Forum Polityka, aktualnościKraj

Marsz "Obudź się Polsko". Ziobro krytykuje rząd Tuska

Marsz "Obudź się Polsko". Ziobro krytykuje rząd Tuska

Wyświetlaj:
Piotr z Poznania / 85.221.162.* / 2012-09-29 19:40
Kto u nas jest na plusie? Szanowny pan premier Tusk i jego rodzina? Kumple z PO? Cwaniaki z PSL? Może. (Proszę zauważyć, że napisałem nazwisko pana premiera dużą literą, mam więc nadzieję, że nie zostanę oskarżony jak moja znajoma, która odważyła się skrytykować pana prezydenta). Reszta jest strzyżona równo. Dług publiczny przekroczył bilion!
W 1980 r. zadłużenie stanowiło 9,8% dochodu narodowego, a spłaty odsetek 2-3%. Obecnie zadłużenie stanowi około 40% PKB
W roku 1980 cały dług Polski wyniósł 23 mld dolarów.
Sprzedany majątek, brak inwestycji. Co z tego, że są stadiony? Większość mieszkań i dróg zbudowano za komuny. Teraz mamy kiepskie i drogie, płatne autostrady. Jest ich śmiesznie mało.
Nie jestem miłośnikiem komuny, ale trzeba przyznać, że nawet PRL osiągnął więcej niż III RP. Jest to tragicznie smutne...Niby Wolna Polska, a sprzedana. Pozostaje na posłuchać A Man Who Sold The World, Davida Bowie lub np. w wersji Nirvany.
gerter / 85.237.164.* / 2012-09-29 15:46
bzdura mamy stadiony, orliki, gaz łupkowy, nikt niepamięta jako jedyni omineliśmy kryzys na plusie , kopalnie , szkoly , sluzbe zdrowia , przemysl stocznie, energie , rybaków , rolników nowe traktory, emerytury,,same plusy polak zawsze narzeka
heniek14 / 95.89.51.* / 2012-09-30 22:02
Tusk załatwił nam gaz łupkowy.I co jeszcze?A ja myślałem,że on tam tkwił ,pod ziemią, od wieków.Jaki ja jediota.
JanuszPOlikot / 2012-09-29 20:21 / Tysiącznik na forum
Ale ci POmieszali w głowie...:):)....Ty masz...? Skoro masz to dlaczego musisz płacić..?...np. za autostrady....wstęp na stadion...:):):)

Najnowsze wpisy