nie mówię o Tobie. Z Tobą zawsze dobrze mi się rozmawiało, nawet kiedy starliśmy się prywatnie :).

Co najwyżej jako jednostkom odgryzam się różnym chamom.

Już tego też nie robię, jedynie nabijam się z czyjejś głupoty. Szkoda tylko, że trafiam na niekumatych, ale tym większy mam ubaw.

Gdybym ich znał w realu - biłbym, bo zasługują.

Ja zaśmiałabym się im w twarz :)

No powiedz, bądź kulega:)

Już powiedziałam powyżej :), ale powtórzę w skrócie: robię sobie nabiał z zacietrzewionych userów, broniących czy to PO czy PiS (innych partii nikt nie zaczepia).
ździcho / 77.255.234.* / 2012-11-14 23:33

Ja, w Twoim wieku miałam najgorszy okres w swoim życiu

To może właśnie ja teraz mam najgorszy. Mam dwie łepskie córy, które być może skończą w przyszłości niezłe uczelnie, bo maja ambicje. A potem co? Na szparagi do Niemiec, albo kuroniówa. O siebie się nie martwię. Niedawno objąłem kierownicze stanowisko + 200PLN więcej w portfelu. Jeżdżę od czternastu lat Golfem III na spółkę z żoną, a kierownikowi administracji nie wypada takim autem:) No to jak mam się nie czuć stary?

Trochę się wkurzyłam wydłużeniem wieku emerytalnego

Ja bardzo. Bo - jak powiadam - jestem już stary.
bo mój poseł dba o okręg.

A komu lepiej? Posłowi, czy okręgowi?
Wiem, wygląda to na egoizm

Moim zdaniem na łatwowierność.
w miarę możliwości pomagam tym, którzy tej pomocy potrzebują przez różne organizacje

Ja to robię bezpośrednio indywidualnie. Nie ufam organizacjom (patrz: zacny Owsiak).
Ja zaśmiałabym się im w twarz :)

Tych trzech pod wpływem takiego smiechu nie zaniechaliby swych postaw. Takich trzeba lać pasem po gołych dupach, a potem do kąta klęczeć na grochu. Tylko tak wychowywać, nie inaczej.
(innych partii nikt nie zaczepia)

SLDziady i Palikocizna też zbiera pomyje. Zasłużenie.
tesa1959 / 2012-11-15 00:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

A potem co? Na szparagi do Niemiec, albo kuroniówa.

Nie przesadzaj. teraz jest lepsza koniunktura niż była, kiedy mój syn skończył studia. Przez pół roku nie miał pracy, był bliski załamania. Potem hipermarket, wprawdzie jako kierownik, ale bez sensu, potem Irlandia przez dwa lata (kolega miał tam swoją firmę). Wrócił i pracuje bez przerwy. Córka, też po studiach tułała się po sklepach, aż w końcu zahaczyła o biuro w wojsku, potem Port Lotniczy. Teraz pracuje w jakiejś firmie (nie łamię sobie języka nazwą) i robi to co lubi. Jedynie najmłodszy rzucił studia (programowanie), bo go nie interesowały i znalazł od razu pracę jako grafik (2 dni był bezrobotny). Teraz rozwiązał umowę i poszedł na UJ na astronomię. I jak myślisz? Co go czeka? Albo emigracja do USA, albo kariera naukowa, bo zero pracy w Polsce w tym zawodzie, ale to jego pasja.
Nie martw się tym na zapas. Ja miałam tyły finansowe, kiedy syn studiował i bezrobocie w Polsce było znacznie większe niż teraz.


Jeżdżę od czternastu lat Golfem III na spółkę z żoną, a kierownikowi administracji nie wypada takim autem:) No to jak mam się nie czuć stary?

Ja jeżdżę 12 letnim Clio i nie narzekam. Nie mam z kim jeździć na spółkę, bo wszyscy domowi kierowcy są poza domem, a ja mam do obsługi I grupę inwalidzką męża i nawet nie mam kiedy wypić piwa, bo nigdy nie wiadomo czy nie będę musiała siąść za kierownicą, a mimo to jestem optymistką. I jestem nieco starsza od Ciebie :)A samochodu dorobiłam się kiedy byłam starsza od Ciebie. Ty już masz kilkanaście lat, więc co narzekasz :))))))


Ja bardzo. Bo - jak powiadam - jestem już stary.

Ej,. przestań, chyba że chcesz, abym ja się poczuła dinozaurem :), ale niedoczekanie Twoje. Wewnątrz czuję się młoda, a że już wzrok nie ten, to nie widzę bez okularów jak wyglądam, a w okularach nie patrzę w lusterko :))))


A komu lepiej? Posłowi, czy okręgowi?

Nie rozpatruję tego w ten sposób. Ważne, że okręg zyskuje na jego posłowaniu, a poseł nie ma wielkiego majątku (ale ma więcej niż Kaczor :)) więc wygląda na to, że pracuje uczciwie.

Moim zdaniem na łatwowierność.

Nie do końca. Poseł mieszka w sąsiedniej miejscowości, a że moje miasteczko nie jest duże, a on na wsi, więc wszyscy się znają jak łyse konie.

Ja to robię bezpośrednio indywidualnie. Nie ufam organizacjom (patrz: zacny Owsiak).

Indywidualnie tylko tym, których znam osobiście. Nie reaguję na stojących z ulotkami, a organizacje tylko sprawdzone (chociaż dla Ciebie może niewiarygodne, bo katolickie), albo KRS.


Tych trzech pod wpływem takiego smiechu nie zaniechaliby swych postaw. Takich trzeba lać pasem po gołych dupach, a potem do kąta klęczeć na grochu. Tylko tak wychowywać, nie inaczej.

Starych chłopów chcesz tak wychować?
SLDziady i Palikocizna też zbiera pomyje. Zasłużenie.

Oni zbytnio się nie liczą, więc mało tego w internecie.
Pyclik / 2012-11-13 22:21 / Tysiącznik na forum
Komuż ten Pajac znowu służy?
Reklamy i propaganda PO PO PO wiadomo,platformerska, leci bezustannie i coraz jej więcej, widać tez całkowitą nieobecność i obojetność wobec pislamu, a jednocześnie - pojawiło się jakby poparcie dla "chuliganów"?
Czyżby nowa siła , której - tak na wszelki wypadek - trzeba się zasłuzyć?
Nazi, faszyści - i kto jeszcze?
"WSZYSCY WON!" / 89.230.79.* / 2012-11-14 09:09
Towarzyszu, ważne że ty masz zasługi.
JanuszPOlikot / 2012-11-13 19:52 / Tysiącznik na forum
No nareszcie POkażą te zdjecia POwskich prowokatoów w POlicyjnych kominiarkach.....
Widać kto rzucał race w stronę "swoich" ....Ci zdezorientowani POczęstowali ich gumowymi kulkami....POtem mamy 22 rannych POlicjantów.....POgratulować ...POwska prowokacja...:):):):)
ździcho / 62.244.139.* / 2012-11-13 19:55

Widać kto rzucał race w stronę "swoich"

Ty? Nie mów.
JanuszPOlikot / 2012-11-13 20:02 / Tysiącznik na forum
Jak tam ..trotylu nie stosuje się we współczesnej pirotechnice wojskowej...:):):):)?....Spytaj tesy jaki zrobiłem wykład.....Pewnie już go wycięli z archiwów money.pl.....Dziwnym trafem jakoś wtedy nie POkazałeś się na forum....:):):)

Dla rozrywki tu masz linka ...POsłuchaj o zamachu....:):):)Mówi sam TW Szpak...

http://vod.gazetapolska.pl/2753-chwila-prawdy-zakowskiego-z-sikorskim
ździcho / 62.244.139.* / 2012-11-13 20:08

Spytaj tesy jaki zrobiłem wykład

Wykład? Nie bądź śmieszny. Ja też umiem używać kombinacji ctrl+c ctrl+v
ziwnym trafem jakoś wtedy nie POkazałeś się na forum.

Odpisałem Ci. Nie przeczytałeś. Tam było mniej wiecej tak: "Po co myli wrak? Żeby źle go umyć i zostawić tam ślady trotylu, który na potrzeby PiSu nie zdetonował sie do końca?"
JanuszPOlikot / 2012-11-13 20:16 / Tysiącznik na forum
I co jeszcze POwiesz POwski filozofie..?....Widzisz nie masz wiedzy merytorycznej a się POpisujesz....
Brak wiedzy z chemii....brak wiedzy z fizyki.....Ogólny brak wiedzy.....POtem tacy wybieraja takich pajaców do rządzenia którzy nas kompromitują na świecie....
Człowieku idę o zakład że nawet nie masz
POjecia o spektrometrii.....Nie odróżniasz detonacji od eksplozji i chcesz POdyskutować...:):)
Nie masz POjecia o reakcjach redox....a zabierasz głos.....Mało tego POpisujesz się jaki to jesteś wykształcony....I obrażasz innych np twoich krewnych albo słuchaczy Radia Maryja.....
Mam dobrą radę .Jak nie masz wiedzy to nie pisz głupot...OK..?...:):):)
ździcho / 62.244.139.* / 2012-11-13 20:40

I co jeszcze POwiesz POwski filozofie..?

Czy ja Cię obrażałem? Nie. Będę od teraz - chamie.
idę o zakład że nawet nie masz
POjecia o spektrometrii.....Nie odróżniasz detonacji od eksplozji i chcesz POdyskutować

Ty też nie masz. Kopiujesz i wklejasz coś, czego sam nie rozumiesz. A z PO nie mam wspólnego nic. To takie same skursysyny jak PiSdzielce. Jeden rynsztok wart drugiego.
Mam dobrą radę

Ty mi rad udzielał nie będziesz. Na drzewo!
JanuszPOlikot / 2012-11-13 20:54 / Tysiącznik na forum
Chłopie nie POdniecaj się ,musisz się POgodzić z rzeczywistością której nie POjmujesz........Dlaczego używasz inwektyw?....Zabrakło argumentów? Raczej wiedzy.....Tak na marginesie jak masz trochę POmyślunku i czytałeś moje wpisy to sam wiesz że nie mogły być przygotowane metodą drag and drop....
No chyba nie POdejrzewasz mnie że POwieliłem wielokropki....

Tak na marginesie to ty używasz wklejek tak jak tesa i deba....Może to ta sama osoba? Kto to wie..?

POzdrawiam PO POwsku ..:):):):)
ździcho / 62.244.139.* / 2012-11-13 21:02

Chłopie nie POdniecaj się

Wyzwałeś mnie POwców buraku.
Zabrakło argumentów?

Zabrakło, bo nie chce mi się ich szukać. żadne merytoryczne argumenty nie docieraja do takich młotków jak Ty.
sam wiesz że nie mogły być przygotowane metodą drag and drop

Ano tak. To dla ciebie za trudne, więc przeklepujesz bezmyślnie w klawiaturę z Wikipedii. To każdy młotek PO POdstawówce POtrafi
tesa1959 / 2012-11-13 19:58 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wcale nie zdziwiłabym się.
ździcho / 62.244.139.* / 2012-11-13 19:48

W niedzielę Marsz Niepodległości - zorganizowany m.in. przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny - został na kilkadziesiąt minut wstrzymany po tym, jak krótko po rozpoczęciu marszu na ul. Marszałkowskiej przy Żurawiej, w stronę policji poleciały race, petardy, kamienie, kostki brukowe, kosze na śmieci i butelki. Policja była zmuszona do użycia broni gładkolufowej i miotaczy gazu pieprzowego.

Po burdach

No jakich burdach? Przecież to patriotyczna walka narodowowyzwoleńcza wzywająca lud na barykady, a nie burdy. MW i ONR trzeba odznaczyć krzyżem walecznych, a nie nazywać ich hooliganami! Oni nas wyzwalają spod ciemięskich jarzm, to bohaterowie narodowi.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-13 19:25
Po co zdjecia z marszu?
One takie niewyrazne.
Przeciez wystarczylo wyjac te zdjecia z teczek osobowych tych policjantow.
tesa1959 / 2012-11-13 20:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niewyraźne? Pójdź do okulisty lub zażyj Rutinoscorbin.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-13 20:23
Oj chyba sie Pani Prozak skonczyl i to widac po ostatnich tekstach.
tesa1959 / 2012-11-13 20:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To proszę mi podrzucić ze swojej apteczki :)))) skoro zna się Pan na rzeczy (z autopsji?)
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-13 20:43
I znowu sie Pani do tego sera smieje zamiast go zjesc.
Dalszej dyskusji z pania prowadzic nie bede bo osobami falszywymi tego nie robie.
tesa1959 / 2012-11-14 18:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Tu są pańscy koledzy, jakże autentyczni:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/awantura_na_spotkaniu_z_macierewiczem_w_czeladzi_wideo_250373.html
tesa1959 / 2012-11-14 18:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A mnie to wisi. Jak widać prawda w oczy kole.
tesa1959 / 2012-11-14 19:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jednak nie plonk :D :D :D. I nie wytrzymasz, aby nie napisać cokolwiek :)))))
tesa1959 / 2012-11-14 19:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jednak znam naturę podobnych Tobie :)))
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 20:09
Jak sie g. do buta przykleji jedno potarcie o ziemie nie wystarczy zeby sie pozbyc smrodu.
\plonk
tesa1959 / 2012-11-14 20:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
trafna ocena własnej osoby :))))
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 20:33
no i ciagle ten smrod wylazi. \plonk
tesa1959 / 2012-11-14 20:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
płyta się zacięła? :))))
tesa1959 / 2012-11-14 20:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
primitive juhudi kwa ajili ya kuwaaibisha
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 20:51
Czy pani nie potrafi zrozumiec ze ja nie chce z pania dyskutowac?
Nie sie pani zajmie czym produktywnym.
Szydelkowaniem moze.
\plonk
tesa1959 / 2012-11-14 20:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale ja wcale nie dyskutuję :))). Pokazałam (i nadal będę), że Pańskie plonk nic nie znaczy :)))))
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 20:55

Ale ja wcale nie dyskutuję

Pani tylko smrody puszcza zeby sie nia ktos zaiteresowal.
\plonk
tesa1959 / 2012-11-14 20:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
:))))))))) האידיוט לא נדון
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 21:13
Chamstwo pani nie zna granic.
\plonk
tesa1959 / 2012-11-14 21:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wyczerpałeś temat i powtarzasz się :))), a i tak moje na wierzchu: plonk nic nie znaczy, a tylko to udowadniam.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 22:38
Udowodnila pani jedynie ze jest falszywa osoba ktora o pelnej kulturze nigdy nie slyszala.
tesa1959 / 2012-11-14 22:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie, ja tylko próbuję nagiąć się do poziomu pewnych delikwentów, bo inaczej z takimi typami się nie da.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 22:42
Z pani poziomu juz nizej sie zejsc nie da wiec nie sie pani nie osmiesza.
tesa1959 / 2012-11-14 22:44 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie, ja poniżej pewnego poziomu nie schodzę, dlatego wcale łatwo nie idzie mi przekomarzanie się z takimi u************ :))))
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 22:46

ja poniżej pewnego poziomu nie schodzę

bo nizej sie juz nie da.
tesa1959 / 2012-11-14 22:46 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Tak nisko upadłeś???? :)))))
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 22:48
Przeciez ja pania ogladam z gory.
to pani lezy w tym rysztoku.
tesa1959 / 2012-11-14 22:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ooooo, patrze, dostał się do nieba !!!!! :))))) Chyba stoisz na głowie tam,l w dole :)))))
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 22:57
pani wypociny coraz badziej smieszne sie robia kiedy na sile probuje pani odwrocic kota ogonem.
Zaczela pani ta pyskowke ad hominem a teraz trudno pani ja skonczyc.
tesa1959 / 2012-11-14 22:58 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale to nie ja pisałam ":plonk" :)))). Wcale nie zamierzam kończyć, a wykończyć .... Ciebie :)
tesa1959 / 2012-11-14 23:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Pamięć mam dobrą, tyle że tamto dotyczyło okresu sprzed dwóch lat :)))). Już mnie nie wkurzasz. Role się odwróciły :))))
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 23:06
Ja pisze o tym watku w ktorym to ty zaczelas atakowac piszacych pierwsza wbrew twoim, jak widac falszywym, zapewnieniom ze tego nie robisz.
tesa1959 / 2012-11-14 23:08 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nikogo nie atakuję. Robię sobie nabiał z podżegaczy, takich jak Ty. A Ty dałeś mi wielokrotnie ignora i jakoś nie dotrzymujesz obietnicy :))))
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 23:12
odswieze ci pamiec. to ty o 20.01 zaczelas ataki personalne i nawet moderator tego forum przez chwile cie wykasowal za to.
ty nawet nie wiesz co to jest plonk.
trzeba go powtarzac za kazdym razem kiedy jego obiekt wylazi na wierzch.
tesa1959 / 2012-11-14 23:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dla Twojej wiadomości:
Plonk – w gwarze usenetowej – dodanie osoby, której postów nie chcemy czytać, do killfile, czyli wpisanie jej na listę osób, od których korespondencja będzie automatycznie kasowana (lub oznaczana jako już przeczytana) przez czytnik newsów lub program pocztowy. Stosowany jest zazwyczaj w stosunku do trolli i innych osób nagminnie łamiących netykietę.

A na marginesie: jak można wykasować przez chwilę? Znaczy, że po chwili wkleił :)))))
@@@ / 89.68.238.* / 2012-11-14 23:23

Dla Twojej wiadomości

Dla twojej wiadomosci:
Tutaj na forum nie ma kilfile wiec za kazdym raze jak taki troll jak ty sie pojawi trzeba go ponownie plonkowac.

jak można wykasować przez chwilę?

Zapytaj admina tego forum.

Pamiec masz krotsza niz kura.
tesa1959 / 2012-11-13 20:08 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dziękuję za wycieczkę:))). Nie skorzystam, bo byłam w czwartek.
A co do atropiny, to już sporawa okulisty. Rutinoscorbin.... najwyraźniej nie jarzysz :P :P :P
JanuszPOlikot / 2012-11-13 20:19 / Tysiącznik na forum
akurat działa antagonistycznie do atropiny więc teso nie POdawaj ludziom złych rad...
tesa1959 / 2012-11-13 20:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie jarzysz, przyznaj się :)))
JanuszPOlikot / 2012-11-13 20:31 / Tysiącznik na forum
Jarzę ...Jedno jest pewne zawsze mówisz odwrotnie niż być POwinno....:):):)No cóż taki pech...:):)
tesa1959 / 2012-11-13 20:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niestety, nie jarzysz i bez sensu ten spór.
JanuszPOlikot / 2012-11-13 20:40 / Tysiącznik na forum
W jednym się zgodzę tesiu...Spory z tobą są bez sensu ...i bezowocne dla mnie....Oczywiście nie dla ciebie:)....Bo zawsze sie przy mnie trochę POdszkolisz...np. w tematyce TNT...atropiny ....mitozy..mejozy..talmudzie...itp..:):)
Teraz muszę ciebie POdszkolić w POlityce..:):):)
POzdrawiam....:):):)
tesa1959 / 2012-11-13 20:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie pochlebiaj sobie. Nawet nie do końca czytam Twoje wypociny, aby nie przyjąć tych bzdur za fakt.
JanuszPOlikot / 2012-11-13 20:56 / Tysiącznik na forum
Rozumiem że zbyt skomplikowanym dla Ciebie językiem piszę...No cóż POradzić..:):)
tesa1959 / 2012-11-14 18:23 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ten skomplikowany język streszcza się w tym:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/awantura_na_spotkaniu_z_macierewiczem_w_czeladzi_wideo_250373.html
tesa1959 / 2012-11-14 17:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Rozumiem że zbyt skomplikowanym dla Ciebie językiem piszę...No cóż POradzić..:):)

Znów sobie pochlebiasz.
tesa1959 / 2012-11-13 19:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To też są zdjęcia policjantów:
http://www.google.pl/search?q=onr&hl=pl&prmd=imvnsz&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=DJeiUIYSxsSzBqrugfAM&sqi=2&ved=0CDMQsAQ&biw=1152&bih=749
drugie w pierwszym rzędzie, pierwsze i trzecie w drugim rzędzie.
3gz3kutoR / 89.230.79.* / 2012-11-13 20:36
http://www.youtube.com/watch?v=P3L4XOfY4-M&feature=related
ździcho / 62.244.139.* / 2012-11-13 20:33

drugie w pierwszym rzędzie, pierwsze i trzecie w drugim rzędzie.

A no. Do sylwetek ktoś domontował te urodziwe twarze aryjskie typu nordyckiego. A ludzie myślom, ze to milicjaniery, he, he...
tesa1959 / 2012-11-13 20:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A wiesz.... nie pomyślałam, że może to być fotomontaż :))))))))
ździcho / 62.244.139.* / 2012-11-13 20:42

fotomontaż

Fotomątarz jak jósz:D
tesa1959 / 2012-11-14 18:14 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No tak. Zapomniałam przez chwilę, że to nie tylko poprawność polityczna, ale i ortograficzna :)
3gz3kutoR / 89.230.79.* / 2012-11-13 20:38
http://www.youtube.com/watch?v=XhRoB0pFuvE
3gz3kutoR / 89.230.79.* / 2012-11-13 20:37
http://www.youtube.com/watch?v=P3L4XOfY4-M&feature=related
3gz3kutoR / 89.230.79.* / 2012-11-13 20:25
PO co ta manipulacja, POkaż zdjęcia z obchodów święta niepodległości. Takie jak te:
http://polishallied.salon24.pl/463235,iii-rp-bandyckie-panstwo-policyjne

http://bastek.salon24.pl/463116,prowokatorzy-policyjni-na-marszu-w-calej-krasie

http://niewygodne.info.pl/artykul/00232.htm

http://citisus.salon24.pl/463233,ozpk-oddzialy-zwarte-policyjnych-kiboli

http://mufti.polacy.eu.org/2937/marsz-niepodleglosci-prowokatorzy/
QuantusMaximus / 77.95.242.* / 2012-11-13 18:48
O, czy wykorzystali dostępne w Internecie zdjęcia swoich funkcjonariuszy? Zbrojne ramię peowskiej partii pokazało się w działaniu? Doprawdy, wzorce z Białorusi, mamy już w czystej postaci Tuskmenistan.

Najnowsze wpisy