Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Masakra w Tuluzie. Sprawca jest seryjnym zabojcą?

Masakra w Tuluzie. Sprawca jest seryjnym zabojcą?

Wyświetlaj:
Biruś / 83.4.43.* / 2012-03-20 01:27
Wydaje mi się, że reaktywował się Francuski Ruch Oporu ... byli to leszcze w stosunku do naszej AK, ale o okupowaną Francje potrafili walczyć ... traktując wielokulturowy i wielorasowy światowy nomadyzm jako swoistą okupację to mamy rozwiązanie ;

Nie potraficie dojrzeć kto stoi za mulitkulutowaością i multirasowością Europy ?? ... to jest oczywiste, że było to czysto polityczne zagranie, aby skrzyżować narody i zabić ich narodowe dążenia i odrębności ... do tego opracowano: kontrolowaną medialnie demokrację, liberalizm i socjalizm.

A chyba nie trzeba mówić kto jest właścicielem 99% światowych mediów ??

Przykłady do powyższego macie w: Niemczech, Włochach, przedmiotowej Francja itd. ...

Wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie kto rozdawał karty w tych krajach po zakończeniu II wojny światowej i mamy odpowiedź ???

http://www.youtube.com/watch?v=u1yC3kHeN0U&feature=related
zepla / 83.7.43.* / 2012-03-20 07:05
Matoły tak rozumuja jak ty!Dla mnie to był wariat,nacjonalista i oszołom.
gtx / 195.114.162.* / 2012-03-19 22:51
Żydzi są jak zagrożony wymarciem gatunek ptaków , chroniony prawnie na całym świecie. Chociaż w bardzo wielu krajach są ich setki tysięcy a nawet miliony to śmierć każdego z nich budzi wielką trwogę i chęć odwetu. Antysemityzm... czy w stosunku do innych nacji , kultur , religii sformułowano adekwatne określenia ? Dlaczego w krajacj azjatyckich, afryce nie ma z nimi problemów ? Dlaczego ich tam nie ma ? Ponieważ wynika to z Jerozolimy, to jest ciąg dalszy wojny religijnej trzech kultur która ostatecznie doprowadzi nas do wieczności.
Toster3d / 83.11.134.* / 2012-03-19 22:48
Nie jest mi wcale ich żal. Żydzi i reszta chołoty na czele której stoi Izrael i USA terroryzuja reszte świata. Nie dziwie się że rodowici francuzi mają ich dość i zaczynają do nich strzelać. W własnym kraju co dostali od dostali w wspadku nie mogą żyć na własnych warunkach, ponieważ mamy socjalizm + demokracje (najgorsze połączenie) w całej Europie i ci co niby są gości (imigranci) stają się panami bo stają się większością lub po prostu w składzie wyborców mają większość. W Polsce też to będzie bo władza jest żałosna, sprzedajna i od 20 lat mamy te same mordy w rządzie (PO&PIS&SLD&PSL) co czasem transferują się do innych partii jak piłkarze (np do Ruchu Palikota). Już teraz płacimy miliardowe odszkodowania dla żydów (nic o tym w mediach nie ma bo jest cenzura) mimo iż to niemcy ich mordowali a nie my. Nierząd ma to gdzieś, przychodza do pseudo-pracy z nastawieniem "dajcie mi co mam podpisać i ide do domu".
lokoTomek / 83.31.53.* / 2012-03-19 21:36
Jak wiadomo we Francji odbędą się niedługo wybory. Ten schemat: wybory, jakiś zamach czy inna ruchawka to wymarzone zdarzenie. Tu działa mechanizm poparcia dla władzy walczącej ze złem. Już tyle razy społeczeństwa dawały się nabrać na ten stary kawał. Tylko ludzi szkoda, ale jak to mawiają, śmierć jednego człowieka to tragedia a śmierć wielu to już statystyka. Niestety rządzą nami wilki ze swoimi wilczymi prawami.
oborowy / 79.185.87.* / 2012-03-19 21:10
Tak strzela do Żydów, jak Żydzi strzelają do Palesteńczyków.

Z ta różnicą,że Żydzi strzelają z broni większego Kalibru.
niezyt / 94.196.71.* / 2012-03-21 17:53
wbijcie w Google "Talmud o Gojach"

Najnowsze wpisy